Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мамчета!
Ето , че и бремеността ми свърши и сега си имам един малък и сладък Александър (пу-пу), но за съжаление много ме болят венци и зъби. Моля препоръчайте ми зъболекар. Много ме е страх да посещавам непрепоръчани лица още повече , че имам горчив опит с посещавне на случайни места , както и ме притесняват и цените....все пак да не ми "отрежат" главата

Много ви благодаря!!
Цитирай

София

Аз съм много страхлива относно зъболекари, но от 10-тина години ходя при този и съм много доволна.
Много е внимателен (на мен преди да ми пие упойка ме пръска, да не усетя иглата newsm47 )
давам ти телефона, че има няколко кабинета 088 8970464
Цитирай

Wel , къде се намира кабинетът на твоя зъболекар и работи ли със Здравната каса ? А , и как му е името (понеже виждам , че си му дала телефона) ?.
Цитирай
С отворено сърце ти препоръчвам д-р Чешитова, аз съм много чувствителна на болка цял живот, но тя е първият зъболекар, при който не ме боли, педиатър е, може би затова - синът ми също смело сяда при нея, все едно бонбони ще му раздава. Работи в 88 училище в Овча купел, мога да ти дам транспорт, лесно е
Цитирай

СОФИЯ

Препоръчвам ти д-р Петър Илинов - занимава се със Стоматология, хирургия и имплантолгия. Много е скъп, но основната разлика идва от материалите, с които работи, а те определено са най-добрите! Баща ми почна да ходи при него - имплантира му зъби и вече 3 година всичко е перфектно при него. Аз тази година тръгнах при него и...вече имам самочувствие!Практиката през годините е била в Италия. Преди няколко години се е върнало в България - тел. 9441446, 0889475887 - намира се на Оборище 18

Успех
Цитирай
Не рискувай на сляпо да се доверяваш на неопитни стоматолози. Аз, след като се опарих ужасно от некадърници, съм благодарна на Съдбата, че ме срещна с Др. Десислава Илиева. Има толкова лека ръка и прави чудеса с моите зъби. На всичкото отгоре работи и в събота и неделя. Не на последно място и цените й са умерени, освен че работи и с НЗОК. Т.е смятам че няма да сбъркаш ако й се обадиш. Телефонът й е 0887- 52-63-23. Работи на "Руски паметник" в един Стоматологичен център. Успех и кажи какво е станало!
Цитирай
Здравеи Funny ,ако все още търсиш зъболекар  аз ти препоръчвам моята.Тя те кара да се чувстваш приятелка,работи така внимателно и прецизно,че ти се отпускаш и дори ти се приспива.Не е скъпарка ,а работи с хубави материали.Тел.0887833222.Отиди дори само за преглед и направи сравнението.Успех и пиши Hug
Цитирай

София

Аз се възползвах от тази тема и ходих при д-р Илиева.Много съм доволна.Всичко което е написала Кака 2 е наистина така.
Цитирай

София

Горещо препоръчвам д-р Райна Георгиева - Лозенец. тел. 0888957697
Ул. Криволак

Освен, че е отличен специалист, работи с модерни технологии и което за мен е най-важно - тя е мислещ професионалист!
Цитирай

София

Не мога да не препоръчам и моята зъболекарка - Д-р Люба Александрова, кабинета се намира на бул Мария Луиза и ул. Козлодуй, работи със Здравната каса. 8310952 и 0888 531724
Невероятен специалист!  bouquet
Цитирай
mojata zubolekarka e strahotna. preporuchvam j na vsichki.izpitvah panicheski strah ot zubolekar predi da j srastna. sega ne bih j smenila za drug. a i kabineta e super prijaten i cenite ne sa visoki
kabineta i e zad hotel pliska na ul nikolai kopernik 21tel 0888977029
Цитирай

София

С чиста съвест ти препоръчвам д-р В.Йончев  bouquet.Изключителен специалист,рядко възпитан и учтив,много внимателен и прекалено приятен и любезен.Нямам никакви проблеми откакто ходя при него,както и семейството ми.Работи с касата.Кабинетът му е в жк.Надежда,ако те устройва пиши ЛС да ти пратя телефона му.Цените са повече от добри,а услугите-супер на ниво.Успех.
Цитирай

СОФИЯ

Аз мога да ти препоръчам не само зъболекар,но и професионалист,изключително внимателен,възпитан и компетентен. Кабинета му се намира на бул.Хр.Ботев,ако се интересуваш пиши ми на личния. smile3521
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.