Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
645-659 от 889 отговора
Мами, а изследванията преди секцио и консултацията с анестезиолог допълнително ли се заплащат, или са част от цялата сметка? Very Happy Някой знае ли дали кафето работи в неделя? Трябва да ме приемат към обяд на гладно - мисля да хапна поне веднъж през деня, след като ми вземат кръв  Laughing. Предполагам, след раждането, храна се подсигурява за родилките?
Цитирай

Мами, а изследванията преди секцио и консултацията с анестезиолог допълнително ли се заплащат, или са част от цялата сметка? Very Happy Някой знае ли дали кафето работи в неделя? Трябва да ме приемат към обяд на гладно - мисля да хапна поне веднъж през деня, след като ми вземат кръв  Laughing. Предполагам, след раждането, храна се подсигурява за родилките?

Не се заплащат отделно изследванията и консултацията. Естествено, че е подсигурена храната - 3 пъти дневно, НО след операцията очаквай папкане едва на другата сутрин - една гадна каша + чай  Sick , дотогава ще си на система и с катетър  Wink
Човешка храна очаквай чак на вечерята в деня след операцията  Wink
Цитирай

Мами, а изследванията преди секцио и консултацията с анестезиолог допълнително ли се заплащат, или са част от цялата сметка? Част от крайната цена са!
Трябва да ме приемат към обяд на гладно - мисля да хапна поне веднъж през деня, след като ми вземат кръв  . Отиди без да закусваш, хапни след като ти вземат кръв!
 Предполагам, след раждането, храна се подсигурява за родилките?- Да , но на първия ден храна няма, на втория след секциото има и то чак на вечеря, разни кашички, не са никак лоши храните, но ако си от по-гладните /аз бях така/ пращай мъжа ти да ти носи хапване!
Цитирай

След секцио умишлено не дават много храна, поне аз бях на течни храни ,докато не отидох по голяма нужда, акушерките идваха постоянно да ме питат дали съм ходила , за да ми донесат друго меню.Предполагам и в Токуда не дават обилна храна поради това съображение.
Цитирай

След секцио умишлено не дават много храна, поне аз бях на течни храни ,докато не отидох по голяма нужда, акушерките идваха постоянно да ме питат дали съм ходила , за да ми донесат друго меню.Предполагам и в Токуда не дават обилна храна поради това съображение.

Да именно, затова и в началото храната са разни каши, но са вкусни, но след това дават и нормална храна, тогава е момента, ако не ви стига да ви носят близките, на 9 етаж ресторанта предлага големи вкуснотии, но свършват бързо и другия вариант е кафето на 9 ет, ако ли не кафето на 1 етаж!
Цитирай

А на раждалите със секцио дали им предлагат екстрата рициново масло  newsm78 Аз раждах нормално и ми донесоха завидно количество от споменатата течност (а и на другите жени в стаята)... Ефектът е почти светкавичен, но не бих казала, че е приятен  Mr. Green
Цитирай

А на раждалите със секцио дали им предлагат екстрата рициново масло  newsm78 Аз раждах нормално и ми донесоха завидно количество от споменатата течност (а и на другите жени в стаята)... Ефектът е почти светкавичен, но не бих казала, че е приятен  Mr. Green

На мен не са ми предлагали тази "екстра"!
Цитирай

тази"екстра" се дава на всички , не само на секцио раждали
при визитация докторът пита всички и след това сестрата ти носи
Цитирай

На мен рециново масло не са ми давали newsm78
Цитирай

А на раждалите със секцио дали им предлагат екстрата рициново масло  newsm78 Аз раждах нормално и ми донесоха завидно количество от споменатата течност (а и на другите жени в стаята)... Ефектът е почти светкавичен, но не бих казала, че е приятен  Mr. Green

На мен рециново масло не са ми давали newsm78

Първо питат дали си ходил по голяма нужда и ако не си тогава ти предлагат Wink
Цитирай

Ох, сега пък и рициново масло  Confused В Токуда явно процедират по  различен начин в сравнение с др. болници. При първото ми раждане не са ни тормозили за ходенето по голяма нужда, единствено искаха след раждането да се изпишкам колкото се може по  - скоро и постоянно за това ме питаха. Добре де момичета ми то ще е смях в залата , ако едновременно и на др момичета им донесат рициново масло , както писа tonkabonka, тогава ще има състезание кой ще стигне пръв до  00  Laughing
Цитирай

Добре де момичета ми то ще е смях в залата , ако едновременно и на др момичета им донесат рициново масло , както писа tonkabonka, тогава ще има състезание кой ще стигне пръв до  00  Laughing
Има го този момент  Mr. Green Даже питахме какво да правим при такова положение и ни отговориха да ползваме съседните тоалетни. Аз подходих тактически и докато другите жени се ослушваха и мръщеха над рициновото, си го изпих наведнъж и първа стигнах то двете нули  Very Happy
Явно изхождането е много важна част, защото лекарите постоянно ни тормозеха с въпроса дали сме ходили по голяма нужда  Peace
Цитирай

Cambozzol- ке, айде, не помотвай се. Да не се засечем в родилното. Секциото ми е за 19-ти.   :bouquet:
Уговарям човека, увещавам го, ама май му е добре вътре. Надявам се да успея преди 16-ти, когато Илиев излиза в отпуск.

За да не спамя само темата, искам да попитам, тъй като още не съм решила дали искам да съм в самостоятелна стая (и бебчо да е при мен) или да съм в нормална - когато бебето е при вас, може ли да накарате сестрите от неонатология да го вземат за известно време - за да си починете или да се видите с посетители? И посетителите в самата стая ли могат да влизат? И последно - не умирате ли от скука сами в стаята?

Надявам се, че не са ми много тъпи въпросите.
Цитирай

Аз пък да попитам за водата след секцио-кога дават да се пие.Преди 3 години ми правиха друга операция с подобна упойка и ми надуха главата да се наливам още щом излязох от операционната, но при секциото май не е точно така newsm78
А колко са самостоятелните стаи-аз много искам, но не знам дали ще ме огрее
Цитирай

Mozzi, при първото ми секцио преди близо 5 години, ми дадоха да пия вода веднага след като излязох от упойката - бях с пълна упойка. За самостоятелните стаи във вторник питах Лазарова, защото и аз искам такава. Тя ми каза, че в момента всички са заети, но при постъпване в болницата си заявяваш каква искаш. В случай че нямат свободна самостоятелна, настаняват те където може, но веднага след като се освободи самостоятелна, те преместват.
Цитирай

645-659 от 889 отговора