Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте,
някой може ли да ми препоръча добър хомеопат, който се занимава с деца във Варна.
Благодаря предварително!
Цитирай

Варна

Моя приятелка ползва услугите на хомеопат, който се занимава с деца (незнам дали е педиатър, но тя беше с бебе на 20 дни при него) ! Много е доволна , всех координатите от нея, дано ти свършат работа!

др. Костадинов - 0888 30 60 70 , кабинета е на ул. Младежка N: 39
Цитирай

sofia

Елия Костова - 0887267980
Цитирай

Велико Търново

Кремена Хаджиева - 0888221888
Цитирай

Варна

Ve4e sa ti dali kordinatite na drKostadinov-mnogo dobar homeopat e,no ne e pediatar.Dr Sokolova e mn.dobar pediatar i homeopat adresa e:"Nikola Mihailovski"1 tel608986
Цитирай

Dr Sokolova e mn.dobar pediatar i homeopat adresa e:"Nikola Mihailovski"1 tel608986

Грешка! Соколова е педиатър, но е трудно да се нарече хомеопат в истинския смисъл на думата Smile, изписва по няколко лекарства заедно.
Препоръчвам Хаджиева, но не от личен опит, аз имам друг лекар за детето си. Но тя лекува усшешно тъй модерния напоследък атопичен дерматит на сина на моя приятелка.
Д-р Костадинов е добър, обаче графикът му е ужасно претрупан. Добре ще е да намериш някаква роднинска връзка с него, че ще има да чааааакаш за преглед до нова година Wink Smile
Цитирай

Варна

Благодаря ви! Laughing  bouquet
Цитирай

Варна

Dr Sokolova e mn.dobar pediatar i homeopat adresa e:"Nikola Mihailovski"1 tel608986

Грешка! Соколова е педиатър, но е трудно да се нарече хомеопат в истинския смисъл на думата Smile, изписва по няколко лекарства заедно.

Точно така. Тя е много добър педиатър, но хомеопат в никакъв случай  Wink.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.