Въпроси за Кушадасъ - конкретно и точно

  • 102 115
  • 313
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 121
Заминаваме днес за Кушадасъ в хотел Батихан. Приятно изкарване на тези които заминават.

# 211
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Заминаваме днес за Кушадасъ в хотел Батихан. Приятно изкарване на тези които заминават.

от мен - незабравими дни  Hug

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Гори вие май не сменяте датата  Wink, миналата година на този ден вече бяхме в Турция. Ох как ми се ходи пак  Cry.

# 213
  • Мнения: 131
здравей народе HugНие в неделя се върнахме от аква фентъзи.Като цяло си изкарахме чудничко макар че има промени от последния път.още с пристигането рано сутринта установихме че хотела не е много добре почистен-замазани стъкла и маси и т.н.....В поледствие забелязахме че персонала е в леко намален състав и им отнема повече време за почистване.Ако преди празни чаши и други посуда се отсервираха на петата минута то тази година ги прибираха след половин час.В аквапарка някои от пързалките се спираха за известно време и по-късно пак ги пущаха-може би с цел икономия. Crossing ArmsВ ресторанта храната си беше на ниво-вкусна и достатъчно като количество но откъм украса очевидно бюджетът е поорязан-няма ги богатите декорации и красиво изрязаните дини и тикви Rolling EyesНа единия от басейните фонтана и джакузито не ги пуснаха нито веднъж за 7 дена.не искам да прозвучи като мрънкане просто правя сравнение.Ако някой ходи за първи път вероятно няма да забележи но след като сме видели как е било и сега тези неща ти се набиват на очи.ще ми бъде интересно да чуя мнението ина други които са били там-дали им е направило впечатление.Иначе питиета по баровете тази година се даваха и след 11.30 часа.по пътя нямахме проблеми. на отиване хванахме големия ферибот и пътувахме 10мин. а на връщане с малкиа -30 мин.

# 214
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
здравей народе HugНие в неделя се върнахме от аква фентъзи...

Браво Розали  Hug

Догодина на всички пожелавам да отидем!!!  Grinning

# 215
  • Мнения: 5 671
Заминаваме днес за Кушадасъ в хотел Батихан. Приятно изкарване на тези които заминават.
Ще чакам разкази и снимков материал,че от 01 юли и ние тръгваме за там!

# 216
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте ! Да обикнивенно ходиме от 10 Юни. Затези които ще пътуваат с кола магисталата вече е с карти които се купуват на преди да се излезне от нея струват 20 лири и са за 6 пътувания. Чао за сега като имам повече време ще пиша.

# 217
  • Мнения: 316
Може ли пак да обясниш къде се купуват картите за магистралата, че нищо не разбрах от поста ти.
Предстои ми пътуване следващия месец.

# 218
  • София
  • Мнения: 13 137
Може ли пак да обясниш къде се купуват картите за магистралата, че нищо не разбрах от поста ти.
Предстои ми пътуване следващия месец.

Карти KGS се продават още на границата (пункт Капитан Андреево). Малко след търговския център, който е в ляво, се оглеждай за ниски постройки от дясно. Продават ги в една миниатюрна кабинка. Самата карта мисля, че струва 3 лири, а останалото е за покриване на такси за магистрали и моста над Босфора в Истанбул. Лошото е, че като видят чужденци пробутват най-скъпата от 50 лири и казват, че други нямат. Ако имате повече пътувания в Турция, това не ви бърка, защото е валидна 5 години, а и може да се зарежда с още пари.

# 219
  • Мнения: 316
Таня, благодаря! Hug Hug Hug

# 220
  • София
  • Мнения: 121
Извинявам се за не добре написания пост. Входа на магистралата е без бариера ако не си купите карта от границата влизате в магистралата и преди да излезнете от нея, от дясно има построика с каси от която се купуват картите, 20 лири(5 лири е картата и е заредена с 15 лири) това беше най-ниската цена. Маркирате картата на излизане (2лири тегли от картата), но ни предопредиха да маркираме картата само веднъж или на влизане или на излизане, защото всеки път тегли по 2л.

# 221
  • Мнения: 5 671
gori70 , разкажи как върви почивката в хотел Батихан?

# 222
  • София
  • Мнения: 121
Почивката  е страхотна времето е супер, хотела е много хубав, но вече свършва Cry Cry Cry като се прибера в София ще пиша  подробно.

# 223
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте вече се прибрахме а сега обещания разказ.Пъраво да кажа пак за кртите на магистралата питайте при купъването накартите как точно се ползват защото на отиване при маркиране ни взеха 2лири а на връщане 2.75 лири не разбрахме защо в едната посока е по-скупо за едно и също разтояние.
Хотела е страхотен ние бяхме в старата сграда, правен е и там основен ремонт на стайте. Хубависа широки бяхме с дете на 4г. в стаята беше сложено голямо допълнително легло(сгъваемо беше удобно) ако искате кошара също дават. Банята е голяма с вана. От хора с говорих  настанени в новото крило там стаите са по-голями и всичките имат изглед басеин-море. Ние бяхме резервирали стая без изглед море. Дадохани стая която гледаше към вътрешен двор над рецепцията на балкона дори се хващаше интернета. Някои стаи гледат и към улицата. Интернет има в лобито и във външната територия на хотела даже се хваща и интернета на съседния хотел Ефезия. Храната беше разнообразна и много вкусна имаше и много десерти и плодове. Фреша е платен 2 евро. В детския кът има отделно обяд и вечеря само за децата 2-3 салати, едно ястие (пил. пържоли, кюфтенца или риба), пър. картофи и десерти. През ден редуват фреш и бананов шеик които правят на място (не са платени) и сокове. Занимания за децата има цял ден. Басейните са три голями с този на пързалките и два детски в единия басеин има и джакузи което работи цял ден. Пързалките за по-голямите работят 4 пъти на ден за половин час. Цялия ден имаше разни занимания. Вечерната програма също беше много хубава, имаше и детска дискотека пред нея.Не се сещам друго ако има нещо питайте.
Забравих нещо плажа е хубав но според мен малко нагъсто са сложени шезлонгите морето е плитко доста навътре дъното е пясък.
http://gori70.snimka.bg/sea/hotel-batihan.601372

# 224
  • София
  • Мнения: 13 137
...на отиване при маркиране ни взеха 2лири а на връщане 2.75 лири не разбрахме защо в едната посока е по-скупо за едно и също разтояние.

Дали няма някакво намаление в определени дни, да са различни тарифите делник и празник? Ние бяхме на Байрам и всички магистрали бяха безплатни  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт