Основен ремонт, как да минем най-тънко?

  • 48 250
  • 248
  •   1
Отговори
# 105
  • BG
  • Мнения: 123
Цитат
Ние поръчахме врати на промоция от DOMO - http://www.domostyle.com/ 5 врати без отвори + една за хола, която ни излезе около 300 - общо за 960 лв. Дано изглеждат така, както ги видяхме в магазина им. Към средата на юли трябва да пристигнат.
Благодаря! Доста изгодни цени. Ще се радвам, ако споделиш впечатления, след като ги монтират.
Предполагам, че не предлагат нестандартни размери

# 106
  • Мнения: 374
Момичета, искам да правя освежаване на стените и тавана във всекидневната /вкл. кухня/. Дайте идея с какво да боядисам - нещо изпитано с добро качество и не скъпо

# 107
  • София
  • Мнения: 38 476
Момичета, искам да правя освежаване на стените и тавана във всекидневната /вкл. кухня/. Дайте идея с какво да боядисам - нещо изпитано с добро качество и не скъпо

С цветове или без?

# 108
  • Мнения: 374
Момичета, искам да правя освежаване на стените и тавана във всекидневната /вкл. кухня/. Дайте идея с какво да боядисам - нещо изпитано с добро качество и не скъпо

С цветове или без?

За тавана - в бяло, а стените - екрю.

# 109
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Нашият основен  ремонт на 3 стаен + кухня излезе над 17 000лв. миналото лято. Понеже си записвах в един тефтер всички разходи и си прибирах фактурите, знам със сигурност. В един момент вече спрях да пиша и като гледам сме минали 17 000...
Само, не ни стигнаха пари за да оправим балконите които се рушат, предвид годините /60/ на блокa ни и никогa не са правени....ама, ще ги правим по нататък.
И врата външна не можахме да сменим - това лято живот и здраве.

# 110
  • София
  • Мнения: 38 476
Момичета, искам да правя освежаване на стените и тавана във всекидневната /вкл. кухня/. Дайте идея с какво да боядисам - нещо изпитано с добро качество и не скъпо

С цветове или без?

За тавана - в бяло, а стените - екрю.


Леко имат латекс в  бяло и екрю.

# 111
  • София
  • Мнения: 15 458
  ....

Последна редакция: сб, 26 юни 2010, 12:01 от Тайна

# 112
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз утре отивам за боя.
Ако ми стискате палци да свършим до края на следващата седмица, ще ви изнеса моя отчет!

# 113
  • Мнения: 170
 fingerscrossed newsm10,стискаме и чакаме с нетърпение. Нашата тераса е почти готова, става точно както я искахме, нооо майсторът ни замина за София за една седмица, бързо софиянките да признават коя ми го взе Mr. GreenХайде от мен да мине давам ви го за една седмица - щедър човек съм Wink.Като стане готова ще пусна снимки smile3509

# 114
  • София
  • Мнения: 38 476
А моята е на шпакловка. Ама стана по някакви измислени идеи на мъжа ми, та сега имаме една чупка от 5см/1м която трябва да мисля с какво да запълня.

# 115
  • Мнения: 1 334
Здравейте, може ли да ми препоръчате фирма за циклене и лакиране на паркет, за София.
Такава която си е свършила работата коректно и без да създава проблеми.

# 116
  • София
  • Мнения: 714
Цитат
Ние поръчахме врати на промоция от DOMO - http://www.domostyle.com/ 5 врати без отвори + една за хола, която ни излезе около 300 - общо за 960 лв. Дано изглеждат така, както ги видяхме в магазина им. Към средата на юли трябва да пристигнат.
Благодаря! Доста изгодни цени. Ще се радвам, ако споделиш впечатления, след като ги монтират.
Предполагам, че не предлагат нестандартни размери

Погледни вратите на Инос. Аз от тях поръчах, най-изгодни са. На треска и на мен не ми харесаха. Може да им пуснеш запитване до представителя за София с твоите бройки и размери и ще ти даде цена специално за твоята поръчка. Аз така направих и цената беше добра. В шоурума имат доста врати и изглеждат много по-добре от на Треска. http://www.inos-bg.com/contacts.html

# 117
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
не знам, но вече ми се вие свят от ремонти. Уж непрекъснато се прави нещо и като погледнеш нищо не се е направило ooooh!

# 118
  • Мнения: 114
На нас също ни предстои ремонт август месец, така че ще следя темата с интерес. Ще правим шпакловки, боядисване, обзавеждане на детска стая. Добре, че мъжът ми е майстор и ще спестим откъм труд.

# 119
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 336
на правоти завиждам

Общи условия

Активация на акаунт