Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=110181&srcpos=12
Цитирай

Варна

Ами цените ги определя пазарът, за българи ще станат колкото за чужденци, а някои хотелиери може да правят отстъпки. Такъв закон вече съществува (доколкото знам), просто поради липса на контрол никой не го спазва, ако някой чужденец си потърси правото, може да се обърне към адвокат (но колко биха го направили?) А пък за разликата в стандарта са песни, дето след година-две просто никой няма да слуша и ЕС ще ни излезе през носа, но това е друга тема Smile)
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44799.0;all
Цитирай

Хм, оба4е не става ясно дали цените  ще се приравнят към тези за български граждани или към тези за 4ужденстранни граждани  Mr. Green защото има доста разлика. Flutter
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Хм, оба4е не става ясно дали цените  ще се приравнят към тези за български граждани или към тези за 4ужденстранни граждани  Mr. Green защото има доста разлика. Flutter

Дано да ги приравнят към бг цените, макар, че дълбоко ме съмнява....а може и някаква средна  цена да сложат newsm78
Цитирай

Bristol

Аз съм пропуснала другата темичка.
Новината е супер!!!
Цитирай

USA

Не е много супер новината, защото ще се запазят цените, които са били до сега само за чужденци и така за българите ще стане по скъпо. Но поне всички ще плащае еднакво, което според мен е добре
Цитирай

Greece

Най-после, от кога чакам този отговор(от миналата тема), вече надявам се няма да има излагации, поне в хотелите...  Друг е въпроса накъде са преравнили цените - нагоре или надолу!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.