Педро е божествен!

  • 1 740
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Германия
  • Мнения: 8 096
Това беше коментара на половинката, след като горкото пиле беше оглозгано, и съответно увековечено в архивите интернетски.

И заваляха питанките:
А защо всъщност се казва Педро и защо се казва изнасилен (или по-скоро на***н)


Аз пък да ви благодаря за минутите смях, когато още го кръщавахме и чудесната идея Hug

Та откъде се появи наистина това име Педро newsm78 Чий съсед беше това?

# 1
  • Мнения: 3 880
 newsm78

Пепи, я дай малко повече подробности, че аz май съм иzтървала пак неЩо Embarassed. Какво е това пиле, zаЩо сте го оглоzкали горкото ( и кой го иzнасили  Laughing Wink).
За Педро и Педровица си спомням смътно, ама пилето ми се губи неЩо и ме човърка Wink

# 2
  • Мнения: 3 098
Божествен е,разбира се Flutter
А историята е дълга.Оранжевка пита дали готвим с алкохол,аз отговорих с две рецепти.Едната беше седнало пиле(пияно пиле,кой как го знае).Тъй като О,Хара имаше проблеми скомшията отгоре Педро,кръсти пилето така.А след това изнасилен,заЩото нали бут.с бирата се пъха в г··а му.

# 3
  • Мнения: 2 257
Божествен е,разбира се Flutter
А историята е дълга.Оранжевка пита дали готвим с алкохол,аз отговорих с две рецепти.Едната беше седнало пиле(пияно пиле,кой как го знае).Тъй като О,Хара имаше проблеми скомшията отгоре Педро,кръсти пилето така.А след това изнасилен,заЩото нали бут.с бирата се пъха в г··а му.
Ох, че ме разсмя Joy

# 4
  • Мнения: 513
Ми, лека му пръст тогаз.  Mr. Green И нашия вчера, бог да го прости!  Mr. Green Mr. Green

# 5
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
добре де ами с тоз пти4и грип,4е пак подхваЩам,ама........ newsm78

# 6
  • Мнения: 3 478
Аз питах нашата сестра на работа по тоз въпрос. Сега колко е компетентена жената по тоз въпрос незнам, но ми каза че ако пилето си е сготвено добре, няма проблем, не можеш прихвана от него туй чудо.

# 7
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
тъй де и аз попитах само застрахователно,понеже тази седмица похапнахме порцийки дЮнер,сега като виждам 4е и други си хапват ми е спокойно  Laughing а с каква гарнитура,ПепеляШке

# 8
  • Мнения: 1 173
добре де ами с тоз пти4и грип,4е пак подхваЩам,ама........ newsm78

Аааа, мама (тя е ветеринарен лекар) каза никакви пилки и патки. Сега сме само на телешко, дано не ни гепи некоя "луда крава". Crazy

# 9
  • Мнения: 1 220
добре де ами с тоз пти4и грип,4е пак подхваЩам,ама........ newsm78

Аааа, мама (тя е ветеринарен лекар) каза никакви пилки и патки. Сега сме само на телешко, дано не ни гепи некоя "луда крава". Crazy


Няма проблем, ако пилето е минало термична обработка! 

# 10
  • Мнения: 980
Ама като ви слу6ам така 6те взема и аз да си направя и аз един На..н Педро! Confused
Досега пак така с бири4ка правех пиле6ки бут4ета, за6тото като видя цяло пиле в фурната и ме налягат едни мисли и аха-аха да стана вегетариянка. #Crazy А аз много внимавам да не се слу4ват подобни не6та Crossing Arms

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 096
тъй де и аз попитах само застрахователно,понеже тази седмица похапнахме порцийки дЮнер,сега като виждам 4е и други си хапват ми е спокойно  Laughing а с каква гарнитура,ПепеляШке
Крокети бях замислила, но половинката отказа.

Обаче не разбрах, има ли начин да се предотврати голямото пръскане на мазнина, печката беше станала на г*з, толкова мазно беше тоя Педро (собствена мазнина само)

А от птичи греп не ме е страх, след толкова печене, едва ли би останало нещо, а и не се ли предава от човек на човек newsm78

# 12
  • UK
  • Мнения: 1 334
тая тема ще трябва да я направим седмична,щото и аз ще правя Педро другата седмица Grinning

# 13
  • Германия
  • Мнения: 8 096
тая тема ще трябва да я направим седмична,щото и аз ще правя Педро другата седмица Grinning

Дотогава дано да разучиш как се опазва печката възможно най-чиста. Rolling Eyes
Иначе си заслужава!

# 14
  • Мнения: 1 238
И от мене един Педро Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 15
  • Мнения: 4 212
въх как е насаден тоз тлъст Педро....я вси4ки вегетаринаки веднага  Naughty Crossing Arms Mr. Green Луда крава, грипозно пиле....хапвайте шопска с бира Flutter

# 16
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
madre mia! дето викат испанците.
педрооооооооо! дето вика пена круз на педро алмодоваr....

туй педалче много известно станало, бе!  Mr. Green само ако знае как му спрягаме името, сигурно ша ме почерпи Crazy  chef

Общи условия

Активация на акаунт