Нашите абитуриенти - вече кандидат-студенти 2010

  • 26 293
  • 348
  •   1
Отговори
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Момичета, заповядайте в новата тема.
Отшумяват емоциите около абитуриентските балове и назрява важният въпрос - А сега накъде?
Нека заедно обсъждаме, споделяме кандидат-студентските вълнения и избори на нашите пораснали деца. И да им пожелаем успешен старт и попътен вятър в света на възрастните!  Heart Eyes

Линк към старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=431878.0

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 22:57 от Didranad

# 1
  • Русе
  • Мнения: 1 841
Май ще съм първа Grinning
Поздравления за прекрасните момичета и момчета!Ние да си ги обичаме и да ги подкрепяме ,а кой каквото иска да говори!
Ако някой иска да погледне пускам линк към албум във фейсбук със снимки и на моята дъщеря :
    http://www.facebook.com/album.php?aid=15070&id=1747502807&ref=mf
Успех на всички!

# 2
  • София
  • Мнения: 16 016
*sve*, Платинум, много са ви хубави момичетата - като вас.
Сега успех в това, което са намислили да правят.

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 08:05 от Aisha

# 3
  • Мнения: 73
Цитат
споделяме кандидат-студентските вълнения

Нашите кандидат-студентски вълнения отминаха доста преди бала. Ние вече сме приети (приемам поздравления за което) и се готвим за развлеченията. Да му мислите вие. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 173
Zapisvam се да чета. Интересни са ми мненията на Delusion.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
Айде, снимка и от мене от вчера. Тази отляво съм аз. Simple Smile



все още не сме изкарали всички снимки - тази е правена от професионален фотограф. Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 7 673
Привет в новата тема.  Hug
Попътен вятър и от мен на децата.

# 7
  • Мнения: 113
http://rezultati.zamaturite.bg/
Тук трябва да излязат резултатите от матурите. Нямам търпение вече Simple Smile

# 8
  • Мнения: 248
Да се разпиша и аз в новата тема.

# 9
  • В сбъднатите си мечти
  • Мнения: 141
Привет в новата тема.Нямам време да пиша ,но ви следя и се радвам на децата ви.Дано имаме поводи за радост и след резултатите от матурите.Дъщеря ми отдавна си подаде документите в Дания ,но за съжаление ще разберем дали е приета края на юли, затова имаме вече и резервен вариант тук.

# 10
  • Мнения: 1 731
Успех на децата ви и попътен вятър. Hug Hug Hug

# 11
  • Мнения: 87
Без коментар съм за изказванията на някои хора от форума.


Късмет желая на всички кандидат студенти/в това число е и моят син/. Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 274
Разписвам се Wink
Delusion, преди поздравленията - докладвай подробно - къде, с колко, за колко и т.н. Laughing

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет, моми4ета! да се запиша! младостта си е младост!  bouquet успешна реализация на децата! Praynig Peace

# 14
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Foaming, благодаря за линка за резултатите от матурите. Дано да бъде активиран скоро с добри новини за всички ни.
Тинче, поздравления, чакаме още снимки.

На един недобронамерен озъбен зелен емотикон бих отговорила следното: Да му мислят тези родители, които считат, че след завършване на училище, задачата на децата е да се отдадат на развлечение. Моята дъщеря веднага след приключване на матурите започна да изпраща CV-та за работа през лятото. От 2 дни вече работи на хонорар, и днес ще работи 6 часа. Има свободно време, защото изкара достатъчно добра оценка на предварителните изпити, която й гарантира влизане в желаната специалност. Ще се явява само на един изпит по немски език евентуално за МИО.

Нека бъдем положително настроени един към друг и към избора на децата ни. Призовавам за повече толерантност в темата.   bouquet

Успех за чакащите отговор от чуждестранните университети. Hug

Общи условия

Активация на акаунт