Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас

Mili maicheta,
Molia za savet! termina mi e utre, a az biah na pregled i moita
 lekarka mi kaza che e shiikata na matkata mi e stesnena i po
vsiaka veroiatnost ako ne se razshiri v blizkite 3-4 dni shte tryabva
da me priemat v patalogichna bremennost  Embarassed  Crying or Very sad ...
Molia za savet ako znaete kak moga da si pomogna?
... yavno maita princesa e s harakter ot sega...NO shte se radvam
da mi dadete savet!
Pozdravi i slunchevi usmivki na vsichki.... Smile
Цитирай

софия

Незнам точно с какъв съвет мога да ти помогна, освен да ти кажа да се движиш максимално много. И за един ден може да се случи шийката да се разтвори и да се изглади. Мен ме приеха с думите, че шийката не е готова, а с една хапче вагинално и след няколко часа движение по стълбите на Шейново бебето се роди. Незнам точна колко пъти слязох и качих стълбите, но накрая нямах сили и само си повтарях, че трябва да стане същия ден.
Успех и бързо да се похвалиш
Цитирай

Barcelona, Spain

Цитат на: мими
Незнам точно с какъв съвет мога да ти помогна, освен да ти кажа да се движиш максимално много. И за един ден може да се случи шийката да се разтвори и да се изглади.

Май не става дума за неизгладена шийка, а за физиологично стеснение. Ако е само това няма защо да и споменават за патологично отделение.

Теди, досега не те ли преглеждаха, че да я видят по-рано тази шийка? Mad
Имаш ли доверие на този гинеколог? На твое място може би бих направила консултация и с друг лекар.
Или разпитай по-подробно същия да мнението му, за последиците, които може да има. Нямаш много време за отлагане.
Но, спокойно, по единия или другия начин скоро ще родиш Very Happy
Цитирай

софия

Едва ли е патологично, ако беше така защо не  са я приели досега в болница. Несмятам, че това е сериозен проблем. А относно патологичното отделение почти във всяка болница при преносване те приемат в това отделение.
Цитирай

Barcelona, Spain

Цитат на: мими
А относно патологичното отделение почти във всяка болница при преносване те приемат в това отделение.

Зависи от болницата. Когато преносвах едно от децата ме приеха директно в родилно отделение за предизвикване на раждане.
Асоциациите ми със "стесняване на шийката" са свързани единствено със съответния преглед при трудно забременяване.
Но явно  Very Happy  това не е случаят на момичето.
Цитирай

Бургас

Теди ,коя ти е генеколожката?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.