Аранжиране на маса - тема 2

  • 202 124
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 329
запис и в тази тема.

# 31
  • Мнения: 104
  dina767, откъде са закупени пръстените за салфетки?

# 32
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
от мене едно голямо зелено нищо  Cry

направо.....
не ми се иска никакво публикуване, като ви гледам новите маси, но вече обещах...

нека ми остане като запис в тая тема, щото идеите ви са неспипрни

страшни сте!!!!!!!!!!

# 33
  • Мнения: 774
Близнаците, благодаря! И аз страшно много ги харесвам тези салфетки!   bouquet
Гала, голямото зелено нЕщо е ПРЕКРАСНО! ВЕрвай ми!   bouquet Hug

Аз ей сега направих заготовката за утре...  Мания, какво да се прави!  Laughing  Laughing Laughing

И да споделя едно мое наблюдение: когато е сложена салфетка под салатната чиния, тя пази основната от цапане по време на хапването на салатката. Даже стигнах до извода, че за неофициални аранжировки, спокойно може да се използва и 1/3-та салфетка.  При сервирането на основното ядене, тя просто се изхвърля, и чинията остава чиста. Така, че - 2 в 1: хем малко повече цвят, хем чиста чиния за основното ядене!  Wink   Laughing Peace

# 34
  • Мнения: 679
Може ли да ми дадете някаква идея за сгъване на хартниени салфетки за детско парти  Praynig

# 35
  • Мнения: 774
Ати, в миналата тема на 4 стр., Леля Ог беше дала линк към книга с декоративно сгъване на салфетки. Разгледай и снимките в предишната тема, може да те споходят идейки.  Peace И да не забравиш да снимаш!  Wink

# 36
  • Мнения: 679
yagodka, благодаря, че ме ориентира! Аз досега разглеждах в YouTube идейки. Ако се получи добре, обещавам да снимам.

# 37
  • Мнения: 143
Леля Ог, аз "навремето" за черните точки говорех, а на теб още не сме ти писали такива - засега.  Mr. Green Та няма да трием нищо още. Масата е нежна и "божуреста" !  Hug

bliznacite2004, ще ни липсваш! Събирай снимки, материали и вдъхновение и септември ще наваксваш. Новите аранжировки много ми харесаха, особено синята.

yagodka, синята вълна и теб те е заляла и добре е направила!  Laughing Харесва ми новото приложение на фолиото, вкарва допълнително светлина.

galaUSA, с такива "нищо"-та по често да се включваш.   Hug Хареса ми как си сложила зелените салфетки. Като гледам и при теб пърхат пеперуди. Това нашето си е направо виртуална зараза...  hahaha

Ати, разгледай сайтове и със схеми за оригами - има много детски идеи. Успех с подготовката на партито!

Отчет от мен:



# 38
  • Мнения: 774
Ивираааа, масите са невероятни!!! Много красиви, много нежни, нетрадиционни! Игуанено-маргаритковата ми е фаворит, а се влюбих в начина, по който си сгънала салфетката и поставила лъжичката върху купичката!  Crazy Crazy Crazy Но маслиновата и маргаритково-кайсиевата не й отстъпват по нищо! Очарова ме!!!  bouquet

От мен пак една оранжевейка, с малко жълто и зелено, нали трябва да оползотворявам купичките и да експлоатирам герберите!  Laughing :

# 39
  • Мнения: 569
 Здравейте аранжорки! Hug

Ягодка, мама1+2,IKAFETO,kami_bonbona ,Леля Ог,Ivira,bliznacite2004 - благодаря ви много момичета за хубавите думи , за подкрепата и съветите! наистина приемам всякакви съвети и за мен са много ценни! Ще ви държа в течение newsm51

 Какво става тук, направо ми се кръстоса погледа?!
 Ягодка ти си като една машинка... на една страница 5 маси са твои smile3501И естествено са прекрасни! Не знам коя повече ми харесва... всички!!! От първата съм пленена от огледалото и идеята за алуминиевото фолио ... в следващата съм влюбена в съчетанието на цветовете( прасковенo, зелено и оранжево), от прасковките като допълнение и идейния начин по който са завързала приборите със салфетка!На следващата много ми хареса снимката мката в близък план на вилицата със щипката, и това че цветчето от чинията и тези а щипката са едно към едно WinkМасата в синьо е чудесна- много красиви салфетки и аранжиране на всичко- приборите са поставени много интересно...а последната отново с много умело подбрани цветове и е е истина колко различи приложения им намери на малките оранжеви купички! Изобщо- страхотна си!

Близнаците, и ти си във вихъра си!Много са красиви и двете маси - и отново много красиви свещници , чинии , детайли! Всичко изпипано до най-малката подробност... а синята ми е абсолютен фаворит! Много ми допада синия плат и свещите и съчетанието на всичко!
Значи с теб ще отсъстваме заедно...Желая ви приятно и релаксиращо лято!

Ивира... какво да кажа...много , много свежи идеи и  прелестни маси в резултат!Много ми допада тази с черните красиви чинии и нежните бели цветове!А тази с черешите ако ти кажа, че я сънувах...
galaUSA-зелената маса си е просто перфектна!Подложките на бели точки са много очарователни!Само с един разкошен букет от каквато и да е зеленина или клонки по нищо няма да отстъпва на снимките от каталози!!!Чудесна е !
smileme- добре дошла и благодаря за интересната идея! Виждала съм подобна купа от лед в нета , но само от лед , а с цветенца ще бъде наистина красота!Само дето тук температурите са " жестоки" и няма да оцелее Mr. GreenЧакаме снимки и от теб!
Леля Ог- Божурите са разкош!И всичко по масата е в страхотен синхрон и равновесие- много е нежна!

Ето нещо и от мен:
http://picasaweb.google.com/108616958419970965535/MasaNarcisi#5479009531425732818

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 23:38 от Dina767

# 40
  • Мнения: 211
Здравейте, мили момичета!  Hug

Аз докато си търся изгубеното вдъхновение, вие сте сътворили чудеса! Направо сте радост за очите и душата ми!  Heart Eyes

smileme, добре дошла! Чудесна е идеята за купичката! Можеш да прибавиш отгоре и бучки лед със същите цветчета, които си използвала за голямата купа. Очакваме и снимки!

bliznacite2004, за сега отлагам шал, защото някакви други идеи ме връхлитат, по-лесно осъществими  Laughing  Много е красива масата с водни лилии! И на мен ми харесват малките съдчета със свищички, както и голямата купа-лотос (не съм сигурна какво е цветето, но е красиво)! Синята маса е разкошна! Страшно много ми хареса!  Винаги се радвам на снимките ти със запалените свещи, моите излизат много зле. Това със сините цветя по средата на масата пак ли е шал?  newsm78

Ягодка, и двете ти маси са красиви, но синята е страхотна! Кажи бързо какво си сложила под свещничето по средата? Виждам, че пак си се забавлявала с фолиото  Laughing Много са ти красиви салфетките! И на мен ми харесва как си нагласила приборите. А на последната маса ми допада съчетанието на цветовете и отново приборите. Отново трите повтарящи се цвята... не знам как го постигаш! Много и красиви маси, поздравления!  Hug

Охо, galaUSA, ти се престраши! Поздравления, масата ти е прекрасна! Харсева ми звездата между двете чинии, ще взаимствам идеята. А пеперудката е много закачлива!

Ати, аз се сещам за следните детски салфетки: зайче, рибка (това го има в декоративното сервиране, за което Ягодка ти написа за първата тема), лодка, цвете, плик за писмо, ризка. Ето един линк: http://www.squidoo.com/napkin-folding
Идеята за ризки за момченцата и роклички за момиченцата ми допада. Или лодка за момченцата, цвете за момиченцата. Ако проявиш интерес към някое от предложенията, кажи, да търсим схеми!

Ivira, ти за черните точки, ама аз за снимките, че нещо хич ме няма напоследък. Новите ти маси са много нежни и романтични. Имам същата зелена чаша и от известно време оглеждам маргаритките  Laughing Но фаворит ми е черната. Много е размечтаваща!

Ау, Дина, тази маса грейна пред очите ми! Жестоки салфетки!  И всичко е изпипано чааак до дребните камъченца! Ще ни липсват масите ти!

Сега не знам да се оплаквам ли, да се оправдавам ли  newsm78 Идеите ме нападат, но откъм изпълнение съм зле. А от към снимки съм направо...  Sick Но поне желанието ми да аранжирам се завърна.

Ето и новата ми  макаронена маса:



Никак не я снимах хубаво  #Cussing out В действителност беше много по-хубава, дори получих комплименти за нея  Blush И понеже не се вижда добре на колажа, ето и две допълнителни снимки:





Това последното ми е гордостта, защото си го направих сама - свещ в макаронче!

За сега толкова от мен, лека нощ и прекрасна и вдъхновяваща събота и неделя!  Hug

П.С. Близнаците, кажи къде живее майка ти, ще идвам с лаптопа да качваме снимките  Joy Весело изкарване и ще ми липсва присъствието ти!

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 23:48 от Леля Ог

# 41
  • Мнения: 569
  Влезнах да добавя линк с останалите снимки от последната маса и вече половин час не мога да излезна от тук....

  Леля Ог....... всеки път се изумявам просто на идеите и как около един "главен герой"  успяваш да построиш цяла история под формата на маса! Влюбена съм в тази маса... Бурканчетата с различните видове паста ,  дори и малките звездички върху тях... Свещите върху ролцата от фиде... чери доматките освежават масата и са отново много тематични... салфетките и накрая свещичките , които сама си направила... без думи! Къде намери такава паста- за пръв път виждам такава?
Аз исках да направя такива за масата с охлювите, но честно казано не ми достигнаха нерви Embarassed

С две думи- благодаря ти за тази маса- напълни ми очите  bouquet

# 42
  • Мнения: 610
Мили аранжорки , благодаря ви за комплиментите за моите масички .

Гала, Ивира, Ягодка, Дина , Леля Ог- мнооого красиви и интересни маси !
Много съм впечатлена !  Flutter
Поздравления момичета , страхотни сте !!!
Напълнихте ми душата с красоти !   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Леля Ог- това със сините цветя по средата на масата пак е шал , да  Laughing
Свещничето макаронче е страшно сладурско  Heart Eyes


Пожелавам на всички едно прекрасно и усмихнато лято , с много положителни емоции и щастливи мигове !  Party   Nature Sun With Face sun
Ще ми липсвате ..... Heart Eyes

  Hug Hug Hug

# 43
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Ох, направо съм прехласната...
Като ви гледам масите...наистина си е префектна аранжировка и декорация.

Идеите и съчетанието на цветове е невероятно

Но...личи си отвсякъде, че сте задобрели невероятно.

В първата тема напускахте в началото едни снимки от инет, след това почнахте най-плахи опити, сега сте на нивото на тези от нета, дори някои от масите ви са далеч по-напред.

Това сериозно го казвам. Отворете темите и гледайте първите си снимки и тези - от сега.

Задобряхте невероятно. Направо ви съзерцавам с часове и мъжът ми всеки път ме пита : "Пак ли масите гледаш?"  Embarassed

# 44
  • Мнения: 1 446
Страхотни сте момичета! Не мога да Ви се нагледам наистина!

Общи условия

Активация на акаунт