На море в Поморие.

  • 38 081
  • 172
  •   1
Отговори
# 90
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Аз се бях ориентирала към Слънчогледите, дори разговаряхме със собственичката, но се отказах точно защото е в новия град.

# 91
  • Мнения: 1 744
Благодаря за отговорите!
Днес ми казаха, че всичко е заето за следващата седмица, така че ще трябва да намеря нещо друго.
Търся точно нещо такова: къща за гости близо до плажа.

# 92
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Ние днес се завърнахме от Поморие. Бяхме тук, в студио : http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?cID=1&oID=4632

Аз лично останах доволна, всеки ден чистят, на два дена сменят кърпите, а на четири спалното бельо. Най-важното е, че е на 5 метра от плажа. Всъщност това, което не ми хареса, е че като завали дъжд - а по време на нашата почивка имаше в изобилие Sad -  спираше кабелната, но имаше интернет.
Не ми хареса тази година в Поморие лошото време, многото комари и токовата криза, но това не зависи от хотела. Просто явно нямахме късмет. Пък и дребния хвана чревна инфекция Close.

Приятна почивка на тези, които тепърва ще тръгват.

# 93
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Ние днес се завърнахме от Поморие. Бяхме тук, в студио : http://www.bulrest.com/pomorie/index.php?cID=1&oID=4632

Аз лично останах доволна, всеки ден чистят, на два дена сменят кърпите, а на четири спалното бельо. Най-важното е, че е на 5 метра от плажа. Всъщност това, което не ми хареса, е че като завали дъжд - а по време на нашата почивка имаше в изобилие Sad -  спираше кабелната, но имаше интернет.
Не ми хареса тази година в Поморие лошото време, многото комари и токовата криза, но това не зависи от хотела. Просто явно нямахме късмет. Пък и дребния хвана чревна инфекция Close.

Приятна почивка на тези, които тепърва ще тръгват.

Каква цена платихте за престоя си и за колко нощи?

# 94
  • sofia
  • Мнения: 1 185
В сайта, отдолу на страницата си пише цените - актуални са. Ние бяхме платили за 11 нощувки, но тръгнахме с ден по-рано заради летния вирус, който си лепна сина ми.

# 95
  • Мнения: 1 149
Момичета,препоръчайте ми хотел с басейн,на не много шумно място.Децата държат на това.Миналато година бяхме на КОМ в Албена и сега искат нещо подобно,а на мен вече ми омръзна там.Много харесвам Поморие.Преди  години сме ходили там и си прекарахме чудесно.Моля ви,ако някой има добри впечатление от подобен хотел да ги сподели ,ще трябва скоро да резервирам,ще тръгнем на 15.08,а аз още не съм решила къде Sad

# 96
  • Мнения: 681
Здравейте.
Ние ще ходим за една седмица през септември в гранд хотел Поморие.Малко е късно за море,но пък мислим да си починем и да се възползваме от Спа центъра.
Някой бил ли е скоро там.Ще ви бъда благодарна,ако споделите впечатления.

# 97
  • Мнения: 1 149
Здравейте.
Ние ще ходим за една седмица през септември в гранд хотел Поморие.Малко е късно за море,но пък мислим да си починем и да се възползваме от Спа центъра.
Някой бил ли е скоро там.Ще ви бъда благодарна,ако споделите впечатления.
И на мен този хотел ми хвана окото.Дано някой да има пресни впечатления Peace

# 98
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
В сайта, отдолу на страницата си пише цените - актуални са. Ние бяхме платили за 11 нощувки, но тръгнахме с ден по-рано заради летния вирус, който си лепна сина ми.
newsm10

Здравейте.
Ние ще ходим за една седмица през септември в гранд хотел Поморие.Малко е късно за море,но пък мислим да си починем и да се възползваме от Спа центъра.
Някой бил ли е скоро там.Ще ви бъда благодарна,ако споделите впечатления.
И на мен този хотел ми хвана окото.Дано някой да има пресни впечатления Peace



И на мен ми хваща окото,ама видяхте ли какви цени са!? ooooh!

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 14:32 от rosinauzunova

# 99
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Какви са цените на квартирите?

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
В момента съм на Поморие. Очарована съм от града. Не знам какви са цените на квартирите, но места има бол! Цял ден разни бабички се разхождат с табели и се надпреварват за всеки потенциален клиент.
Ние сме в семеен хотел, плащам 40 лв на вечер за тройна стая. Къщата е досами плажа и е просто идеалното място за нашето семейство. Догодина само ще сменя стаята, като искам с климатик  Mr. Green

# 101
  • у дома
  • Мнения: 1 160
Тарталета,кой е хотела?
Желая Ви слънчева и весела почивка.

# 102
# 103
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
До центъра колко минути е пеша?Каква е цената на студиото,че не я виждам в сайта?

# 104
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Десетина минутки ни отне да стигнем до центъра. Говоря за стария град. На мен по- важно ми е, че няма и минутка път до плажа  Grinning Нямам представа колко е цената за студио.

Общи условия

Активация на акаунт