На море в Поморие.

  • 38 045
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 126
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace

# 136
  • Мнения: 5 173
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Свободни квартири, близо до плажа има ли? С какво усещане оставаш? Ние утре тръгваме за Поморие.

# 137
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Дес, не знам на кой плаж сте били, но аз по- чисто море не се сещам да съм виждала в последните няколко години. Водата беше кристално чиста, нямаше никакви водорасли, миди и камъни.

# 138
  • Мнения: 4 435
Аз пак да пипитам за Гранд хотел Поморие.
Много ми харесва хотела,мислим за една седмица да отидем там и да си починем хубаво.Обаче май почти никой не е ходил там.

Зависи, какво точно те интересува.
Аз исках да запазя там за август, но нямаше места, пък и половинката не искаше много много Поморие, честно казано. Иначе е най-доброто място с Поморие, според мен, а и не само.
И цените им са съвсем ок, за това, което предлагат.

# 139
  • Мнения: 2 126
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Свободни квартири, близо до плажа има ли? С какво усещане оставаш? Ние утре тръгваме за Поморие.
Ще намерите със сигурност.Усещането ми е че в стая без климатик повече на влизам Mr. Green Дано само си намерите да паркирате Praynig

А колкото до чистото море - в началото на юли когато почивахме с децата беше кристално,но сега.... ooooh! А наче бяхме на плажа  (където започва или по точно свършва крайбрежната улица) в близост до хотела "При Американеца" Wink

# 140
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ние бяхме на плажа пред хотел Регата и още един син, не му помня името. Следващият плаж по същото време беше направо зелен от водорасли, водата също беше адски мръсна там.

# 141
  • Мнения: 675
Just*AvvA*,направих резервация за 5 нощувки ,за началото на октомври.Надявам се да си изкараме добре със съпруга ми.По принцип сме фенове на Спа-процедурите.Надявам се спа-то да е на ниво,двойните стаи да са луксозни и храната да е добре подготвена.В пакета имаме вкючени закуски и вечери.
Интересува ме дали е топла водата в басейните,как е спа-центъра,в какво състояние са двойните стаи?Качествени   и добре подготвени ли са ястията и специалитетите в ресторантите.Мислим въобще да не излизаме от хотела и да се храним там и наобяд.Разбрах,че цените в ресторантите не са много завишени.
Благодаря.

# 142
  • Мнения: 5 173
В момента в Поморие е малък ужас(за стария град говоря).Няма къде да се паркира,колите са една върху друга дори местните си карат колите из града където намерят и ги зарязват.Морето е мръсно и за себе си знам  че повече на море в август мой крак няма да стъпи Peace
Свободни квартири, близо до плажа има ли? С какво усещане оставаш? Ние утре тръгваме за Поморие.
Ще намерите със сигурност.Усещането ми е че в стая без климатик повече на влизам Mr. Green Дано само си намерите да паркирате Praynig
Половинът успя да блъсне колата преди 1 месец почти и още не е готова, в тази връзка, ще сме с влак.
Последно питане, цените около крайбрежната улица какви са? Не държим на собствен санит възел и климатик.
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?

# 143
  • Мнения: 4 435
Just*AvvA*,направих резервация за 5 нощувки ,за началото на октомври.Надявам се да си изкараме добре със съпруга ми.По принцип сме фенове на Спа-процедурите.Надявам се спа-то да е на ниво,двойните стаи да са луксозни и храната да е добре подготвена.В пакета имаме вкючени закуски и вечери.
Интересува ме дали е топла водата в басейните,как е спа-центъра,в какво състояние са двойните стаи?Качествени   и добре подготвени ли са ястията и специалитетите в ресторантите.Мислим въобще да не излизаме от хотела и да се храним там и наобяд.Разбрах,че цените в ресторантите не са много завишени.
Благодаря.
Мисля, че ще остането много доволни. Специално спа-то им е доста добро, на високо ниво, досега никой не ми се е оплакал от познатите, които са ходили, напротив, само го препоръчват.
Цени по принцип гледам да не коментирам, защото едно нещо за един е ок, за друг скъпо, според мен са добре цените в комплекса. Закуската е много разнообразна, има всичко, за което се сетиш. Само, че го казвам с уговорката, че нямам идея как е извън сезона, а вие ще бъдете в такъв период. Тогава предполагам няма да има много хора в хотела, и не знам, дали няма да е по-оскъдно, както ми се е случвало на други места.
Иначе е много чисто, и готвят вкусно. Имате вечеря в пакета, там също не знам как стоят нещата, защото ние пакети избягваме, тъй като вечер предпочитаме да излизаме от хотелите.
Но отново предвид това по кое време ще сте, и като знам тогава каква бомба пада в Поморие, хубаво сте направили, че  сте си взели такъв пакет, то няма да има къде да ходите.
Ти казваш, че смятате изобщо да не излизате от комплекса, ще си отпочинете чудесно в такъв случай, наслаждавайте се на СПА-то и това е. Температури в басейна по това време също не знам как ще са, тъй като в студено време аз не съм била в хотела.  Но имам познат който зимата ходи всеки уикенд, така че явно няма да е студено. Laughing
Смятам че 5 дни, ще са ви супер релакс.
Целият комплекс е луксозен, и много чист- стаи, спа, заведения. Мисля, че няма да имате забележки, и пак казвам, с пояснението, че аз извън сезона не съм била, и не искам да подлъгвам. Защото на мен така ми се случи с един хотел във Велинград, големи хвалби, отидохме през седмицата, по-кошмарно нещо не бях преживявала, оказа се, че понеже няма хора много през седмциата, всичко беше под критика. Много се надявам, да нямате моя "късмет". Има още време до заминаването ви, но приятно прекарване, и да дадеш после отзиви. Hug
И един въпрос- чрез хотела, или чрез агенция резервира?

# 144
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?

Цените по мои наблюдения са в този диапазон- 10- 15 лв на легло в стая с тераса и собствен санитарен възел( при нас точно това беше определящо като търсех квартира).

# 145
# 146
  • Мнения: 2 126

Последно питане, цените около крайбрежната улица какви са? Не държим на собствен санит възел и климатик.
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?
Повече от 10лв за общ сан.възел не давайте,ние в такъв бяхме ама нали е на крачки от плажа и на това бяхме съгласни.

# 147
  • София
  • Мнения: 3 814
.....
Последно питане, цените около крайбрежната улица какви са? Не държим на собствен санит възел и климатик.
Миналата година бяхме отседнали при познати, на 20м от плажа, тогава ги даваха по 15 лв, нас пуснаха на 10. Цените пак ли са такива?
Виж тази оферта, 25 лв. за двойна стая със собствен сан. възел и близо до плажа. На снимките изглежда добре. Peace
Тарталета , аз харесвам този район на Поморие и все там си търсим апартамент.   Simple Smile

# 148
  • на село
  • Мнения: 56
Някой ще ходи ли в поморие от 21.08.2010г. Ние ще бъдем в този прекрасен град.
Ние ще сме там от 22.08

# 149
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Ние се върнахме от Поморие на 12 август. Обиколих цялата плажна ивица и видях че плажа с/у гранд хотел Поморие този с черният пясък е най-чист и затова там ходехме с колата.Водата е поне 30гр. няма водорасли дори и мидите са оскъдни.Като цяло ни хареса ние бяхме със стая с климатик ...аз лично не бих издържала без много е горещо дори през ноща е поне 28гр.Хубаво е да се ходи от 1 август тогава е празника на морето до 8 август и всяка вечер има концерт на площада със певци танци и пр. моята дъщеря много харесваше децата от спортине клубове по танци  на възраст 5-6 год. много бяха сладки.В момента тече празника на виното пак 1 седмица.Ако имате други въпроси ...насрещта съм.

Общи условия

Активация на акаунт