Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Компютри, черна техника, GSM-и
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 2 278 отговора

Бургас

В моя профил таб.СНИМКИ се вижда,т.е. аз мога да ги отворя,но моите  приятели не я виждат. newsm78
Цитирай

Имам въпрос:

когато Х си разкачи приятелството с У, това отбелязва ли се някъде, аз мога ли да го видя? За протокола - аз съм Z.
Цитирай

UK

Не.
Цитирай

Laughing и аз така реших, но викам ще попитам някой капацитет, може пак да е бъг. Благодаря.
Цитирай

Имам списъци на приятелите,обаче искам са разместя хората по различни списъци заради настройките.Как става,че не мога да го открия,рових в настройки,профил и пр..
Цитирай

И аз с въпросче Smile
Къде може да се добави скайпа във фейсбук, за да го виждат и приятелите? Не намирам такава опция, а май че трябваше да има? newsm78
Цитирай

Сложи го в профила. Май няма специална графа, но го напиши в интересите или където другаде може.
Цитирай

Я и тук да питам - как да си върна стария профил? Новият е гаден  Confused
Цитирай

Лурдес - в таб "Информация -> информация за контакт -> Програми за чат избираш "скайп"
Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Цитирай

София

Може, може, аз току-що го върнах към стария изглед. Mr. Green

Дезактивирай го временно за 10-15 мин и се логни пак!  Peace
Цитирай

На морето!

Криси, не можеш! От нова година е задължителен! Пуснаха го постепенно за да не стане срив като миналия път!
Защо задължителен, аз никак не го харесвам такъв, всъщност досега не съм видяла някой да му се е зарадвал  Crossing Arms
Цитирай

Защо задължителен, аз никак не го харесвам такъв, всъщност досега не съм видяла някой да му се е зарадвал  Crossing Arms

Миии и аз незнам защо - така казаха по новините!  Mr. Green
А аз го харесвам, то няма разлики със стария. Само табовете са изместени в ляво и отгоре излизат няколко снимки.....друго нова май няма!  Peace
Цитирай

Деактивирам го, връща се старият вид, но само за 10мин. После отново си е новият  Confused
На мен ми е неудобно така.Някак си не ми е подредено по вкуса  Mr. Green
Цитирай

София

Новият вид е отвратителен, твърде объркващо, разпиляно...
Цитирай

София

Имам въпрос за новия вид на Фейсбук. Имаше преди на личната стена едни филтри, чрез които да избереш кои постове искаш да прегледаш - твои, на приятели или твои и на приятели. Сега този филтър го няма, а аз искам да прегледам само нещата които приятелите ми са ми поствали през годините. Не мога да скролвам сто час през всичките си постове, за да ги открия...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
135-149 от 2 278 отговора