Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1 500-1 514 от 2 278 отговора
Добреее... Така, цъкваш си на твоя профил, после там под профилната снимка трябва да имаш "снимки". Аз съм на английски по принцип и само предполагам как са ги кръстили на български, но дано се разберем. Та значи като цъкнеш на снимки, над тях в една сива лента пише "Виж всички: Снимки, Клипове". Ти избираш снимки. Това ще ти изкара всички албуми и под всеки от тях можеш да си зададеш настройки. Ох, дано ме разбра..на живо обяснявам още по-зле  Laughing  Rolling Eyes
Цитирай

Добреее... Така, цъкваш си на твоя профил, после там под профилната снимка трябва да имаш "снимки". Аз съм на английски по принцип и само предполагам как са ги кръстили на български, но дано се разберем. Та значи като цъкнеш на снимки, над тях в една сива лента пише, "Виж всички: Снимки, Клипове". Ти избираш снимки. Това ще ти изкара всички албуми и под всеки от тях можеш да си зададеш настройки. Ох, дано ме разбра..  Rolling Eyes

Да разбрах те . Аз видях как и ги оправих  Very Happy Благодаря ти все пак  Hug
Цитирай

И защо непознати могат да ме сръчкват?  Mr. Green При вас така ли е?
Цитирай

Да и аз бях изненадана така преди извесно време от някакъв приятел на приятел на познат  Laughing
Цитирай

И при мен е така . Много пъти ми се случва някой който въобще не познавам да ме сръчка  Mr. Green
Цитирай

Flocke, мерси   :bouquet:
Много е странно, защото когато дам на View as ми показва всички публикации на стената и дори не си направих труда да гледам през друг профил. Сега вече мога да дишам спокойно  Laughing

cookie_, първо отиваш на How you connect и на първото даваш "Всички". След това се връщаш при Apps and websites и вече ще ти е активно Enable  Peace

Точно така съм направила,натиснах на всички,но когато се върна там пише това

Обществено търсене   
Общественодостъпното търсене управлява дали хората, които въвеждат Вашето име в някоя търсачка, ще могат да преглеждат профила Ви във Facebook. Тъй като някои интернет страници запазват информацията си за по-дълъг период от време, то изключването на тази опция няма да повлияе веднага на търсачките. Забележка: Това не е достъпно, ако сте под 18. Научете повече.
За да ползвате това в бъдеще, първо отидете на Основна информация и настройте "Възможността да Ви потърсят във Facebook" за "Всички".

Включи Когато Навърша 18
Цитирай

Разбрах, че като цъкнеш на ВРЪЗКИ, преди са се показвали всичките линкове, които си публикувал на стената си. Вярно ли е това? Защото сега зарежда връзки на приятели...  newsm78 Да не би да трябва се цъкне нещо друго?
Цитирай

Мен все ме сръчква един ,който ми е пратил покана за приятелство,ама аз не го добавям.  Mr. Green
Цитирай

Разбрах, че като цъкнеш на ВРЪЗКИ, преди са се показвали всичките линкове, които си публикувал на стената си. Вярно ли е това? Защото сега зарежда връзки на приятели...  newsm78 Да не би да трябва се цъкне нещо друго?
  Кликни на профил,горе вдясно и ще видиш само твоите дейности.
Цитирай

Точно така съм направила,натиснах на всички,но когато се върна там пише това

Обществено търсене   
Общественодостъпното търсене управлява дали хората, които въвеждат Вашето име в някоя търсачка, ще могат да преглеждат профила Ви във Facebook. Тъй като някои интернет страници запазват информацията си за по-дълъг период от време, то изключването на тази опция няма да повлияе веднага на търсачките. Забележка: Това не е достъпно, ако сте под 18. Научете повече.
За да ползвате това в бъдеще, първо отидете на Основна информация и настройте "Възможността да Ви потърсят във Facebook" за "Всички".

Включи Когато Навърша 18

Ами просто кликни в кутийката? Не е ли активна?
Цитирай

Тайна, не искам да виждам всички мои дейсности (статуси, какви игри съм играла, с кой какво съм си писала)  Sad. Искам само линковете, които се пускала да виждам. Преди е имало такава възможност. Никой ли не си е прегледал стари неща, които е пускал?
Цитирай

Аз, аз...но сега не мога, да.
Цитирай

А как се преглеждат стари неща, освен със скролване по стената и линковете във " моите връзки"?
Цитирай

Sisley, не знам да има друг начин.  Rolling Eyes
Но точно за "моите връзки" става въпрос май. Има ли го при тебе?
Цитирай

Преди я имаше тази опция - на Връзки можеше да се избере Мои връзки и показваше само твоите. Но сега вече не може Peace
Цитирай

1 500-1 514 от 2 278 отговора