фейсбук

  • 282 637
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: X
Благодаря ти много, Виктория. Simple Smile

# 181
  • Мнения: 206
Я и аз да питам тук. Знаете ли дали има начин някой да се вмъкне в нечий списък с приятели. Накратко. Преди няколко дни забелязах странна личност в приятелите си. Изтрих го. Проверих дали съм го изтрила. След два дни пак беше в приятелите ми. Изтрих го. Проверих дали е изтрит. След известно време пак. Изтрих го и от два дена не се е случвало. Имам конкретен заподозрян, който евентуално може да се крие зад този профил и малко ме хвана параноята. Иначе известия на пощата за добавен приятел нито веднъж не съм получила. Паролите на пощата и ФБ за различни и са сложни. За непознати почти нищо от профила ми не се вижда. Сега махнах и възможността да ме добавят, освен приятели на приятели, махнах си списъка с приятели и сложих да не излизам в търсачките. Кофти ми е, че може някой приятел да не може да ме намери, ама докато не се оправя с тоя случай май така ще го оставя. Може и да е някакъв бъг на ФБ, покрай новите профили или да има някакъв бъг, от който въпросният човек да се възползва. Идеи?  Rolling Eyes

Нали има опция блокирай, използвай нея!

# 182
  • Мнения: 347
Да, може би трябваше да го блокирам последния ппът, но въпросният тип има 1000 акаунта, този е само един от тях.

# 183
  • Мнения: 3 405
Чудя се как се вмъква в списъка ти с приятели без лично ти да го добавиш  Thinking
Не ми се е случвало.

От колко компютъра влизаш в профила си? Да не е останала някъде запаметена от браузъра парола и някой да влиза в профила ти?

# 184
  • Мнения: 347
Знам, че звучи абсурдно, затова си мисля, че е възможно да е някакъв бъг на Фейсбук. Влизам почти само от лаптопа си, който навсякъде влача с мен. Паролите напоследък си ги сменям доста често. Напоследък, заради тази история, специално си наблюдавам списъка с приятели. Сутринта беше от 171 човека, сега - 172, но няма нито един подозрителен, всички са хора които лично познавам.

# 185
  • Мнения: 167
Май преди имаше опция когато се добавя нещо в профила да не излиза като съобщение в новините на приятелите. Сещате ли се? newsm78

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 22:06 от Coma

# 186
  • Мнения: X
Аз пък преди време блокирах един човек, бях му ядосана. Мина ми и искам да го отблокирам, но не знам как. Wink

# 187
  • Мнения: 347
Отиваш най-горе вдясно, при мен е Account, избираш Privacy settings и най-долу има Block Lists. Натам трябва да се оправиш. Станах професор покрай тия моите истории  Laughing

# 188
  • Мнения: X
Благодаря, стана! Grinning Ще трябва да ни взимаш такса вече... Wink

# 189
  • софия
  • Мнения: 9 590
имате ли проблеми с фейса тази вечер? по никакъв начин не мога да вляза.

# 190
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
имате ли проблеми с фейса тази вечер? по никакъв начин не мога да вляза.


Да има, променят някой неща в момента...ще видиш после, снимките се разглждат малко по различно, горе в полето на споделяне е добавено и "Въпрос", което неможах да разуча, защото пак ме изхвърли.... ooooh!

# 191
  • София
  • Мнения: 5 745
добре че е форумът, за да разбера защо не мога да влезна във фб  Crazy Laughing

# 192
  • софия
  • Мнения: 9 590
дааа, благодаря   bouquet

# 193
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Да ама не, сега пак си е по старо му.....пфффф, защо само ръчкат в него не мога да разбера Whistling

# 194
  • Мнения: 2 784
Възможно ли е някой от приятелския ми списък да изтегли снимки от мой албум и има ли начин да се блокира достъпа му до определени албуми? Без да се блокира самият приятел.

Общи условия

Активация на акаунт