фейсбук

  • 282 491
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 347
Добреее... Така, цъкваш си на твоя профил, после там под профилната снимка трябва да имаш "снимки". Аз съм на английски по принцип и само предполагам как са ги кръстили на български, но дано се разберем. Та значи като цъкнеш на снимки, над тях в една сива лента пише "Виж всички: Снимки, Клипове". Ти избираш снимки. Това ще ти изкара всички албуми и под всеки от тях можеш да си зададеш настройки. Ох, дано ме разбра..на живо обяснявам още по-зле  Laughing  Rolling Eyes

# 1 501
  • София !
  • Мнения: 1 240
Добреее... Така, цъкваш си на твоя профил, после там под профилната снимка трябва да имаш "снимки". Аз съм на английски по принцип и само предполагам как са ги кръстили на български, но дано се разберем. Та значи като цъкнеш на снимки, над тях в една сива лента пише, "Виж всички: Снимки, Клипове". Ти избираш снимки. Това ще ти изкара всички албуми и под всеки от тях можеш да си зададеш настройки. Ох, дано ме разбра..  Rolling Eyes

Да разбрах те . Аз видях как и ги оправих  Grinning Благодаря ти все пак  Hug

# 1 502
  • Мнения: 2 155
И защо непознати могат да ме сръчкват?  Mr. Green При вас така ли е?

# 1 503
  • Мнения: 347
Да и аз бях изненадана така преди извесно време от някакъв приятел на приятел на познат  Laughing

# 1 504
  • София !
  • Мнения: 1 240
И при мен е така . Много пъти ми се случва някой който въобще не познавам да ме сръчка  Mr. Green

# 1 505
  • Мнения: 66

Flocke, мерси   bouquet
Много е странно, защото когато дам на View as ми показва всички публикации на стената и дори не си направих труда да гледам през друг профил. Сега вече мога да дишам спокойно  Laughing

cookie_, първо отиваш на How you connect и на първото даваш "Всички". След това се връщаш при Apps and websites и вече ще ти е активно Enable  Peace


Точно така съм направила,натиснах на всички,но когато се върна там пише това

 Обществено търсене   
Общественодостъпното търсене управлява дали хората, които въвеждат Вашето име в някоя търсачка, ще могат да преглеждат профила Ви във Facebook. Тъй като някои интернет страници запазват информацията си за по-дълъг период от време, то изключването на тази опция няма да повлияе веднага на търсачките. Забележка: Това не е достъпно, ако сте под 18. Научете повече.
За да ползвате това в бъдеще, първо отидете на Основна информация и настройте "Възможността да Ви потърсят във Facebook" за "Всички".

Включи Когато Навърша 18

# 1 506
  • Мнения: 4 275
Разбрах, че като цъкнеш на ВРЪЗКИ, преди са се показвали всичките линкове, които си публикувал на стената си. Вярно ли е това? Защото сега зарежда връзки на приятели...  newsm78 Да не би да трябва се цъкне нещо друго?

# 1 507
  • Бургас
  • Мнения: 2 040
Мен все ме сръчква един ,който ми е пратил покана за приятелство,ама аз не го добавям.  Mr. Green

# 1 508
  • София
  • Мнения: 15 435
Разбрах, че като цъкнеш на ВРЪЗКИ, преди са се показвали всичките линкове, които си публикувал на стената си. Вярно ли е това? Защото сега зарежда връзки на приятели...  newsm78 Да не би да трябва се цъкне нещо друго?
  Кликни на профил,горе вдясно и ще видиш само твоите дейности.

# 1 509
  • Мнения: 301
Точно така съм направила,натиснах на всички,но когато се върна там пише това

 Обществено търсене   
Общественодостъпното търсене управлява дали хората, които въвеждат Вашето име в някоя търсачка, ще могат да преглеждат профила Ви във Facebook. Тъй като някои интернет страници запазват информацията си за по-дълъг период от време, то изключването на тази опция няма да повлияе веднага на търсачките. Забележка: Това не е достъпно, ако сте под 18. Научете повече.
За да ползвате това в бъдеще, първо отидете на Основна информация и настройте "Възможността да Ви потърсят във Facebook" за "Всички".

Включи Когато Навърша 18

Ами просто кликни в кутийката? Не е ли активна?

# 1 510
  • Мнения: 4 275
Тайна, не искам да виждам всички мои дейсности (статуси, какви игри съм играла, с кой какво съм си писала)  Sad. Искам само линковете, които се пускала да виждам. Преди е имало такава възможност. Никой ли не си е прегледал стари неща, които е пускал?

# 1 511
  • Мнения: 2 155
Аз, аз...но сега не мога, да.

# 1 512
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
А как се преглеждат стари неща, освен със скролване по стената и линковете във " моите връзки"?

# 1 513
  • Мнения: 4 275
Sisley, не знам да има друг начин.  Rolling Eyes
Но точно за "моите връзки" става въпрос май. Има ли го при тебе?

# 1 514
  • Мнения: 301
Преди я имаше тази опция - на Връзки можеше да се избере Мои връзки и показваше само твоите. Но сега вече не може Peace

Общи условия

Активация на акаунт