Информация за инвалидна количка

  • 965
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 710
Мами, днес разбрах историята наедно семейство от Русе. Те имат две деца на 5 и 7 годинки - и двете със страшна диагноза и двете напълно обездвижени и със умствено изоставане. Майката и бащата са напуснали работа и се грижат за двете си деца като лични асистенти - да споменавам ли колко добре са финансово при това положение.
Има хора които искат да им помогнат със закупуването на подходящи инвалидни колички - със стойка за главата и краката, а също и столове за баня, тоалетна или по точно корито. Та питането ми е - знаете ли сайтове, откъдето може да се видят точните модели, за да се поръчат - може да са и чужбински сайтове - въпросът е да може да се види кой модел ще е най-подходящ за тях и да се поръча. Ако имате и повече информация от какво точно може би се нуждаят децата споделете го, за да помогнем на хората, които искат да закупят тези принадлежности.

# 1
# 2
  • Мнения: 1 710
Нина, благодаря ти. дано им свършат работа. Ще пиша пак по въпроса.

# 3
  • Мнения: 313
Мисля, че и това:
http://www.usedwheelchairs.com/
ще е полезен линк.

Единствения проблем е, че са в САЩ. Но, яко се наложи, се ангажирам да организирам закупуването и доставката.

# 4
  • Мнения: 1 710
Светла Владимирова ми даде и един адрес в София - та ще проверим и него. Благодаря на всички ви - ще ви държа в течение.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Мая, най-добре е допитай се до някоя по-близка рехабилитаторка от клиниката, защото има тънкости, които те знаят - и ще могат да те насочет при избора.
Бях свидетел Ели как посъветва една жена за стол и имаше значентие какво може детето, за да може и то да го ползва

# 6
  • Мнения: 1 710
Мерси Наде, това е добра идея   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт