«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
225-239 от 737 отговора

¬ "ћј√»я » ЋёЅќ¬"

ћнени€: 2 292
ѕепи,честит ти рожденик!    bdbaloni   ƒа ти е жив и здрав,послушен и палав,устремен и щастлив!¬есел празник!    Love

¬анче,страхотен меч!    Peace  –елефа как го докара?
ј кафеавтомата е като истински!

јлбенка,биричка си пийвам непременно...    Hug    а и ми върви с шоколадчето! 

colova , честит ти и на теб рожденик!ћного весела тортичка си му направила!

÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 713
ѕепи, честит ти рожденик, здрав да ти е, останалото сами си го измисл€ме! Ќамерила си бързо решение за да зарадваш рожденика, пак всичко си изпипала! ƒано имаш време да си починеш след тарапаната:) ’убав празник!

¬анче, честит рожден ден и на твоето племениче! «оро-тортата е с много изчистен дизайн, почти като за по-гол€мо дете. —аб€та е много реалистична, цветът й също (много добър цв€т и на кафе-машината, аз там различното изписване реших, че е на различни езици:)
«а буквите - браво за "пренастройката" - на "«"-то изобщо не му личи, че е изрезка, съвсем в шрифта си е:)

÷итирай

¬арна

ћнени€: 68
Ћеле вид€х страхотни торти  Shocked —аб€та ми направи много гол€мо впечатление!
ѕепи „естит рожденик! ƒа ти е жив и здрав, много щастлив, игрив и много да ви радва  Hug
ћо€т съпруг днес също има рожден ден. ≈то € и почерпката:

Ќе се получи много добре, но.... като за първи опит и две деца на главата ми вчера  Rolling Eyes
÷итирай

Vaudreuil Canada

ћнени€: 2 335
ѕепи честит ти рожденник да е жив и здрав и много да слушка Smile “ортата му е супер.
¬анче и твоите две последни торти са много пипнати - меча е страхотен.
јни торбичката се е получила много добре.
colova да ти е живо и здраво детенцето - влакчето е станало чудно.
јлбенка халбата е много добро попадение - страхотна си € направила.
÷итирай

españa

ћнени€: 157
«дравейте,моми4е Hug
јз прелитам само да си покажа тортите,а дове4ера ще коментирам Embarassed...вид€х страхоотни торти
 един Ѕоб от петък,и днешните..4ак сега се усетих,4е от бързане да приключа4а седмицата забравих да снимам един спидерман на два етажа

отивам да по4ивам ,по късно ще се по€в€ с коментари и сватбената(4акам да ми прат€т снимки )
÷итирай

у нас

ћнени€: 382
јлбена, ¬алери€, —тефина, Stasi, ƒон€  оприва, ¬анчето, Ѕуболинката, благодар€ ви за  хубавите пожелани€ към мо€та госпожица и хубавите отзиви към тортата ми  Party.

¬чера правихме детско парти и това е тортата, ко€то направих за случа€

—нимките са лоши, зашото ги свалих от клип. ¬ бързината не снимах тортата отделно.

ќтивам да разглеждам тортите ви  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 391
ћомичета, дайте една рецепта за торта пламък, че така ми се е до€ло пък от половин час ров€ и не мога да си избера нещо от гугъл, едната не е лоша но пък има много масло и кути€ кондензирано мл€ко което се вари 2,5-3 часа. Ќ€ма как да си вар€ сега такова мл€ко, а и маслото много ми се струва, н€ма ли пламък без  масло
÷итирай

Ћовеч

ћнени€: 73
ѕепи , „естит рожден ден на момченцето ти!ƒа ти е жив и здрав!
Vivian , много хубаво барби.» на теб да ти е жива и здрава щерката!
Patriyani , страхотни торти както винаги. Peace ќхлюва на първата със —пондж Ѕоб е много сладък.
Ani_Boland , какво не й харесваш на торбичката - много си е добра.„–ƒ на половинката ти!
¬анче , завръщаш се със страхотни торти!¬сички ми харесват , особено онази жабешката.
јлбенке , та€ халба в жегите направо е трепач!» от шоколадовата не отказвам  Peace
Colova , влакчето ти е станало много шаренко,весело и детско.„–ƒ и на твоето детенце!
ћихаела73 , много хубави буболечки, страхотна ти е тортата.ћо€ син искаше за 1-ви юни такава , но за съжаление не усп€х да му направ€  Sad

јз засега н€мам торта за показване.»мам повод чак след две седмици.ƒаже два повода.“огава ще се вихр€.јко не ми мине котка път.
÷итирай

Ѕургас/ѕз

ћнени€: 585
Ќай-после и аз да се разпиша. —лед семинара б€х една седмица на мама на гости и чак сега усп€вам да ви изчета!
—еминара беше страхотен, предлагам на есен пак да направим!  Mr. Green

ћного хубави торти вид€х, просто очите ми останаха!
¬анче, колко време € суши шпагата?  ога бо€диса със сребристата бо€, след като изсъхна ли? —ребристата бо€ пак ли на кадемли€ от геловите бои? Ѕуквите са страхотни! јз си ги поръчах от ибей за 4 долара и съм супер доволна! ќбаче изобщо не ми дойде на ум да ги префасонирам в български, така че открадвам иде€та за следващата торта, ко€то ще направ€.

ѕепи, да ти е живо и здраво порасналото момче! “ортата е супер!

јлбенка, мерси за съвета, който си дала за сметаната и фигурките, аз също се чудех и ми се мотаеше нещо с шоколад в главата, но не б€х сигурна!
÷итирай

ћнени€: 0
ћи6а,  раси.мира, shemet, »скра благодар€ ви за милите честитки!
¬анче за кафе-автомата- без коментар-просто съвършен, абе н€маш умора!
Patriyani висока производителност и майсторство- Ѕ–ј¬ќ!!!!
јз вече ще почивам- имам поръчка от колежката чак за 28 юни и 3 юли, но просто не знам как ще се справ€ в тези жеги Confused
„етох, че много от вас се оплакват от работата с ћћ в тези горещини- ако има хитринки, сподел€йте мол€!
”спех на всички тортоправачки!!!!
÷итирай

Philadelphia, USA

ћнени€: 2
«дравейте момичета!
≈ така ме зарибихте, че последните дни като имам малко време пред компа само торти гледам, клипчета за украси.. н€ма отлеп€не. ј вашите торти ... е н€ма равни просто! Ќад€вам се накой ден да успе€ да прав€ такива красоти.
ƒа се отчета с тортата, ко€то спретнах за рожденни€ ден на мъника ми:

—коро б€х гледала торта тук с мечо пух много по-хубава, ко€то ме вдъхнови.
√ол€м екшън беше докато € украс€. –еших да сложа повече шоколад в ганаша и като реших да го разбивам - изненада, хич не стана та го правих наново. » тук ми е първи€ въпрос: в началото при шприцоването от време на време излизаха капки като масло, които после смръзнаха - много ли съм го разбила или има шанс да е от сметаната (ползвах н€какъв нов вид)? Ќа следващото пълнене вече беше друга работа - по-стегнат и много при€тен за шрицоване. Ќо пък при бели€ това ст€гане така и не го забел€зах, по-скоро обратното се получаваше с€каш.
‘игурките са ми изкуствени както се вижда, н€мам опит в тази насока а и добре че не пробвах, че за цветенцата си б€х взела готов марципан. » каква изненада беше като се оказа, че това е нещо много твърдо... гол€м зор докато разточа нещо за цветенцата и да го оцвет€.
Ќ€кой има ли опит с такъв марципан:
 . ћного е твърд, идеи какво мога да направ€ за да стане подход€щ за моделиране?

Ѕлагодар€ ви за всички съвети и идеи!

÷итирай

в семейството

ћнени€: 376
ѕепи, честит рожден ден на детенце! Ќека бъде живо, здраво и весело  за радост на мама и тати  bouquet . —пайдъра е супер, ама та€ "4" ми прилича  на "„" и търсих "–" и "ƒ"  Embarassed

¬ид€х много торти, но в главата ми са пилето на  опривка, Ѕарбито на ¬ивиан (честит рожден ден на патерица  Love ), саб€та и кафе автомата на ¬анчето, халбата ( в тези жеги направо си е актуално) на јлбенка.

airborn , доколкото виждам много добре се получила кошничката отстрани. ћарципана е твърд, но ако го омесиш в ръцете по-дълго време би тр€бвало да омекне. Ќека кажат и другите.

patriyani , гол€ма производителност. ¬тората ти запазена марка освен спайдърмен, ми се струва че е морското дъно  Peace

ƒарилка, чакаме да видим торта  chef 
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 713
ѕапри€ни, много ми хареса ефектът (на тортата със строител€) на пол€нката.  акво има под захарното тесто - тортата ли моделира, или натрупа нещо и с какво му направи такъв фин релеф на самото тесто? “ортата за ≈рик - буквите и белите топчета от канта са много добре съчетани, така името изпъква чудесно!

airborn, много добра плетка с шприца! ƒа е живо и здраво детенцето ти!

vivian, красива принцеса! Ќай-добри пожелани€ и за тво€та малка рожденичка!
÷итирай

—офи€

ћнени€: 8
«дравейте,момичета.ѕак прекрасни торти сте показали.≈дна при€телка ме помоли да направ€ торта за първи€ рожден ден на на детето на нейна при€телка и се заех с буболечките.ћалката ми дъщер€ ми помогна като направи украсата на пеперудката и пчеличките.“ортичката си има доста кусури,но ми си обадиха да ми кажат,че много са € харесали.ј и много беше при€тна за правене.≈то €

ћихаела, знам че принципно идеите "вита€т във въздуха", че никой н€ма да тръгне да си  и че всеки черпи вдъхновение оттук-оттам, но см€там, че коректността и добри€т тон изискват поне да се спомене на кого е оригиналът, от който си взаимствала, особено ако е на съфорумка, и особено ако става въпрос за нещо толкова добро и попул€рно. »наче поздравлени€ за добри€ вкус...  Peace
≈то и оригиналната торта на Ѕубулинката:
÷итирай

—офи€

ћнени€: 75
ѕисах писах и малки€т ми изключи компа.
ѕатриани-страхотни торти.‘аворит ми е тази с цветето.
ћихаела73-много ти е хубава тортата и цветовете са супер. аква мм ползваш?
јлбенка-много хубава халба.
јйборан-справила си се чудесно.
¬ивиан-и това барби е хубаво.
¬анче-пак уби рибата с твоите 3ƒ торти-блаво.
ѕепи-честит ти рожденник-да ти е жив и здрав.“ортата му е супер готина.
јни блонд-много хубава кесийка.
јз пък се мъча с правене на фигурки-пчелата ћа€ и ”или-2 тела и 2 глави 2ч30м. ooooh! ато сложа т€лото на поставка се свлича постепенно и става на хармоника и го суша легнало и сега отзад е равно.–аботих със —ћћ »рида и шт.√лавата като € забуча на клечка и т€ се свлича и избива клечката,та и т€ легнала се суши...Ќа следващи€т сен слагам главата на т€лото то пак се свлича и пропуква. :sick:sick:Ќ€кой да има иде€ за проблема ми-¬анче препоръки,забележки?
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
225-239 от 737 отговора