последна октомврийска седмичка 24.10 - 30.10.05

  • 12 336
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 617
.....Странното,коетоми се случва (ако приемем,че този месец ще ми дойде отново) е че и миналият месец и сега нямам никакво напрежение в гърдите. Преди винаги около седмица преди датата са болезнени..Възможно ли е това да е поради лиспа на овулация?....
Цвети ето ти четиво по въпроса .


Ха едно здрасти ви и от мен и усмихната седмичка !

Дари ми то цял месец без мъжо бе  Shocked !
Много ми се вижда , ние най - много за десетина дни сме се разделяли и последните дни ги изкарваме почти изцяло в телефонни разговори .... , абе не дяним дълго един без друг  Naughty .

# 16
  • Мнения: 471
Добро утро, момичета!
При мен седмицата не започна добре - вчера гадната  #2gunfire лелка взе, че ме посети, а така се надявах този месец да ме пропусне, но уви Sad Дори не се стърпях и си направих тест - но и той беше отрицателен. Но не съм се отчаяла хич, да не си помислите такова нещо - продължаваме с пълна сила. Тази седмица с мъжа ще ходим на спермограма в Майчин дом (София). Ако някой е ходил с мъж си на такова изследване там, моля ви, напишете ми малко подробности (може и на лични, че да не занимаваме и другите с това). Аз дори не знам къде се намира болницата, но я намерих де и телефон намерих. Обаче не знам дали трябва да се обадя, за да запиша час или направо да ходим? И от колко часа работя, че моя лекар каза да направим изслеването преди 8:30.
Много ще съм ви благодарна Simple Smile
Единственото хубаво нещо тази седмица ще е годишнината от сватбата ни - 3 годинки ще станат на Димитровден  Grinning Още не сме измислили къде ще ходим, но смятам да го отпразнуване хубаво.
Хайде, лека седмица и от мен и добре да се потрудите  Mr. Green

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 617
Слончо , питай за подробностите около спермограмата в проблемното . Аз само зная , че не препоръчват Майчин дом за целата , напротив  Naughty .
Сори за нежеланата гостенка , така ти се надявах ... ама браво за доброто настроение  Hug !

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Слончетка гадно за лелката...ей тая гадина не се научи да не ни спохожда и тва е Crossing Arms #Cussing out Иначе за спермограмата и аз съм  Naughty за Майчин дом. Защо не отидете при Щерев или Тачева. Лично аз не съм от София но чета от момичетата, че в Майчин дом само отличници ги изкарвали #Crazy

# 19
  • Мнения: 1 419
Хубава седмичка и от мен.   bouquet

Слончетка, не съм чувала нищо добро за Майчин Дом. Иначе доколкото знам, час не се записва. Започват от 8.30 и за правилна спермограма трябва да сте имали 3-5 дни въздържание и мъжа ти да не е пил алкохол през този период.
Препоръчват Щерев или Тачева - ниеходихме при Щерев, но ще ти кажа дали сме доволни като стане бебето  Whistling

Верче, нищо не става като го спреш - това е просто прогестеронов препарат - единствения ефект ще е, че няма да си регулираш цикъла (ако за това го приемаш).

Лелката днес ме напуска и започваме поредния месец на надежди  Crazy

# 20
  • Мнения: 1 329
Слончетка,не ходете в Майчин дом. Отидете при д-р Тачева, запишете си час, има и стаичка и е 20 лв.
Не си губете времето и парите в безмислени спермограми.

Моренски, ама и на мен ми е трудно без мъжО, но няма начин Sad. Дано поне времето мине бързо и не го усетя.

# 21
  • Мнения: 247
Здравейте, днес работата ме грабна с пълна сила, но понеделник е така  Rolling Eyes В събота излизах с две приятелки с децата им, защото времето беше много хубаво и си мислих колко бързо са пораснали децата им и как неусетно минава времето, спомням си ги много ясно кога бяха бебето а сега са на предучилищна еххх...... Simple Smile
Тази седмица стискам палци на чакащите  newsm10 и дано са повече тези с  EFP
Момичета искам да ви попитам просто така ориентировъчно от другия месец ще пробвам с тестове за ову те на каква цена са горе долу?

# 22
  • Мнения: 267
Мимика, аз си вземам Clear Ovu test - 5 теста за овулация + 1 тест за бременост.
Струват 8 лв. и някакви стотинки. Да ти кажа честно, от сума време ги ползвам тези тестове, колко пари дадох, и все им нямам вяра някак си. Тъкмо си мислех че съм им хванала цаката, и на другия месец пак почвам да се чудя какво отчитат.
Нещо не съм доволна от тях. Не показват много ясно резултата. Чудя се като погледна това сега положително ли е, или на другия ден ще стане "по-положително".
Мисля да спирам с тях и каквото сабя покаже. И без това правим кекса целенасочено от 5 дена преди уж овилацията, до 5-6 дена след това.

# 23
  • Мнения: 471
Момичета, благодаря ви за бързите отговори - до преди малко се рових по стари теми и всички казват, че не е добре Майчин дом. Обаче моя лекар иска там да го направим това изследване и после да му го покажа (той е бил шеф на клиниката по стерилитет в Майчин дом и явно това е причината да настоява за там). Сега обаче много се разколебах, а и както трудно навих мъжа ми да си направи изследването Simple Smile Много се притеснявам обаче като го направим другаде и го занесем на доктора той какво ще каже като види, че не е направено в Майчин дом Sad - много се притеснявам така, знам че е по-важно точността на резултатите, а не това какво ще обяснявам на доктора, обаче на мен той ми харесва и ми е много притеснено Sad
Благодаря ви, че ме изслушвате Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 153
Доброутро мацки Hug


Успешен ден на всички  bouquet
Аз няма с какво да се похваля ,освен че вече ми мина и от днес мога да се отдам на мойто мило Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 9 092
Кажи му, че по разни причини не искаш в Майчин дом, решила си другаде- ако вземе да се мръщи, сменяш лекаря. В крайна сметка, имай повече вяра на препатилите,отколкото на него. Може просто да си праща клиенти в майчин дом...знаеш ли го какъв му е интереса...така че - правете спермограмата където са те посъветвали момичетата, важни са резултатите- да са точни и реалистични - и да не ти ги разчете той, та голяма работа Wink

# 26
  • Мнения: 267
Ооох, вие повечето момичета поне имате избор къде да си правите изследвания. Аз съм решила ако и този месец ме споходи М, да тръгвам и аз по изследвания, след 7 неуспешни месеца. Само дето в нашия град гинеколозите  са касапи и дори личните лекари не препоръчват да им се доверяваш. А най-близкото място със добри специалисти е Плевен. Не ми се мисли какво пътуване и какви разходи ще ни струва.  Sad
А и като попитах тук някой има ли от там и дали може да ми препоръча клиника или специалист, никой не ми отговори.

# 27
  • Мнения: 9 092
В Проблемно забременяване много е писано по въпроса, особено за клиниката в Плевен, така че можеш да потърсиш информация и да се ориентираш към кого да се обърнеш Blush Мисля че досега няма недоволни от там newsm78

# 28
  • Мнения: 217
Добро утро и от мен!
За мен не е особенно добро-Болна съм.
От вчера ме боли гърлото и главата и имах температура 37.5 и взех ,че изпих един парацетамол а чакам да не ми доиде тази седмица Simple Smile мислите ли ,че е опасно ако съм бременна.Взех си Осцилококцинум и смуча Гулиаактив.
А тази сутрен се събудих без глас ,но поне температурата е по -ниска.Моля всички които знаят някоя бабешка рецепта за настинка да помагат!

# 29
  • Мнения: 4 970
Елли,аз  по принцип съм от Плевен,но отдавна не живея там.За съжаление лични наблюдения нямам от никой лекар там,но имам приятелки,които са се сблъсквали с подобни проблеми.Ако искаш мога да попитам за препоръка и мнение относно някои специалисти.

Общи условия

Активация на акаунт