На море в Турция - all inclusive, тема 10

  • 73 619
  • 728
  •   1
Отговори
# 255
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Няма ли кой да ми препоръча нещо в Мармарис? newsm78

# 256
  • София
  • Мнения: 4 242
Няма ли кой да ми препоръча нещо в Мармарис? newsm78
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g312737-d300020-Reviews- … Aegean_Coast.html
Близко е до Мармарис и е много красиво място!

# 257
  • Мнения: 7 605
Няма ли кой да ми препоръча нещо в Мармарис? newsm78
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g312737-d300020-Reviews- … Aegean_Coast.html
Близко е до Мармарис и е много красиво място!

и с много руснаци  Laughing

# 258
  • София
  • Мнения: 4 242
Възможно е, за последно ходихме преди повече от 5 години.
Къде има инфо за руснаците?

# 259
  • Мнения: 7 605
Възможно е, за последно ходихме преди повече от 5 години.
Къде има инфо за руснаците?

В холидейчек  Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 4 242
В немския не мога да открия нищо по въпроса с руснаците, пусни ми линк, моля, че ми стана интересно.

# 261
  • Мнения: 7 605
В немския не мога да открия нищо по въпроса с руснаците, пусни ми линк, моля, че ми стана интересно.
http://www.holidaycheck.de/hotelbewertung-Hotel+Lykia+World+Oelu … b-id_1512360.html

Тази година поне до сега явно нямало много руснаци http://www.holidaycheck.de/hotelbewertung-Hotel+Lykia+World+Oelu … b-id_1822159.html  но за това пък англичани.

Трябва да се каже също, че в хотела няма ОИ.

# 262
  • София
  • Мнения: 4 242
Вижте, не съм изчела всички теми и не зная какво негативно намирате в многонационалната обстановка. Ако има руснаци, които се държат възпитано и не се наливат от сутрин до вечер, какво лошо има? В линковете не видях да се описват проблеми с руснаци или англичани! С какви туристи всъщност си представяте идеалния курорт?
Селището е за семеен туризъм и изцепки на немски, руски, английски и други простаци не съм видяла по време на трите си посещения, тъй като те ходят на почивка на съвсем други места.
Комплексът не е мегаломански като събратята си в Анталия, умело е вписан в средата, има планина, зелено е, спокойно е и красиво.
Не е ОИ, а е FB, което не смятам за недостатък. Безплатни са и някои спортни занимания.

# 263
  • Мнения: 7 605
Вижте, не съм изчела всички теми и не зная какво негативно намирате в многонационалната обстановка.

Пипинс беше питала за хотел без руснаци, за това си позволих да кажа, че там има руснаци.
А при цени от 7евро на горе за едно алкохолно питие, мисля че е от значение че не е ОИ  Wink

Приятелката ми е посетила хотела но когато беше още Робинзон Клуб, а не Ликиа Уорлд, и ми го препоръчва като чудесен хотел за семесйства за деца, за това съм се информирала за него  Peace

# 264
  • София
  • Мнения: 4 242
Е, това обяснява липсата на пияни руснаци Joy, и други подобни, които поради тази причина държат на ОИ.
Цени не мога да си спомня, но ние сме от умерено консумиращите - бутилка вино със залеза, коктейлче на плажа и по едно питие вечер на бара. 
За почивка с малки деца е идеално, моите пораснаха вече и друг тип настаняване предпочитаме.

# 265
  • Мнения: 485
Да се разпиша и аз. Днес се върнахме от "Ефталия Резорт", Алания. Чудесно прекарахме. Хотелът е чист, персоналът любезен. Храната е много, и разнообразна. Бяхме във фамилна стая - две спални, с дневна и две тераси. Морето е чисто, пясъчен плаж, постепенен е преходът във водата, а тя беше 23-24 градуса. Гостите бяха немци, англичани, скандинавци и руснаци, разбира се, но бяха култивирани. Това го казвам за руснаците, защото миналата година, в хотела в който бяхме, руснаците бяха отвратителни - това, че са шумни се преживява, но то беше блъскане в ресторанта, пререждане. Попаднах на такива екземпляри днес на летището в Анталия - фрийшоповете бяха пометени за 20 минути все едно от ято марокански скакалци, такова нещо не бях виждала. Награбили по три торби с бутилки и пререждаха опашка от 50 човека, повечето с деца, на скенера, щото полетът им е след 15 минути. Грозна гледка беше!
 Единственото нещо, от което съм недоволна е чартърът с "България Еър". На тръгване полетът закъсня с 1,30 минути, като ни уведомиха за закъснението 5 минути преди часа на полета. На връщане извадихме късмет - закъсняха само с 45 минути. За скапания сандвич с вмирисан кашкавал няма да връзвам кусур, но догодина където и да ходим ще гледам да не летим сс "България еър".   

# 266
  • софия
  • Мнения: 9 590
merhaba, и ние се върнахме снощи от иберотел сера палас.
не знам с кое да започна, негативите са повече, въпреки това си изкарахме чудесна почивка.
та, хотела в никой случай не е 5 звезди, даже и 4 не знам дали може да е, нито пък е ултра ол инклузив.
започвам с храната, вкусна, но малко. ако вечерята е от 7 до 9 трябва да се отиде не по-късно от 8 щото после почти нищо няма  Shocked. за първи път виждам в турция такова нещо. ако свършат доматите например не изкарват повече  Shocked. ресторанта го затварят в 8.50, направо опъваха едно въже и гасяха лампите. такова тичане и бързане да хапнем нещо не ми се беше случвало никога и никъде. а и саламите и шунките на закуска бяха отвратителни.
най-големия минус - комарите. хиляди и навсякъде. в този хотел явно не обработват, защото имаше от ония смешни допотопни лампи, на които се пържат гадините. всичките сме изпонаядени, направо на решетка  Shocked.
стаите - нашата се падна огромна, но много вехта. имаше мухъл по стената, на която е банята. на детето дадоха разтегаемо легло, което се сгъна докато тя спеше първия следобед. естествено смениха го. също и чаршафи с дупка  Shocked, ама дупка не само леко скъсано. иначе чистачката ни беше ок, стараеше се жената, оправяше, правеше ни форми от кърпите. минибара за 7 дена го заредиха 4 пъти. целите стени и таван бяха в кървища и размазани комари, след нас останаха още повече. всяка вечер трепехме поне по двайсетина, за да можем да легнем, но те си влизаха през вентилацията и сутрин пак бяхме наядени.
обслужването - повечето сервитьори и бармани бяха много усмихнати и любезни. даваха алкохол на руските деца  Shocked. и те си го пиеха.
анимацията - белгийци, слаба работа. едни тихички такива (за мен беше ок, щото не се вълнувам от тях по принцип), скучни представления. за децата също не ми се видяха кой знае колко забавни. имаше fun club за европейците и тукан клуб за русначетата.
чистота - мръсно  Shocked. тоалетните до басейна бяха чисти само рано сутрин. след това само минаваха да се подпишат, но да забършат йок  Shocked. и миришеха
хотела - хубава голяма градина, нея поне я поддържаха, три големи басейна и един по-малък, също чисти.  във фоайето за целия ни престой включиха климатика само една вечер. ходихме да се обаждаме по скайп и беше кошмар да се потиш като животно. почти постоянно нямаше интернет, много им беше скапан рутера.
ми то какво хубаво остана  Laughing, басейните и територията на хотела. опитвахме се да не се ядосваме, но тези комари и бързането за храна просто нямаше как да не им обръщаме внимание. за първи път отиваме по-далече от белек и разликата в категорията си личи. иначе имаше и доста руснаци, но едни такива кротички, по-бедни явно и не така надути и нагли. затова пък се появиха една огромна компания немци, които бяха като отвързани, децата им направо опустошиха всичко около басейна  Mr. Green
ние си изкарахме добре, но наистина попадаме за първи път в такъв хотел в турция с толкова много неуредени неща
по-късно ще пусна и малко снимки, ако намеря такива без "стройното" ми тяло  Laughing

# 267
  • Мнения: 936
merhaba, и ние се върнахме снощи от иберотел сера палас.

Къде е този хотел, че да знам да го пропусна.. Mr. Green

# 268
  • софия
  • Мнения: 9 590
хе хе, и аз не смятам повече да си правя експерименти. белек, лара и това е, чиста работа. там петте звезди са си толкова.
хотела е на 85 км от летището между сиде и алания, район кизилдач.
btw, за първи път ме подвежда рейтинг от холидейчек и трипадвайзър

# 269
  • Varna
  • Мнения: 103
btw, за първи път ме подвежда рейтинг от холидейчек и трипадвайзър

Ужас, ти направо ме отчая. Аз от няколко дни съм се заровила из сайтовете и чета като луда.
Спряла съм се на CRYSTAL FAMILY RESORT & SPA. Отзивите и в двата сайта са добри, но сега започвам да се колебая.
Тъкмо харесах нещо и пак се разколебах  Cry

Общи условия

Активация на акаунт