Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мили майки и бащи!!! Пиша тези редове за да Ви предупредя за необезопасената пързалка в зоопарка предоставена от Евроком кабел(ако не се лъжа). Вчера след като разгледахме животните в зоогическата решихме да оставим децата да поиграят там.  И естествено много бързо си тръгнахме с разцепена глава. Пързалката им е с много остри метални ръбове и долу няма пясък, а шуплест бетон.
Моля Ви внимавайте!!!
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Ели, много съжалявам за прозшествието! За съжаление, това не е единствената опасна пързалка. Аз лично трудно мога да се сетя за добре измислени и направени детски площадки.  Sad
Цитирай

София

Благодаря ,Ели!по-добре е ,че знаем сега и съжалявам за случилото се Sad
Цитирай

София

Много съжалявам за неприятната случка. Ще си имате обица на ухото вече. За съжаление на много места детските съоръжения са опасни.
 И ние ходихме в неделя в зоопарка и останах супер разочарована. Не бях ходила от 10 години и това, което видях си е жива пародия. Животните милите само ги мъчат, едни такива слаби, дръгливи. Лъвът направо ми разби представата за царя на животните.  Единствено тигърът на БТВ ми хареса, явно много добре си го гледкат.
Цитирай

София, Бели Брези

Благодаря за предупреждението, жалко само, че сте го изпитали на собствен гръб Sad. Мислех тези дни да го заведа в зоопарка и ще съм нащрек
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.