Слънцезащитен крем за лице

  • 124 694
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Да попитам някой да е ползвал Оцветен слънцезащитен крем SPF 50+ на Юсерин, понеже аз си имам на Ивостин крем за лице с фактор 50+ но си го ползвам главно на плажа, с комбинирана кожа съм и несъвършенства.Мерси предварително

Здравей, пробвах тестер на Юсерин SPF50+ тониращ и съм доволна - добре попива и не лъщи, също така покрива много добре петната които при мен са в изобилие, пробвах и на Биодерма 50+ тониращ но той ми е по-мазен - а моята кожа е достатъчно мазна Sad
Мисля да си купя Юсерин
От крем-пудрата на Авен SPF50+ не съм доволна - много е мазна и лицето ми лъщи много грозно.
Поздрави ако съм помогнала на някой Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 638
От крем-пудрата на Авен SPF50+ не съм доволна - много е мазна и лицето ми лъщи много грозно.
жалко за пудрата, аз си я купих вече, ама още не съм я отваряла и моето лице лъщи доста през лятото  Sad

# 17
  • Мнения: 171
За мен пък същата тази пудра на Авен е любим и незаменим продукт  Peace

Тази година е с малко променена формула - и като цвят, и като текстура. Две години подред съм я ползвала и се налагаше да матирам леко с компактна пудра, тази година не виждам такава необходимост. Но, преди всичко си зависи от кожата, разбира се. Моята си е сухичка.

# 18
  • Мнения: 88
Нещо хубаво (да е добра основа за грим и хидратиращ) слънцезащитно за лице, но безопасно (вкл. био) знаете ли?  newsm78 Благодаря предварително!

# 19
  • Мнения: 3 675
Преди време една дама беше написала във форума, че не било хубаво да се използва крем с висок фактор, било ненужно и вредно и от тези кремове лицето и изглеждало като мазна баница, порите и се запушвали и и излизали пъпки.  Shocked
Аз тогава все още нямах голям опит с подобни продукти и на базата на скромният си опит си казах - глупости, какви пъпки, каква баница.....няма такова нещо  Shocked Naughty
Тогава ползвах Ecran на Clarins, но ми свърши и понеже не се продава навсякъде, реших да пробвам с нещо от аптеката.
Купих си  това:


Indications
High Sun Protection Cream specifically formulated for sensitive and reactive skin subject to redness. Particularly recommended for use after dermatological procedures (peelings, lasers…).

Properties
Rubialine SPF 50 is based on the novel association of 3 active systems:
• The new-generation wide-spectrum and photostable UVA/UVB filter system, ensuring effective high-level protection and protecting the skin’s cellular DNA.
• Natural Biflavonoid, a powerful anti-oxidant, has an effective action on the intensity and persistence of redness.
• A specific active ingredient fighting against sensations of overheating.
The light moisturizing and soothing cream texture is easy to spread

Започнах да разбирам съфорумката. И моето лице започна да изглежда като мазна баница. Mr. Green ooooh!
И този крем трябваше да го подновявам....нееееее невъзможно......не искам да изглеждам като баница в лицето #Crazy Naughty

Реших да пробвам и втория продукт, който си бях купила. Ето го и него:

Матиращ флуид за нормална и смесена кожа
Матиращ флуид .....не, по скоро трябва да се казва омазняващ флуид, а не матиращ. Аз не видях нищо матиращо в него и лицето ми отново изглеждаше като баница. И той също трябваше да се подновява.  ooooh!
След  2 дена подновяване започнаха порите да ми се разширяват и да ми излизат пъпки.  Shocked Close
Отидох и  отново си купих Еcran на Clarins и проблемът с порите и пъпките ми се реши. Отново имах лице, което е защитено от слънчевите лъчи и не изглажда като баница. Пъпките също изчезнаха.  Grinning
Преди време в една аптека бях видяла продукти на La Roche  Posay – без парфюм. Миришеше ужасно гадно, не се траеше, а така лъщеше като си го намазах на ръката, че веднага се отказах да си го купя.
На SVR ми бяха предложили и някаква пудра. За мен това си беше ФДТ, но от мен да мине нека го наричаме пудра. Погледнах го и се оказа, че цветовете са предназначени за тъмнокожи. Изобщо не го пробвах заради цвета, но ми изглеждаше доста гадно, та и по-светли цветове да имаше, едва ли щях да си го купя.
Избиращите слънчезащитен крем трябва много да внимават, защото една част от пишещите твърдят, че техните продукти не лъщят, но явно ги сравняват със зехтина, а не с крем или флуид, който ще се носи всеки ден и е за градски условия.
На  La Roche  Posay има и хубави продукти, но една голяма част от тях правят кир ефект, дори и да е сложен само един продукт, а ако се сложат два различни, то положението със сигурност става страшно.  ooooh!

# 20
  • Мнения: 1
Преди време една дама беше написала във форума, че не било хубаво да се използва крем с висок фактор, било ненужно и вредно и от тези кремове лицето и изглеждало като мазна баница, порите и се запушвали и и излизали пъпки.  Shocked
Аз тогава все още нямах голям опит с подобни продукти и на базата на скромният си опит си казах - глупости, какви пъпки, каква баница.....няма такова нещо  Shocked Naughty
Тогава ползвах Ecran на Clarins, но ми свърши и понеже не се продава навсякъде, реших да пробвам с нещо от аптеката.
Купих си  това:


Indications
High Sun Protection Cream specifically formulated for sensitive and reactive skin subject to redness. Particularly recommended for use after dermatological procedures (peelings, lasers…).

Properties
Rubialine SPF 50 is based on the novel association of 3 active systems:
• The new-generation wide-spectrum and photostable UVA/UVB filter system, ensuring effective high-level protection and protecting the skin’s cellular DNA.
• Natural Biflavonoid, a powerful anti-oxidant, has an effective action on the intensity and persistence of redness.
• A specific active ingredient fighting against sensations of overheating.
The light moisturizing and soothing cream texture is easy to spread

Започнах да разбирам съфорумката. И моето лице започна да изглежда като мазна баница. Mr. Green ooooh!
И този крем трябваше да го подновявам....нееееее невъзможно......не искам да изглеждам като баница в лицето #Crazy Naughty

Реших да пробвам и втория продукт, който си бях купила. Ето го и него:

Матиращ флуид за нормална и смесена кожа
Матиращ флуид .....не, по скоро трябва да се казва омазняващ флуид, а не матиращ. Аз не видях нищо матиращо в него и лицето ми отново изглеждаше като баница. И той също трябваше да се подновява.  ooooh!
След  2 дена подновяване започнаха порите да ми се разширяват и да ми излизат пъпки.  Shocked Close
Отидох и  отново си купих Еcran на Clarins и проблемът с порите и пъпките ми се реши. Отново имах лице, което е защитено от слънчевите лъчи и не изглажда като баница. Пъпките също изчезнаха.  Grinning
Преди време в една аптека бях видяла продукти на La Roche  Posay – без парфюм. Миришеше ужасно гадно, не се траеше, а така лъщеше като си го намазах на ръката, че веднага се отказах да си го купя.
На SVR ми бяха предложили и някаква пудра. За мен това си беше ФДТ, но от мен да мине нека го наричаме пудра. Погледнах го и се оказа, че цветовете са предназначени за тъмнокожи. Изобщо не го пробвах заради цвета, но ми изглеждаше доста гадно, та и по-светли цветове да имаше, едва ли щях да си го купя.
Избиращите слънчезащитен крем трябва много да внимават, защото една част от пишещите твърдят, че техните продукти не лъщят, но явно ги сравняват със зехтина, а не с крем или флуид, който ще се носи всеки ден и е за градски условия.
На  La Roche  Posay има и хубави продукти, но една голяма част от тях правят кир ефект, дори и да е сложен само един продукт, а ако се сложат два различни, то положението със сигурност става страшно.  ooooh!

Заинтригува ме с Ecran на Clarins Rolling Eyes Можеш ли да споделиш какъв фактор е защитата и дали има разновидности или кремчето е едно? Също така и цената му и от къде си го купуваш Praynig Много ще съм благодарна! Съжалявам за многото въпроси.. Wink

# 21
  • Мнения: 3 675
Заинтригува ме с Ecran на Clarins Rolling Eyes Можеш ли да споделиш какъв фактор е защитата и дали има разновидности или кремчето е едно? Също така и цената му и от къде си го купуваш Praynig Много ще съм благодарна! Съжалявам за многото въпроси.. Wink
Аз го купувам от Douglas, но може да се купи и от Интернет.
Цената му в Douglas е около 70 лева.
Информация за продуктите на Clarins можеш да намериш в тяхната страница: http://int.clarins.com/face/the-essentials/0107/

Еcran-ът е с SPF 40 и не е крем. Първо се нанася крем (моят крем не е на Clarins) и след това се нанася Ecran.
Не мазнее и дори човек да е с мазна кожа, пак ще му хареса.

# 22
  • Мнения: 88
Привет! Някой знае ли що за чудо е този крем (слънцезащитния)?:

ето го линка. Става ли като основа за грим? Или оставя бели следи?  newsm78

# 23
  • Мнения: 1
Заинтригува ме с Ecran на Clarins Rolling Eyes Можеш ли да споделиш какъв фактор е защитата и дали има разновидности или кремчето е едно? Също така и цената му и от къде си го купуваш Praynig Много ще съм благодарна! Съжалявам за многото въпроси.. Wink
Аз го купувам от Douglas, но може да се купи и от Интернет.
Цената му в Douglas е около 70 лева.
Информация за продуктите на Clarins можеш да намериш в тяхната страница: http://int.clarins.com/face/the-essentials/0107/

Еcran-ът е с SPF 40 и не е крем. Първо се нанася крем (моят крем не е на Clarins) и след това се нанася Ecran.
Не мазнее и дори човек да е с мазна кожа, пак ще му хареса.

Благодаря за информацията B & С! Надявам се да го пробвам чрез тестер първо, защото си е сериозна инвестиция  Wink

# 24
  • Мнения: 2 562
Да попитам някой да е ползвал Оцветен слънцезащитен крем SPF 50+ на Юсерин,с комбинирана кожа съм и несъвършенства.Мерси предварително
Аз го имам,но въпреки че кожата ми в последно време е стана нормална до суха,този оцветен крем доста я омазнява.Също така е средно покривен и тъмен.В никакъв случай не става за бяла кожа,трябва поне малко тен да има...

# 25
  • Мнения: 2 898
Миналата година ползвах 50+ на Авен, много съм доволна, никакво лъщене.Тази година си взех 50 фактор на Ейвън, съвсем нов продукт. Добър е, особено за цената от 18лв.

# 26
  • Мнения: 3 638
Някакви отзиви за слънцезащитните на Юриаж?
Ползвала съм за тяло (много ми хареса), но не и за лице.

# 27
  • Мнения: 5
anbibian, миналото лято ползвах този . Не бях особено доволна - кожата ми не е от мазните, дори ми я определиха като нормална, но този крем определено ме потеше  Joy Някак си е много тежък и мазен, в никакъв случай не е като флуид и не знам как би понесъл на мазни кожи. Но понеже не обичам да хвърлям козметика си го ползвах, чакайки с нетърпение да свърши. Тази година си взех на Виши, 50 плюс, и ми е много добре, но това е друг въпрос.

# 28
  • Мнения: 285
Аз ползвам в момента Нивеа 15+фактор. Дневен крем с много лека формула с Кю-10. Подходящ за смесен тип кожа . Фактора е нисък , но аз съм много доволна от защитата . Имах дни в които бях пряко изложена на много силно слънце , но лицето ми не се е зачервявало . Много съм доволна .

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Да похваля фото защитния крем Ecran на Clarins! Единственият крем който не оставя бели следи и мазно,лъщящо лице!Купих го за 76 лева,но си заслужават! На който му е писнало да купува крем след крем и да се чуди какво да вземе -горещо му го препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт