Някой чувал ли е за ролки,които се преваряват?

  • 5 434
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 170
Някой чувал ли е за ролки,които се преваряват всеки път преди употреба,нещо като горещо къдрене в домашна обстановка...

# 1
  • Мнения: 579
За съжаление нищо не съм чувала за подобни ролки,но ще ми е интересно да науча.

Нека другите мами се включат.

# 2
  • Мнения: 1 541
Ами на мен ми звучат като тези от една време (както се казва  Wink )- от доста дебела пластмаса и с някаква течност вътре- слагаха се на котлона в съд с вода, вариш и като заври водата- навиваш косата и фиксираш с едни пластмасови "капачета"  4470 Може би за тях говориш  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Да точно тези са, а течността вътре е парафин, идеята е че истива по-бавно.

# 4
  • Мнения: 1 170
Ами на мен ми звучат като тези от една време (както се казва Wink )- от доста дебела пластмаса и с някаква течност вътре- слагаха се на котлона в съд с вода, вариш и като заври водата- навиваш косата и фиксираш с едни пластмасови "капачета" 4470 Може би за тях говориш newsm78
Да,точно за това става дума,майка ми е ползвала  такива и иска да си купи,ама във всички  магазин ми казват,че такова нещо не се продава...а тя търси точно такива...

# 5
  • София
  • Мнения: 4 966
На мен баба ми ми купи миналата година Wink
Ако искаш ще я попитам от къде и ще ти кажа;)

# 6
  • София
  • Мнения: 4 966
Упс.сега видях че си от Велико Търново...
Ще намериш,няма как да ги няма никаде...

# 7
  • Мнения: 1 045
Продават ги ами ..... Търси в магазините за парфюмерия и козметика и 100 % ще намериш. Вчера гледах такива в едно магазинче и бяха 10 бр за около 1.50 лв ама не съм сигурна  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 2 035
Казват се термични ролки Wink и наистина вътре са пълни със парафин, вариш ги във вряла вода и докато са още горещи си навиваш косата, ефекта е гарантиран, а ако желаеш по дълготраен ефект на кичура преди да навиеш ролката слагай и по малко пяна за коса Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 3 123
На мен баба ми ми купи миналата година Wink
Ако искаш ще я попитам от къде и ще ти кажа;)


баба ми има такива от много години и са страшни.
 Аз много искам да си купя,но не съм намерила до сега.Моля те,питай баба си от къде ги е взела.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Нищо,че си споменавате бабите Wink, но аз съм много доволна от тях! Не са като тези на студено,но косата се навива МНОГО бързо.Държи само през деня(моята по принцип е много гъста и твърда и за това). Имайте в пред вид,че се поставят врели на главата,за по-добър ефект. Не,че ще си изпарите главата, ами ръцете. Общо взето като си ги слагах и подскачах като нестинарка Rolling Eyes Добрият резултат е благодарение на парафина. Но и дунапренените са хубави....малко ставаш като овца ,но поне не парят. Разликата е,че с парафиновите къдриците са по-едри и по-истински.
 Дано помогнах малко с обясненията!

# 11
  • София
  • Мнения: 9 395
О, мисля, че съм виждала такива ролки дори по павилиончетата за козметика, на сп. на Окръжна болница. newsm78
Мисълта ми беше, че и на такива места трябва да се гледа. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 231
Такива термични ролки мисля че съм виждала някъде, ама къде...не помня newsm78 Ако не си проверила на тези места, пробвай - козметиката в Гум, малко козметично магазинче срещу Гум ( до магазин Адидас), магазинче в страничната уличка до поликлиниката и магазина на Васил Левски на фирма Мис 69. Ако намериш някъде се похвали, май и аз ще се навия на такива ролки  Mr. Green А, ако аз междувременно мерна някъде, ще свиркам Peace

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Имайте предвид, че горещите ролки увреждат косъма като сешоара!

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много съм се правила с тези ролки едно време. топят се във вряла вода, слагаш си ги на косата, изчакаваш докато изтинат и готово

Общи условия

Активация на акаунт