Scrapbooking & Cardmaking - 12

  • 71 496
  • 735
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Опаааааааааааа  Embarassed грешката е в моя телевиор .............Моля най-чинно за извинение Течето  и Кречи  bouquetОтносно критиката аз мисля че тя помага на твореца.Всеки един от нас след време гледа своите собствени творби и ги вижда с различни оаи.А и н всички творби са ни еднакво любими.Всеки си има предпочитани ори сред своите собствени .Форумът за мене е нещо полезно,защото се разменят опит и идеи и ИМА критика,Това ни "сверява часовниците" Laughing

Нана заслужавало си е отделеното време за картичката.Невероятна е!/относно лепилото ,което ми предложи тука намирам други варианти на 3М ,но не и твоя newsm78- за снимки,позволяващи разместване на детайла за около 5 минути,за макети и т.н..................направо не знам какво да взема,така че ако си навътре с подвидовете на 3М давай идея/
Тони само да си посмяла да спреш с коледните Mr. GreenТолкова са красиви,че не виждам как биха омръзнали на някой!И аз като знам че за Коледа трябва да направя цели 26 броя ,значи ли че не трябва да ви ги покавам newsm78 Simple Smile
Маги,Анубис и вашите са прекрасни;

# 661
  • Мнения: 7
Дами..какви разкошотии сте направили, няма да цитирам имена за да не изпусна някоя, но всички картички толкова ми харесват, че ми идва да започна да копирам наред.

# 662
  • Мнения: 1 860
Хм, Доби, аз първо пробвах в магазина такова за позоциониране, че исках да се убедя че няма да си личи на ацетат, но то не държи въобще. Имаше два вида това и перманентното което ти препоръчах. На тези за снимки какво му е различното?   newsm78

# 663
  • Мнения: 0
Нана,ама изобщо не знам какво му е различното newsm78

# 664
  • Мнения: 1 860
Доби, вземи си едно малко парче картон и едно хартия и ги помоли в магазина да пръснат/ш за проба. То и хич не е евтин този спрей, само да го купиш за проба - грешка пак не е работа. Мисля, че няма да имат против, особено ако е някъде където те познават и ходиш често.  Peace

# 665
  • Мнения: 7 091
Ей, един път и аз да се отчета с картички и като по чудо не са 13, а 9! Simple Smile))) Скоро ще пусна и червените! Специални благодарности на Ра4чето за идеята и на Тони за съвета за снимките( за снимане с фон други цветни листи)!

http://artcraft.anniesartbook.com/2010/12/im-dreaming-of-blue-christmas.html

# 666
  • Мнения: 3 342
Tandoori, радвам, че съм помогнала поне в някаква степен. Картичките ти са просто чудесни! Hug

Аз нали обещах, че следващата картичка няма да е коледна, така че ето една за поредното предизвикателство на Картичкофуриите. Снимката е линк към публикацията, в която описвам как съм я направила + една хвалба Laughing



И ви благодаря от сърце за добрите думи за коледните ми картички   bouquet

# 667
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
ето още малко коледни картички и от мен:))

Тони,обожавам картичките ти  bouquet Успех и още повече поръчки ти пожелавам;) Peace  bouquet

      

# 668
  • Мнения: 7 091
Тони, ти хубаво даде идеята за снимането на картоните, ама аз пък такъв мрачен ден случих тогава, беше просто ужасно времето и снимките ми хич не станаха добре, ама колкото толкова. Картичката е разкошна, аз вече ти писах в блога.

Анубис, много ми харесват картичките, но от трите първата с момиченцето ми е най-любима! Ти ли ги оцветява?

Ето и моята червена серия от картички:

http://artcraft.anniesartbook.com/2010/12/rudolph-red-christmas.html

# 669
  • Мнения: 0
Тони - чудесно изпълнение!
Анубис първата ти картичка ми е фаворит,не че другите не са де Simple Smile
Тандори и двете ти серии са прекрасни!
Ето три нови и от мене


# 670
  • Мнения: 44
DOBI62 Голяма красота!!! Шейничката много сладурска- фаворит ми е!
Anubhis- всички са много хубави, но най- ми легна на сърце първата. Много хубаво е оцветена!
Nana- два часа си... оцветявала... А иначе за колко време правиш цялата картичка?
От мен две картички за Картичкофуриите - Елха. Зададох въпрос в блога: можете ли да познаете от какъв материал е направена елхичката на втората картичка?
Скоро ще споделя с вас един проект, по който работих последните две седмици. Вече почти е готово, само да снимам.
http://krechi.blogspot.com/2010/12/blog-post.html

# 671
  • Мнения: 7
Ехааа, колко много красоти.

Последна редакция: нд, 05 дек 2010, 02:05 от nelkai

# 672
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
DOBI...направо оставам без думи,започна ли да разглеждам картичките ти... Hug  bouquet

благодаря за хубавите думи,момичета bowuu
за съжаление не аз съм оцветявала картинката на първата картичка,така я получих като подарък   Peace
доколкото знам,е оцветена с копик маркери,чиято голяма фенка съм и аз  Flutter
дори си закупих 6 броя наскоро и наистина съм очарована от тях,но за да постигна такива резултати,като на горната картинка,ми трябват поне още 30 цвята... Crazy  а единия цвят е 10.00лева тук  ooooh!
открих един английски сайт,където комплектите от по 36 цвята бяха доста намалени и се двоумя доста,защото дори и с доставката,която е три пъти колкото цената,пак ми излиза по евтино,отколкото да си ги купя от БГ...още повече,че тук не предлагат комплекти  Tired
така,че сега съм пред дилема  Mr. Green  дали да не си ги поръчам като коледен подарък  Twisted Evil   или да изчакам за по-нататък  Thinking
ще съм благодарна,ако пишете какви са вашите впечатления от тези копик маркери и дали си заслужава да дам толкова пари за тях   baby_neutral

# 673
  • Мнения: 2
здравейте ,малко картички от мен

# 674
  • Мнения: 44
Честит Никулден! Честит празник на всички Бургазлии! Да сме живи и здрави, все така сърдечни и много креативни!

Последна редакция: пн, 06 дек 2010, 07:58 от krechi

Общи условия

Активация на акаунт