Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Zdraveite  na vsi4ki  koito  4etat  tova!!!  Du6terq mi  e na 9 mes  i polovina i  otkakto  de e rodila ima  zapu6eno  sluzno  kanal4e!!Hodihme  pri  nqkolko  spetsialista i  vsi4ki  ni  kazaha  4e 6te  se  nalozi  da  i  go  otpu6at  po  operativen  put!! Samata  manipulatsiq  se  sustoqla  v  upqvane  na  bebo  i  otpu6vane  na  kanala  s  8igla  tunka  kolkoto  kosum!!!  Molq  vi  ako  nqkoq  ot  vas  e  minala  prez  tozi  ku6mar  neka  mi  pi6e  i  kaze  ima  li  nqkakva  opasnost  sled  manipulatsiqta  i  izob6to  kak  preminava  samata  tq!!!  Blagodarq  vi  predvaritelno!!!! Very Happy
Цитирай

Добрич

Виж тук:
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=3424

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=4836

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=3875

Ние сме със същия проблем и се моля да ни се размине чрез масажите, но не знам.
Моля те, като мине при вас сондирането, да споделиш как е минало (може и на лични съобщения)
Успех!!!
Цитирай
Аз искам да ти разкажа за моята дъщеря.тЯ ОЩЕ С РАЖДАНЕТО ИМАШЕ ТОЗИ ПРОБЛЕМ.Аз бях много притеснена,ходихме на три места,мажех непрекъснато и нищо не помагаше.Когато тя стана на 6 месеца аз реших да пробвам в Торакс.Там имахме късмет да попаднем на еднамного мила лекарка.Предписани едно мазило - обаче не си спомням името - това беше преди 9 години-и от него ни мина.Тя също беше казала,че ако то не помогне ще трябва въпросната операция.Но от нея знам,че не болезнена забебетата,защото била с упойка.Знам,че не съм ти много в помощ,но просто искам да ти кажа,че има възможност и безоперация.
Цитирай

Добрич

Цитат на: maria_maria
Аз искам да ти разкажа за моята дъщеря.тЯ ОЩЕ С РАЖДАНЕТО ИМАШЕ ТОЗИ ПРОБЛЕМ.Аз бях много притеснена,ходихме на три места,мажех непрекъснато и нищо не помагаше.Когато тя стана на 6 месеца аз реших да пробвам в Торакс.Там имахме късмет да попаднем на еднамного мила лекарка.Предписани едно мазило - обаче не си спомням името - това беше преди 9 години-и от него ни мина.Тя също беше казала,че ако то не помогне ще трябва въпросната операция.Но от нея знам,че не болезнена забебетата,защото била с упойка.Знам,че не съм ти много в помощ,но просто искам да ти кажа,че има възможност и безоперация.

Мария, това Торакс някакъв център ли е? Извинявай за тъпия въпрос, но не съм от София.
Цитирай
Anuschka, направо се измъчих докато ти изпратя отговор.Нещо не работи въобще добре този форум Crying or Very sad .А относно въпроса ти въобще не е тъп,просто аз съм несъобразителa.Торакс е частна поликлиника в София.Не че има кой знае какви специалисти,но явно тогава съм уцелила с тази лекарка.Ако твоето бебенце е на три месеца,може би към 6 месец да се оправи отсамо себе си.Не знам какво да ти препоръчам,може би да сте малко упорити в борбата.Аз лично съм против операцията.
Цитирай

Добрич

Цитат на: maria_maria
Anuschka, направо се измъчих докато ти изпратя отговор.Нещо не работи въобще добре този форум Crying or Very sad .А относно въпроса ти въобще не е тъп,просто аз съм несъобразителa.Торакс е частна поликлиника в София.Не че има кой знае какви специалисти,но явно тогава съм уцелила с тази лекарка.Ако твоето бебенце е на три месеца,може би към 6 месец да се оправи отсамо себе си.Не знам какво да ти препоръчам,може би да сте малко упорити в борбата.Аз лично съм против операцията.

Ох, много ти благодаря. особено като и ти ми казваш, че си против тази интервенция. Ще продължавам упорито борбата и дано на успея. Направо не мога да си представя да подложа бебето си на такова нещо, макар всички да казват, че е елементарно.
Стискай ми палци, или по- точно на Пепито, че то си пати горкото Sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.