Днес гинекологът констатира "куха бременност" .

  • 16 644
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 326
Днес гинекологът констатира "куха бременност" . Моля, кажете ми повече за нея и защо всъщност се получава? След колко време мога отново за опитам да забременея? Страшно съм тъжна ....

# 1
  • Мнения: 5 577
Съжалявам много.
Не съм много запозната с проблема, но знам за доста момичета забренели и износили бебенце безпроблемно след "кухо яйце"

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewart … cle&artid=169
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=9784

# 2
  • Мнения: 41
Миличка,много съжелявам за това.Честно да ти кажа не знам много по въпроса.Една колежка преди време също беше с такава "куха бременност" и лекарят й беше обяснил,че всичко се развива като при нормалната бременност,но няма плод.Аз тогава за първи път чух подобно нещо.Той й беше казал да изчакат още година и пак да пробват.Не знам след това развитието какво е,понеже излезнах по майчинство и загубих връзка с нея.
Желая ти успех за напред и горе главата!

# 3
  • Мнения: 2 663
Миличка,много съжалявам,за това което те е сполетяло,но не се отчайвай...Гледай напред  Praynig
Аз загубих първото в 4 месец...  Cry
Добре е да изчакате малко и да опитате пак.Има много мнения по въпроса колко,но както ти е казала Dibo 4 месеца мисля,че са достатъчни
Братовчедка ми живее в Лондон и беше с куха бременност 2 пъти,като между първата и втората имаше почти година.Гинеколошката и беше казала,че не е нужно да се пази повече от 1 месец и след 2 цикъл да опитат отново.(това след втората)Сега се радват на близнаци
Моя съвет е да се консултираш с повече лекари и тогава да прецениш
Пожелавам ти успех и стискам палци всичко да е ок Praynig   Гледай напред и вярвай   Hug Hug Hug
 
 

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Много съжалявам за случилото се,наистина трудно се преживява такова нещо,но щом е кухо яйце значи не е имало бебче и не си загубила друг живот в себе си,така че не се отчайвай и натъжавай,ами подновете опитите.Ако не ти правят кюртаж,веднага след първия цикъл спокойно можете да си правите бебче.2 месеца преди да забременея направих спонтанен аборт,изчистих се сама и след преглед се установи че няма да се наложи кюртаж,понеже организмът сам си е свършил работата,не ме предупредиха да се пазя,и след първия цикъл втори въобще нямаше-забременях веднага,нали казват че след бременност както и да завърши тя много е лесно ново забременяване.Износих си без проблеми бебето и сега се радвам на 9 мес. калпазан.Желая ти успех!

# 5
  • Мнения: 4 915
Писах в предишната ти тема.

Направи си пак изследване с ултразвук след 7 дни при гинеколог с добър ултразвук. Горещо ти го препоръчвам. При мен също поставиха такава диагноза, но се оказа погрешна.

# 6
  • Мнения: 326
Минали са 7 седмици от последния ми цикъл. Дали да отида при друг гинеколог? Не вярвам, че ще ми каже нещо по-различно. А и имам кървене

# 7
  • Мнения: 4 915
При кървене сигурно, за съжаление, се касае наистина за "кухо яйце".  Confused
Но аз не мога да ти дам компетентно мнение.

Все пак препоръчвам да посетиш отново гинеколог след 5-7 дни. При всички случаи, няма да е излишно. Попитай и него, ако се потвърди диагнозата, колко е необходимо да се пазите. Не би трябвало да е повече от 1 месец... newsm78

# 8
  • Мнения: 1 250
В идеята на фрии соул - като казах на гинеколога първия път че съм бременна, той ме накара да отида на ехограф, но след като направя 10-12 седмици, за да види добре бебето.

Втория път отидох някъде към 3та седмица и видяха само плоден сак, просто бебето е много малко за да се види.

# 9
  • Мнения: 3 423
и моя съвет е да отидеш и на друг гинеколог ,този като е решил ,че е кухо яйце предписа ли ти нещо?може просто да е рано и затова да не се вижда сърчице а кървенето да е от нисък прогестерон newsm78,аз никога не се доверявам само на един лекар.
стискам палци  bouquet

# 10
  • Мнения: 796
Съчувствам ти, но те съветвам да не се оставяш на тъгата. Първата ми бременност беше кухо яйце, аз също изкървих през нощта преди аборта и се наложи да използват само вакуум, докторът ми каза да не се пазя въобще, а да почнем с опитите веднага, защото след една бременност много по-лесно ще забременея. Сега до мен в количката спи 5-месечното ми слънчице, което осмисля дните ми! Сигурна съм, че ще успееш с опитите за бебче. Hug, но все пак питай докторът си дали можете да почнете веднага.
Статистиката сочи, че наистина много голям брой жени са имали бременност "кухо яйце" - нищо не им е пречило да си имат бебчета след това!!!  Както обаче ти е писала free soul, стават и грешки, изчакай ако искаш още седмица и иди отново на преглед. Hug
Понякога се смята, че причината е генетична - в смисъл, не че са ви лоши гените, а че има несъвпадение точно на тази яйцеклетка с този сперматозоид.  
Пожелавам ти успех и да се похвалиш скоро с успешна беременност  bouquet

# 11
  • Мнения: 5 228
Много съжалявам за това, което ти се е случило. Все пак аз бих отишла и при друг лекар.

# 12

Направи си пак изследване с ултразвук след 7 дни при гинеколог с добър ултразвук. Горещо ти го препоръчвам. При мен също поставиха такава диагноза, но се оказа погрешна.


На мен също, когато ходих на преглед в 6 г. с. ми казаха, че вече трябва да се вижда ембрион, а при мен не се виждаше, и че най-вероятно става въпрос за кухо яйце., но да изчакаме за всеки случай 1 седмица.Отидох отново след след 7 дни и видяхме бебе на екрана. Така че моя съвет е да изчакаш, още е много рано.

# 13
  • Мнения: 326
Дона, много ти благодаря.... Да кажа, че съм добре - ще излъжа. Гинекологът ми каза да отида в четвъртък и ако организмът ми не се е справил сам със аборта, той ще се намеси. Тогава ще го попитам и след колко време ще можем да опитаме отново...

# 14
  • Мнения: 532
Dnes doktora me gleda na videozon
i ustanovi 4e placentata mi e tvyrde nisko
uspokoi me 4e 1/3 ot bremennostite zapo4vat taka
i sled okolo mesec se o4akva da se vdigne nagore.
ama triabvalo mnogo da se pazia,da ne vdigam tejko i taka...
zastoto ima risk za kyrvene,a ako se polu4i e mnogo"trudno za ovladiavane"
az se opitvam da sym spokoina ama ne moga da spra da mislia za tova  v
v 19 g.s. sym
Vie kakvo ste kajete?

Общи условия

Активация на акаунт