Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора
На 05,02,2005 родих втората си дъщеря ,тежах 82 кг.след раждането бях 75кг в момента съм 54кг. Толкова не съм била и след пъвото дете каквото и да опитвах гладуване диети и прочие .Тези килограми ги свалих само за 4-5 месеца и оттогава ги поддържам без проблем. Има ли заинтересовани? Някой който неще да гладува и да се подлага на мъчителни опражнения???
Цитирай

До хладилника, който обичам

Какво точно рекламираш?
Цитирай
Нищо , Въпроса е не колко ядеш а какво.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Това го знаем Smile
Сега да не кажеш за някакви чудодейни хапчета/микстури/лепенки, с които човек ей така слабее, докато яде каквото си поиска...
Цитирай

Atlanta ,USA

Я издай тайната ,че и аз трябва да отслабвам след няколко месеца . EmbarassedА ме е срам колко много съм качила ,ама ще го мисля .
Цитирай

Sofia

не, няма заинтересовани
Цитирай
Първо спираш хляба и почваш да правиш палачинки.
Нека я наречем точкова диета всяка храна си има брой точки ,колкото по малко точки ядеш толкова по-бързо отслабваш.
Например от 24-40точки на ден за 24дни сваляш от 10 до 5кг..Една палачинка ти е 3 точки месо на корем и т.н. след малко.
Цитирай

BG

Кажи, кажи приемам съвети всякакви... а и нужда голяма имам Sad
Цитирай

На остров

Първо спираш хляба и почваш да правиш палачинки.
Нека я наречем точкова диета всяка храна си има брой точки ,колкото по малко точки ядеш толкова по-бързо отслабваш.
Например от 24-40точки на ден за 24дни сваляш от 10 до 5кг..Една палачинка ти е 3 точки месо на корем и т.н. след малко.

Извинявай,ама нещо не схванах....................
Цитирай

София

Ъъъъъ, какво беше това newsm78
Цитирай

София

А ти кърмиш/кърмеше ли?

Давай подорбности де Smile
Цитирай

Това ми звучи като "Ако искате да отслабнете без стрес от диети, гладуване и т.н. ........." пратете 5 лв. с пощенски запис  Rolling Eyes
Цитирай

София

Това ми звучи като "Ако искате да отслабнете без стрес от диети, гладуване и т.н. ........." пратете 5 лв. с пощенски запис Rolling Eyes

Хахаха, и аз затова се заинтригувах и чакам ли чакам да видя развитието на нещата Smile
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

интересно с каква цел се подава така на части информацията newsm78че има заинтересовани  Hugе по-вече от явно Thinking
Цитирай

София

Хайде, утре чакаме рецептата за бързо отслабване, че почти всички тук грухтим Mr. Green.
Ама без глад и опражнения, нали така? Чакаме... Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 172 отговора