Някой да иска да отслабне

  • 15 572
  • 172
  •   1
Отговори
# 15
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хайде, чакаме рецептата - грухтим

Ох,вие пък диети сега SadКато прочетах този постинг се сетих за Коледа...............хайде диетите за след тогава да са!Ще се включа и аз.
А за въпросната tedyi.ядеш 20 плачинки на ден,сваляш 10кг..........ми ние тук щяхме да сме като тапицирани скелети така.Мечтиииииииииии,пак някой се опитва да се прави на интересен #2gunfire

# 16
  • Мнения: 1 116
За съжаление магически и вълшебни диети няма:)
Въпросната диета е разновидност на известното ви на всички сигурно вече във форума НВД, само дето вместо да се броят въглехидрати, тук се броят точки за по-лесно, количество от всяка храна носи определени точки, като естествено с най-малко точки(май 0 бяха) месото, после яйцата, зеленчуците, млякото.

# 17
  • Мнения: 1 111
 Shocked Ама много подвеждащо заглавие,егати...
каква беше тая тема,какво беше това чудо... newsm78

# 18
  • Мнения: 2 249
мацката дет щеше да дава чудото да не е получила анемия??? newsm78
никва я няма #Crazy

# 19
  • Мнения: 291
мацката дет щеше да дава чудото да не е получила анемия??? newsm78
никва я няма #Crazy
Joy Joy Joy

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
хем ядеш палачинки хем слабееш. диета мечта Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 291
Ейййй от кога си мечтая за такава диета- палачинки, торти, шоколадчета, а аз слабаааааа. Ама на ядец, мацката, дето щеше да разкрива вълшебството се изгуби

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
99 % от жените искат да отслабнат, така че въпросът е доста неуместен.
Ако знаеш нещо съществено и неизвестно досега, моля сподели, но за Бога, не се гаври с хората. Close

# 23
  • Мнения: 260
Абе може да и е паднала саксия на главата, и ще си останем непросветени и дебели....еххххххххххх, мъка, мъкааааааа Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 293
Много се разсмях докато четох, то се получи като да чакаш от мъртъв писмо. Joy

# 25
  • Мнения: 46 510
Няма какво да чакаме повече, почвайте палачинките и после бегом на кантара   Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Няма какво да чакаме повече, почвайте палачинките и после бегом на кантара   Joy

 Joy А аз влязох в темата да видя - що е това чудо  newsm78 без упражнения ,без глад ....а то не само ,че няма глад ,ами ядеш палачинки на корем hahaha
Е тогава вече ще се търкалям обезателно Crazy

# 27
  • Мнения: 2 849
Ееее ,още ли няма отговор .Защо така ни подвеждат #2gunfire

# 28
Извинявайте цял ден ме нямаше ,а снощи не можах да пиша с шест ръце децата ми се пречкаха и така давайте имейли да ви пратя точките и да ви обясня как става.

# 29
  • Мнения: 181
Пиши на ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт