Някой да иска да отслабне

  • 15 562
  • 172
  •   1
Отговори
# 135
Така ,да видим ,значи;
1. никакво газирано
2. сирене и гъби не съм яла , но доколкото преценявям трябва да са малко точки ,нали все пак е от мляко ,обаче не мога да гарантирам и
3. палачинкине са яйца1-2 мляко прясно и брашно ,абе както си се правят палачинки

# 136
  • sofia
  • Мнения: 97
Имам един въпрос понеже никъде не видях сухара и лещата дали са от забранените или разрешените. Обожавам майонеза ама гола малко ми се гади. Поне на сухар може ли да я намажа. А леща с много оцет? Thinking

# 137
  • Мнения: 597
Леле,тази то4ковата диета я пазих преди много години,ама тогава бях мома,нераждала,и свалих страшно много..вси4ки ме питаха какво сам правила...ама си спомням,4е ядях по 5 то4ки,явно съм си гладувала,ама тогава го умеех ...сега ме интусиазирахте и запо4вам и аз...Да ви кажа от опит ,действа си,и то видимо,и за кратко време,а тогава не съм правила никакви упражнения,само диетата..и бях 53-4 кг...... Rolling Eyes,а сега....... Embarassed..срам,срам .....ще докладвам за резултати!Много се запалих,ей...да взема да стана като преди,а?Мале......

# 138
Абе каква леща какви пет лева , няма да ядеш майонеза и толкос  иначе не гарантирам, яште това за което е са дадени точките ,за друго просто не мога да ви дам компетентно мнение, 24 дена няма да умреш без леща

# 139
  • Мнения: 4 546
пилешка супа няма  Rolling Eyes
а какво значи зеленчукова? щото ориза и картофите са много точки  newsm78

# 140
  • Мнения: 1 102
Искам да питам сол и подправки може ли??
Също така кюфтетата са без хляб в сместа нали?
И моля пишете за резултати че да се вдъхновим още малко. Hug Praynig

# 141
Слушайте ме сега Фнимателно,[/b] никакъв хляб под каквато и да е форма ,зеленчукова мисля си че значи от зеленчуци каквито и да е ,но и една чашка  са си много точки ,отива ти половин порцион точки и да не мислиш ,че ще се наядеш с една чаша и айде почвайте я тази диета досега минаха 10- на дни можеше да свалите някое килце и да съобщите това във форума ,че да имат стимул жените

# 142
  • София
  • Мнения: 18 679
Теди, много ме кефиш как ги юркаш hahahaАбе ти да не си военна дама Mr. GreenБас ловя, че след малко ще има някой да пита - ами като може палачинка от яйца и мляко, сладолед от същото с нутрасуийт може ли hahaha

# 143
  • Мнения: 4 546
аз засега само събирам информация. ще я правя след празниците.  Embarassed сега си знам, че няма да устискам  Embarassed

# 144
  • sofia
  • Мнения: 97
Слушайте ме сега Фнимателно,айде почвайте я тази диета досега минаха 10- на дни можеше да свалите някое килце и да съобщите това във форума ,че да имат стимул жените

Абе  Tedyi то че без леща не ще умра ясно. Вече я почнах резултат има и то не само на кантара ами и по дрихите личи ама аз я правя заедно с лимоновата на arrows  newsm44 защото са ми повечко килцата и се надявам до коледа  да изглеждам по-добре. То че резултат има не го оспорвам ама това еднообразно меню ми действа много зле на стомаха Toilet. Разхлабителни рарешени ли са?

# 145
  • Мнения: 3 405
Ами тази става ли за сваляне на 5 кила?
И трябва ли да се правят упражнения?
Питам, щото хи4 не оби4ам упражненията hahaha

# 146
Леле ще ме уморите, аз ви предупредих ,че може да ви хване запек в началото, ама поне четете какво се пише в тоя форум ,
сигурно преглеждате само първата и последна страница , а всъщност менюто не е толкова еднообразно , с повече фантазия можеш да правиш разни вкусни неща от месото.
  И за сведение на Белидна /Карлайл/ не съм военна, обаче да ти кажа сигурно трябваше да стана,много ме бива в командването , в къщи ги строявам в две редици ,нема мъж нема дете та даже и свекървата, затова от време на време сме на нож с нея и тя е мойта зодия и обича да комадва.
Айде яште кашкавал и се не бойте !!!!!!!!!

# 147
  • sofia
  • Мнения: 97
Напротив изчетох всичко и зато се хванах да я правя защоти ти сама казваш че има ефект,но тоя запек вече продължава прекалено дълго ,но може и да е от лимоните в крайна сметка. Радвам се и мерси че я пусна защото тая НВД е по сложна за смятане от твойта Hug smile3525 smile3501. А относно командването май по добре ти да я командваш(свеки) отколкото тя теб.

# 148
  • Мнения: 373
minalata godina otslabnah mnogo s tazi dieta, no towa 4e sa i nuvni 2 godini , za da si vyzvyrne6 kilogramite ne e vqrno, az uspqh za okolo6 meseca, sled koeto zabremenqh i sega pak trqbva da slabeq...ehehe

# 149
  • Мнения: 1 102
А някой ще ми отговори ли дали е разрешена солта и подправките???
И последно мляко с кафе без захар колко точки ще ми носи? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт