Някой да иска да отслабне

  • 15 542
  • 172
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 224
Аз да ви кажа на всички. Даваха се много сайтова за диети, но най-близка(смятам че и теди ще ме подкрепи) е http://karm-krag.bol.bg/04-04/24_1.html. Дори продуктте са наредени по същия ред и според същите критерии Само че там има мъничко повече работи. Проверих всички и има някои разминавания ,като да речем палачинката която там е 8(за съжаление) тук е 3. Аз започнах да я спазвам, но не само с продуктите които са тук и резултата беше че много се охарчих с тия меса Embarassed. Гледах-смятах и установих че тая диета е на принципа на ниско-въглехидратната диета(ако някой тук я спазва може да ме обори или да даде повече информация) Като долу горе точките отговарят на процента на въглехидратите в самите продукти.. Само че тук е доста по-опростено и всичко си е на точки. И понеже съм много умна навсякъде майонезата беше с 0 аз ядох,ядох майонеза с кашкавал.със шунка,кюфтета, кебапчета и дупето все същото остана(не ми гледайте кантарчето отдолу не е вярно) . А да ви кажа не съм стигала 40 точки-  особенно първите дни се опитвах да ги свалям под 24 и успях де). Ами хайде успех на всички. Все пак успях да сваля 1 1/2 кг.ама единия ден се ядосах и стоях на 1 кисело млекце и оттам дойде 1 кг Sick

# 151
Мюрвет , скъпа , соли си манджите и не се притеснявай , а кафето без захар с мляко и аз си го пия така слагам си малко захарин  ,че не мога да го пия съвсем без захар.

# 152
  • Мнения: 373
ami po moqta dieta col i podpravki moje, no vsi4ki mle4ni produkti sa zabraneni

# 153
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Супер - за 4-ри дни без въглехидрати и сладко - 1 кг. по-малко Grinning Движението ми е само между печката и мивката, та явно е само от промяната в храненето. Твърдо съм решила да издържа 24-ри дни, че ми писнаха тези килограми. А между другото и кърмя, но за щастие за сега нямам проблем с кърмата Grinning

# 154
  • Мнения: 153
Здравейте!
Току-що се регистрирах.
Искам да споделя с вас мнението си за Кремълската диета.Имам си едни 7-8кг. за сваляне след второто раждане.Пробвах какво ли не,но най-съм доволна от тази диета,защото не гладувам,правя си примерно меню и така през целия ден хапвам по нещо.За една седмица свалих 2кг.
Ето какво си свалих от един руски форум,стои закачено с магнитчета на вратата на хладилника и преди да отворя,задължително поглеждам,за да видя това,което съм решила да извадя,колко условни единици има. Party

# 155
  • София
  • Мнения: 1 544
Е, този път няма 6-5! От утре я почвам тази диета, даже си преписах на един лист, какво трябва да ям и какво е забранено. Този път съм желязо... няма мърдане! Много ми допадна тази диета, щом така се слабее от неяяя... ooooh!. Жалкото ще е само, че трябва да спра любимото ми капучино, ама нейсе... ще го жертвам в името на слабостта Whistling.
Кажете, кой ще отслабва така с мен, за да се подкрепяме в несгодните моменти.
Айде мацки.. споделете резултата.. аз я почвам от утре.. стимулирайте ме че съм за убиване #2gunfire

# 156
# 157
  • Мнения: 2 085
Ами биричката като не мога да я оставя? Cry

# 158
 Момичета на 9 страница в тази тема има поща с парола в която на прикачен файл съм дала диетата, всеки може да влезне и да си я дръпне от там. Успех и съобщавайте резултати за стимул.

# 159
Tova e sait za tazi To4kova dieta - http://rozali.com/diet.php?l=a&p=96 , a tova e edna statiq za polzata i vredata ot neq - http://www.standartnews.com/archive/2005/08/24/health/s4536_3.htm. Dano sam vi bila polezna:)))Uspeh na vsi4ki s otslabvaneto. Az ne sam q probvala tazi dieta,ne znam posledicite ot neq sled otslabvaneto.

# 160
A tova tuk e edin sait za balansirano hranene. Tuk ima balansator, kydeto si vavejdate hranite i toi vi gi iz4islqva dali sa balansirani ili ne. Mojete da si vavejdate vsqkakvi hrani i kombinacii,dokato balansatorat vi "odobri" kombinaciqta,bez vie da se zatormozqvate da mislite koe s koe se kombinira. - http://hranite.info/balansator.php

# 161
  • Мнения: 910
 От тази диета комшийката ми е много доволна.

# 162
  • Варна
  • Мнения: 870
тез палачинки от какво брашно ги правите и колко палачинки на ден изяждате newsm78

# 163
  • Мнения: 505
Абе хора има ли резултати от таз диета?Толкова много хора си я взеха ,а май никой не я прави. Ако някой все пак се е решил ,моля нека сподели! Praynig

# 164
  • Варна
  • Мнения: 870
аз я нямам диетата пратете ми я на лични плиииииииз Praynig

Общи условия

Активация на акаунт