Някой да иска да отслабне

  • 15 553
  • 172
  •   2
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 7 242
Ми на мен никой нищо не ми е пратил Sad
Не може ли да се пусне тази диета тук във форума newsm78
Защо се разпространява по ел. поща newsm78

# 91
  • Мнения: 224
Моля пратете я на още една дебеланка, че съм се надъхала много да отслабна и започвам една диета вече 3-ти ден и от 3 дни съм все на първия. Пратете я моля ви oteya@abv.bg

# 92
  • Мнения: 1 399
Ми на мен никой нищо не ми е пратил Sad
Не може ли да се пусне тази диета тук във форума newsm78
Защо се разпространява по ел. поща newsm78
Ами и аз се чудя що си играх да ги пиша Mr. Green Като гледах това, което е пуснала tedyi , в един от постингите си, съвпада. Някой, който ги е получил на мейла да сравни останалите и да пише.
Единствено разбрах, че не съвпадат броя точки, които се консумират дневно.

# 93
  • Мнения: 2 123
и аз си принтнах каквото имаше по темата, а сега установих, че май ми е тотална каша...
сега ще ви кажа какво ядох - две телешки пържолки, омлет от 1 яйце и малко козе сирене, малко настърган кашкавал, 2 кис.краставички и салата от цвекло и зеле.
моля кажете, това по кои правила е??? newsm78и но кои точки отговаря

# 94
  • София
  • Мнения: 7 242
За тези, които не са получили нищо, една не лоша точкова диета:
http://healthyfood.info.bg/Diets/PointDiet.html

# 95
Ей мислех , че вече сте се отказали ,ама ви беше нужно само едно странично мнение и лавината пак започна . Ако даваха пари за изпращане на имейли щях да стана милионер .

# 96
# 97
Обаче май съвсем оплетох конците на кой пращах на кой не ,вече съвсем ме объркахте защото пишете и на лични и във форума та ако някой е получил два пъти да ме извинява а пък и тези които не са получили пак да ме извинят и да ме подсетят

# 98
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Много съм доволна от диетата за сега за 3 дена 2 кг.. направо  Shocked
Искам да попитам обаче нещо пише се 100 г риба 0 т
200 г пак ли е 0 т.  Simple Smile и за другите продукти който са по 0 т. също ме интересува колко т. е след превишаването.

# 99
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Примерно като си купя доматен сок кутия и изпия повече от 100 г повече от 0 т. ли е или пак е 0 Simple Smile)

# 100
Дадена е таблица за месата ,защото има меса с точки и такив без но са в таблица за меса 0 токи си са 0 и за 5кила

# 101
  • Мнения: 1 170
Примерно като си купя доматен сок кутия и изпия повече от 100 г повече от 0 т. ли е или пак е 0 Simple Smile)
Ама винаги се намира някой да помисли логично.... smile3521

И все пак ако може и на мен да ми я пратите тая вълшебна рецепта... pollina_dan@yahoo.com

# 102
Моля Ви изпратете ми я!Имам да свалям доста килограми   nina_miteva@abv.bg

# 103
  • Мнения: 903
Моля ви и на мен. Така се освиних  Cry puiache@yahoo.com

# 104
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И на 3те ви изпратих въпросната диета Simple Smile Успех  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт