Поддръжка на басейни

  • 199 957
  • 566
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 280
Сложихме Саво за басейни, но водата стана катранено черна и леко мирише на йод? Иначе в шепите е бистра...

# 76
  • Мнения: 166
Станислав Величков,моля за малко повече информация относно препаратите които споменаваш.От къде да се закупят и какви са те.

А помпите които са в комплект с басейните,вършат ли някаква работа или са само за заблуда newsm78

# 77
  • Мнения: 643
Здравейте, и ние си купихме от тези басейни на Интекс- 2,44см.
Напълнихме го веднъж, водата беше идеална 2 дни, но на третия стана УЖАСНА, хлъзгаше се дъното и беше жълтеникава. Ние мислихме, че ще можем да изкараме без помпа и да сменяме често водата, но няма как да стане, толкова литри вода трудно се източват...
Моят въпрос е, днес ще си вземем Саво за басейни, утре ще напълним отново басейна и кога трябва да го сложа? Предполагам, че преди да сме се къпали, веднага щом го напълним?
И също така се чудя Савото ще върши ли някаква работа като нямаме помпа?  Rolling Eyes
Благодаря предварително!  Hug

# 78
  • Мнения: 1 296
Може и през ноща да го сложите.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 373
eli_eli_eli_to   да ще свърши и то прекрасна работа, ние нашия го поддържаме много стриктно в смисъл никакви мръсни,крака и тела вътре,регулярно слагане на препарата и това е
нужно е около час да постои водата след като се сложи и може да се влиза след това

# 80
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
а това жълтото САВО не четете ли за какво е Peace

За какво да е- за дезинфекция на вода си пише  newsm78

Вчера ни се пръсна басейнът, надуваем с диаметър около 2 м. Явно възрастта му си каза думата. След малко отивам да купувам нов. Ще търся и Саво, понеже водата ни зеленясва след два дни ползване. Не искам хлорни таблетки, понеже и двете ми деца са с чувствителни кожи и проблемни в това отношение.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 373
на колко е че се пръсна,нашия е на 5г и на яко слънце по цял ден

# 82
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
На десетина години. Не сме го надували всяка година, не е бил нон стоп на слънце... Ама явно водните бизони в него са му дошли повече- къпем се маса народ  Laughing

А това жълтото Саво не мога да го открия никъде! Има някакво друго жълто, Dazy, но не върши същата работа вероятно, поне по описанието му.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 373
значи скоро може да се разпльоска и нашия, няма пропуск в слагането на вън,ама здраве да е друг ще се вземе,но ще е голям смях според мен, ей така както се топим и ъъъъ  няма вода hahaha




eli_eli_eli_to  за нищо

# 84
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
Е, не стана така- докато се топим и няма вода  Laughing Миналата седмица се пукна едната секция, удържа фронта цял уикенд и 2-3 дни. Просто останалата част не можа да понесе тежестта и се спука и тя.

Не мога и не мога да открия в този тъп град басейн на Интекс 244 см!!!

# 85
  • Мнения: 166
Здравейте!!!Закупихме басейн 3,66/91см.,но се чудя само със САВО ли подържате вашите басейни или и други препарати.Колко често слагате препарат и за едно лято колко пъти сменяте водата.
Наши роднини имат същия от 20 дена и всеки ден слагат бърз хлор,а други пък белина и мият филтъра,но на мен ми се вижда доста химията коята слагат те. newsm78 Благодаря предварително на отзовалите се  bouquet

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Тарталета от къде си
 в Пловдив има в БРИКОЛАЖ всякакви размери

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 242
В Шумен няма строителни хипермаркети... Дала съм задача на наши приятели днес да ми търсят в Търново, дано открият!

Кажете за Саво, освен в Кауфланд къде сте го откривали?

# 88
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте, включвам се в темата като собственик на правоъгълен надуваем басейн 2.83х1.75х0.56 м. (може и да не са съвсем точни размерите) от Кауфланд. Сменяме водата (чешмяна) през 2-3, макс. 4 дни, именно защото дъното и стените стават хлъзгави. До сега не сме ползвали препарати, но с това Саво ме карате да се замисля  newsm78

# 89
  • Мнения: 10 547
SvetlaK, без препаратно третиране на водата няма как да стане друго яче. Ползвайте Саво и/или други препарати и ще видите резултата. Simple Smile

Тарталета, аз купувам Саво-то за басейни и от магазини за битова химия.

Общи условия

Активация на акаунт