Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

UK

Момичета , я споделете компетентни мнения. Значи имам си нови велурени чепици , моя номер са , но ги усещам леко стегнати. Не ми стискат, но не знам ако тръгна да ходя да не се получи фал. Та се чудя да ги сменя ли за по-голям номер или ще се отпуснат малко поне.Благодарско.
« Последна редакция: вт, 25 окт 2005, 22:36 от Palatina »
Цитирай

Atlanta ,USA

Споко ,кожа(естествена)и велур се отпускат и оформят по формата на крака .само лачените обувки нъц .
Цитирай

На остров

........... имам си нови велурени чепици , моя номер са , но ги усещам леко стегнати. Не ми стискат, но не знам ако тръгна да ходя да не се получи фал......

Не се притеснявай,сигурна съм,че ще се отпуснат.

Имам два чифта ботуши,купих си ги мои номер,а сега са ми голями.
Цитирай

UK, Harlow/София

Мен като ме стягат обувките ги слагам за 2-3ч. във фризера StopСлед това като ги обуя,приемат формата на крака и се отпускат.
Цитирай

София

Споко, ще се отпуснат. И аз си купих велурени ботушки моя номер от едно обуване се отпуснаха. Всичко що е от естествени материали се отпуска
Цитирай

Аз пък си купих велурени боти 1 номер по-малки. В магазина едва си наврях крака, 1 седмица ми обиваха и стискаха, сега ми е втората седмица както ги нося, и вече са ми по крака, дори леко ми хлопат  Mad. Тъй, че се отпускат и то доста.
Цитирай

sofia

Отпускат се, не се притеснявай. Peace
Цитирай

UK

Благодаря Ви за отговорите. Подносвам чепиците значи и съм ОК.  Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.