Созопол - мнения, впечатления и препоръки!

  • 194 539
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 765
Искам да Ви попитам за хотел олинклузив в Созопол, близо до стария плаж и град, ако знаете?

# 61
  • София
  • Мнения: 1 603
Искам да Ви попитам за хотел олинклузив в Созопол, близо до стария плаж и град, ако знаете?

Няма. То всъщност в целия Созопол не се сещам да има олинклузив.
Иначе, хотелите на стария плаж са Селена и Лист, а в непосредствена близост Парнас и Корал. Мисля, че в Селената има с/у определена сума обяд и вечеря на блок маса ... но е далеч от АИ.

# 62
  • Мнения: 765
Благодаря! Сега ще ги разгледам.  bouquet

# 63
  • Мнения: 916
Сума нещо изчетох и съвсем се обърках, та да си питам. Търся апарт хотел или апартамент в хотел  Mr. Green ако може да има басейн, да е тихо вечер, чисто, да има гарантирано къде да се паркира. Гледах едно "Гардън бийч" май се казваше - някой знае ли нещо за него? Искам и да е на плаж, че мъжо си поспива сутрин, та да можем ние с малкия да използваме сутринта и да излизаме, че ще заминаваме август месец. Предпочитаме вечерта да се придвижваме с кола.

# 64
  • Мнения: 261
Ние ще сме в Блу Ориндж.Ол инклузив.Очаквам да е много хубаво и дано е така,че иначе ще ме изядат с парцалите,тъй като аз го избрах и държах да сме там тази година.
Дайте отзиви и за него,ако са лоши по-добре не ми казвайте,вече е мача е свирен.
Ако са добри -ще се зарадвам  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 1 402
Сума нещо изчетох и съвсем се обърках, та да си питам. Търся апарт хотел или апартамент в хотел  Mr. Green ако може да има басейн, да е тихо вечер, чисто, да има гарантирано къде да се паркира.

Апарт-Хотел Мартинез тогава е вашият хотел - студиа и апартаменти, най-голямата градина на хотел в созопол, точно до хармани е, но е тихо, спокойно, просторно, с открит басейн, паркинг

# 66
  • София
  • Мнения: 1 603
evak, останах с впечатление, че държиш да си в самия Созопол, но ако търсиш и извън града ето да погледнеш:
http://www.lagunabeachresort.net/specialsbg-details.php?id=20
и http://www.blueorangebg.com/ShowPage.aspx?id=539&langID=BG .

МАМА КРАСИ , плажът е прекрасен, последно съм ходила, преди да построят хотела де  Mr. Green,  дано не се е променило.
Приятна почивка, момичета.

# 67
  • София
  • Мнения: 1 402
Ние ще сме в Блу Ориндж.Ол инклузив.Очаквам да е много хубаво и дано е така,че иначе ще ме изядат с парцалите,тъй като аз го избрах и държах да сме там тази година.
Дайте отзиви и за него,ако са лоши по-добре не ми казвайте,вече е мача е свирен.
Ако са добри -ще се зарадвам  bouquet

доколкото си спомням блу ориндж е до санта марина и лагуна бийч ризорт малко преди самия созопол, т.е. ще ходите на плаж на златна рибка - като най-близък, на всеки час от санта марина има влакчета, които за 2 лв на човек в 1 посока возят до центъра на созопол, а от там до къмпинг каваците и смокиня - това в случай, че ви се разнообразява:)

# 68
  • София
  • Мнения: 98
Сума нещо изчетох и съвсем се обърках, та да си питам. Търся апарт хотел или апартамент в хотел  Mr. Green ако може да има басейн, да е тихо вечер, чисто, да има гарантирано къде да се паркира. Гледах едно "Гардън бийч" май се казваше - някой знае ли нещо за него? Искам и да е на плаж, че мъжо си поспива сутрин, та да можем ние с малкия да използваме сутринта и да излизаме, че ще заминаваме август месец. Предпочитаме вечерта да се придвижваме с кола.

Бях служебно в Созопол миналата седмица, отседнах във Вила Византия, беше много спокойно, имат басеин и са близо до плажа.
 Ето линк  http://www.bizantium-sozopol.com/

# 69
  • Мнения: 3 385
Аз показах Капитанската къща и на другите две двойи, всички я харесахме и вероятно ще звъннем, за да резервираме там  Peace Ако някой има някакви отзиви, много ще се радвам да сподели...
И - дали има плаж наблизо? В сайта пише, че Хармани бил на 300 м., а Каваците - на 500 м., но дали  Thinking

# 70
  • София
  • Мнения: 1 402
Аз показах Капитанската къща и на другите две двойи, всички я харесахме и вероятно ще звъннем, за да резервираме там  Peace Ако някой има някакви отзиви, много ще се радвам да сподели...
И - дали има плаж наблизо? В сайта пише, че Хармани бил на 300 м., а Каваците - на 500 м., но дали  Thinking

капитанската къща е навътре в буджака, посока нос колокита, намира се близо до морския бряг, минахме покрай нея като ходихме пеш до каваците и мога да ти кажа, че метрите не са точни - по въздуха може и да са толкова, но реално, като се ходи по пътя към плажовете имате час или малко по-малко от час до каваците, ако се ходи по вътрешния път, ако се ходи по главното шосе е по-близо, но това си е главен път с доста трафик; до храмани имате 15-20 минути, зависи с каква скорост се дживите разбира се, според мен за този района на буджака, особено, ако сте с деца, си трябва автомобил, за да се придвижвате комфортно навсякъде

# 71
  • София
  • Мнения: 1 402
Бях служебно в Созопол миналата седмица, отседнах във Вила Византия, беше много спокойно, имат басеин и са близо до плажа.
 Ето линк  http://www.bizantium-sozopol.com/

това се намира до санта марина, преди самия созопол, плажът е златна рибка

# 72
  • Мнения: 3 385
Dao , точно от това се притеснявах  ooooh! С коли сме, но се надявах да се ходи пеш  Tired С деца сме - на 6, на 8 и на 10 г., моят специално хич не обича да се тътри по жегите, мързеланко е, като мама  Mr. Green Не знам какво да правим, ще обсъдя пак с останалите... иначе много ни допадна къщето  Blush
А някакви влакчета или маршрутки да минават от там? /извинявам се за тъпия въпрос, но не съм почивала до сега в Созопол/

# 73
  • София
  • Мнения: 1 402
Dao , точно от това се притеснявах  ooooh! С коли сме, но се надявах да се ходи пеш  Tired С деца сме - на 6, на 8 и на 10 г., моят специално хич не обича да се тътри по жегите, мързеланко е, като мама  Mr. Green Не знам какво да правим, ще обсъдя пак с останалите... иначе много ни допадна къщето  Blush
А някакви влакчета или маршрутки да минават от там? /извинявам се за тъпия въпрос, но не съм почивала до сега в Созопол/

тъпи въпроси няма, аз ниналата година ходих за първи път и се чувствах по същия начин - несигурна; затова тази направих всичко възможно да обиколя докъдето мога да стигна, че нямаме кола, та - през този район нищо не минава, защото си е навътре към носа, няма как да го нарисувам тук, за да е по-ясно; има влакче санта марина - созопол - каваците, но то си минава по главното шосе; иначе къщичката наистина изглежда симпатична отвън - от главния път се слиза надолу по широка неасфалтирана пътека за има-няма 20-30 метра (нямам спомен дали е подходяща за автомобил или не) - наистина е тихо, този район има и хубави морски панорами, магазини има в близките комплекси (не са много), ако ще зареждате храна и ви трябва голям магазин - на главната улица в новия созопол (републиканска) има магазин СВА (верига някаква)

# 74
  • Мнения: 3 385
СВА ги знам, пазарувала съм от такъв, благодаря ти   bouquet
Толкова ми хареса къщичката на снимките, така запалих и останалите /три семейства сме/. Обадихме се на телефоните за връзка - цената на студио е 100 лв. на вечер, на двойна стая - 80 лв., с включена закуска. Как ще се приготвя и от кого, не ми стана съвсем ясно  Crazy . Аз мислех, че се наема цялата къща за определена сума, но не било така  Mr. Green, или поне сега, за силния сезон, не знам.  newsm78
Довечера ще дообсъдим с останалите, но аз съм безкрайно разколебана, поради отдалечеността от плажовете най-вече...  Tired

Общи условия

Активация на акаунт