Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте, ще си правя нова кухня и разглеждах в нета модели.  Виждам , че сега се слагат стъклени гърбове. Иска ми се да си сложа такъв зад котлоните. Има ли някоя кухня с такъв гроб, лесно ли се подържа хигиената? Thinking
Цитирай

Изключително лесно. Един препарат за стъкла и готово.
Цитирай

Аз, пък въобще не знам какви са тези стъклени гърбове.
Цитирай

В темата за кухните последните дни точно стъклените гръбчета се обсъждат. Има и някои снимки и сайтове!
Цитирай

http://esstetic.bg/glass/galleries/gallery/1
дано са полезни bouquet
Цитирай

благодаря
Цитирай

www.alux.gr
Цитирай

Страхотен сайт bouquet
Цитирай

аз имам такъв стъклен гръб зад котлоните- невероятно лесно се почиства ( преди това бях с един иноксов- е няма такава ужасия) , много красиво стои, това е лакирано стъкло всъщност- лакобел, може да бъде много цветове в зависимост от цвета на кухнята, по принцип не е топлоустойчиво, в смисъл не е закалено допълнително, но няма проблем, аз лично готвя на задните по-рядко, и те са ми по-малките, така че спокойно може да сложиш Peace
Цитирай

може ли да те питам как е монтирано стъклото при теб. Ти какъв цвят си сложила?
Цитирай

А тези стъкла къде се поръчват?
Цитирай

аз си поръчах във фирмата, която ще ми прави кухнята
но тук нали написаха сайта, в който ти можеш сама да си поръчаш
Цитирай

Здравейте, ще си правя нова кухня и разглеждах в нета модели.  Виждам , че сега се слагат стъклени гърбове. Иска ми се да си сложа такъв зад котлоните. Има ли някоя кухня с такъв гроб, лесно ли се подържа хигиената? Thinking
това стъкло ми казаха че много се пука, истина ли е?
Цитирай

Не се пука стъклото. От какво да се пукне? Стоят страхотно и се почистват лесно  Peace
Цитирай

В нашата кухня под стъклото има неръждавейка. Тя обира пръските от тиганите. Седи красиво и предпазва.
http://etomira.snimka.bg/daily/apartament.145138.9179001
Цитирай

1-14 от 15 отговора