Добър лекар в Шумен!

  • 8 311
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 370
За съжаление Димов не изражда. Наистина си прави частен родилен дом , но няма да е готов до май месец /тогава очакваме бебчо да се появи/ newsm30

# 16
  • Мнения: 968
Да, Димов не работи вече в болницата, аз съм при него на консултации.
Ама този център, който прави ще става и за раждане ли?!  newsm78 Понеже аз съм влизала, видях че има операционна маса и т.н, обаче си мислех че ще правят само някакви гинекологични операции примерно.
DidiP кога ти правиха серклажа и защо? Имаше разкритие ли?

# 17
  • Мнения: 903
Ами в началото на петия месец ми направиха серклажа. Имах разкритие и скъсена шийка на матката. Добре, че Йорданов ме прати много бързо за серклаж, иначе шанса да ги износя беше много малък.Все имах чувството, че ще ги изсипя. Не можех да стана от леглото. А и след това много ми помогна, защото бременността ми беше доста рискова с контракции, кървене преекламсия и какво ли още не. Така, че да е жив и здрав и на другите мами да помага. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 968
DidiP до кога издържа? Кога ги роди? Че нали и аз съм със скъсена шийка... Sad

# 19
  • Мнения: 4 370
Момичета какво е това серклаж??? newsm09 Малко страшно ми звучи.
А Димов като си направи родилния дом ще изражда, но няма да е скоро!

# 20
  • Мнения: 968
Момичета какво е това серклаж??? newsm09 Малко страшно ми звучи.
А Димов като си направи родилния дом ще изражда, но няма да е скоро!
Ами серклажа е ...зашиват те отдолу ако имаш разкритие.  Confused
Пък за Димов днес ги питах, няма да изражда там..само гинекологични операции и аборти ще правят.

# 21
  • Мнения: 903
Ами издържах до началото на 37г.с.. Приеха ме за планово секцио и още същата нощ ми се пукна мехура и  след 4.5 часа бебките се родиха. Е бяха доста мънички но всичко беше ок. А ти разкритие имаш ли? Мен нали ми направиха серклаж, та незнам за скъсената шийка дали е помогнал. Абе не се тревожи, само си почивай и лежи и всичко ще е наред. Важното е да остискаш до 9-тия. А за серклажа въобще не е страшно, правят го с пълна упойка и въобще не боли, а спасява бебета.

# 22
  • Мнения: 968
DidiP за сега разкритие нямам..След час, два отивам на консултация и при друг лекар, да каже дали да влизам в болница и изобщо какво да правя. Confused Серклаж сега не може да се направи, той се прави в по-ранните месеци. Щях да те питам кой ти назначи Гинипрала? От болницата ли или Йорданов? Защо плановото ти секцио е било за 37 г.с., а не са чакали още ( е то е тръгнало само де..ама все пак)  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 903
Гинипрала ми го назначи Йорданов и ми каза да го спра като вляза в деветия. Мисля, че той ми помогна да остискам, защото Йорданов ми каза, че действието на тези лекарства  било една седмоца и точно една след спирането му родих. Йорданов ме прати в болницата толкова рано защото плацентата ми беше трета степен и предвиди, че скоро ще тръгнат, а и при близнаците обикновено в 37г.с планират защото те рядко остискват тповече. Ти Гинипрал пиеш ли? А кой ти следи бременността?Кажи как е минала консултацията.

# 24
  • Мнения: 4 370
Диди, ти при кого беше на консултации, при Йорданов ли?

# 25
  • Мнения: 903
Да ,той спаси бебетата ми, много съм доволна. Обяче при него винаги има много хора и за мен беше кошмар ходенето и чакането, а ходех всяка седмица. А ти при Димов ли си? Една приятелка беше при него и каза, че са се държали като принцеса с нея.

# 26
  • Мнения: 968
И аз съм при Димов, ходя там още преди да забременея и ме познават доста добре. Не пия Гинипрал, само Папаверин и Магнерот..Какво друго, казаха ми че не съм за болница и да си лежа и пия лекарствата в къщи. Ама то и без това в това грипаво време в тая мизерна болница, незнам...
DidiP не мога да ти се нагледам на близначките, толкова са сладички!  Flutter

# 27
  • Мнения: 4 370
Да , при Димов съм. Наистина е много мил! А близначките наистина са страхотни, пу да не им е уроки. Винаги съм искала близнаци, но като забременях ми се искаше да е едно, че само като си помисля колко грижи има около едно дете , а покрай две незнам как е! Дори се чудя как имаш време за нет!? Сигурно таткото доста ти помага! newsm06

# 28
  • Мнения: 903
Благодаря ви много Simple Smile
Не е толкова трудно гледането, а износването. Има кой да ми помага, живеем при моите родители, а и татито е супер. Не ми тежат грижите, защото тези момиченца ме правят невероятно щастлива и не си представям да е едно. Пожелавам това щастие и на вас. Ще следя темата, пишете като родите. А на пролет среща на шуменските мами. Hug

# 29
  • Мнения: 4 370
!Супер! Вашите бебета ще са поотраснали и ще ми давате съвети! И аз много искам да се видим

Общи условия

Активация на акаунт