Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 145 765
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 147
Миналата година, всяка задача от домашното беше проверявана с червен химикал, имаше и забележки, та следях какво става. Сега нещо ми се губи.

При нас тази година от девет домашни работи само две не са проверени.Така е поне в тетрадката на сина ми.

# 271
  • София
  • Мнения: 3 284
Да, всеки път домашното се проверяваше, синът ми имаше и забележки като "Това е отговор, къде е решението","Много грозно си го написал",...
И имаше записани в тетрадката достатъчно задачи от новите.
Не знам кой е този преподавател, но поздравления за него.  bouquet
Да провериш домашните на 30 деца, да напишеш коментар в тетрадките им, да предадеш и нов материал в рамките на 2 часа си е завидно постижение.

Това е Борисова.
 mariAna66 , вие сте при нея и затова ви проверяват домашните.
Това не е губене на време със сигурност, все пак се обясняват задачи, на които децата са помислили предварително и са срещнали трудности.
Ама и аз какво искам, 30 деца в една стая,  няма как всички да са доволни.

Аз съм сигурна, че преподавателката е на ниво, просто такива формати трябва да се правят с по-малко деца и с деца, справящи се почти еднакво.
Сега най-вероятно има деца, които на последните 2 състезания са докарали приличен резултат само от нерешени задачи, за тях пререшаването на тези задачи би било полезно.

# 272
  • Мнения: 494
Цитат
Това е Борисова.
На нас г-жа Борисова не ни е проверявала досега домашните.

# 273
  • Мнения: 7 210
Браво, браво!
Жалко, че не води четвърти клас.

# 274
  • Мнения: 455
Борисова досега ни е проверила 2 пъти домашното Simple Smile
Фран, аз в четвърти клас не бих си записала детето пак при нея.

# 275
  • Мнения: 7 210
Фран, аз в четвърти клас не бих си записала детето пак при нея.
Аз не бих си го записала и в трети клас.

# 276
  • Мнения: 494
Фран, аз в четвърти клас не бих си записала детето пак при нея.
Аз не бих си го записала и в трети клас.

Борисова е много добър преподавател, със страхотно чувство за хумор и децата както учат, така и се забавляват.

# 277
  • Мнения: 455
Не отричам качествата й, просто не съвпада с моето виждане за преподавател по математика. Иначе се записахме и втория модул при нея, не ми се правят смени и размествания, още сме само 3 клас  Simple Smile
За четвърти клас съм се спряла на Цветкова, но до тогава има още много вода да изтече....

# 278
  • София
  • Мнения: 1 154
Взетите теми при Елза Тодорова за 3 кл. са :
1. Естествени числа от 1-100
2. Задачи с клечки и лабиринти;
3. Детективски задачи;
4. Да върнем филмчено назад (рачешки);
5. Обиколки и лица;
6. Цифри и числа. Номериране;
7. Измислени действия;
8. Претегляне с везни без теглилки;
9. Геометрични фигури - ъгли, градуси и преброяване на фигурите.
На синът ми много му харесват часовете. Задачи от домашното, се обясняват и решават ако някое дете попита.

# 279
  • София
  • Мнения: 3 284
Да не се караме за Борисова. за всеки преподавател ще има + и - мнения.
Ама все пак, кое точно не ви харесва в нея? Не е научила децата на нищо ли?

# 280
  • Мнения: 4 877
Можете ли да ми кажете докога е записването за втория модул? Аз отидох в събота и като видях опашката, направо избягах. А тази седмица не смогвам да стигна дотам.
А така също и докога е записването за пробния изпит?
Ние ще се явяваме на Салабашев и ще пропуснем курса. Ако успея да го запиша за пробния изпит, ще отиде.

А при Шаркова можете ли да ми каже някой по-систематизиран родител какво са вземали?

# 281
  • Мнения: 7 210
А така също и докога е записването за пробния изпит?
Миналата година записваха и в деня на пробния изпит, но рискуваш да попаднеш пак на опашка от чакащи родители.

Разбрахте ли за родителската среща на родителите на четвъртокласници с г-жа Директорката във връзка с приема в СМГ?

# 282
  • Мнения: 1 987
Кога ще има такава родителска среща или вече се е провела?

# 283
  • Мнения: 4 877
А така също и докога е записването за пробния изпит?
Миналата година записваха и в деня на пробния изпит, но рискуваш да попаднеш пак на опашка от чакащи родители.



Благодаря, Фран!   bouquet Изпитът си е предизвикателство и ми се искаше да отиде.
Тайно се надявам за втория модул да записват и другата седмица, но каквото стане.

# 284
  • София
  • Мнения: 17 059
Разбрахте ли за родителската среща на родителите на четвъртокласници с г-жа Директорката във връзка с приема в СМГ?

Не, Фран, каква среща, кога?

Общи условия

Активация на акаунт