Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 145 767
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 494
Срокът за 2-рия модул е до 04/12. За пробния изпит - не знам.
Между другото, 1, все си мисля, че тази събота ще е много по-спокойно. Първо, защото е последния срок, и второ - повечето деца ще са на "Салабашев". Така че... Можеш да оставиш състезателя на състезание и да отскочиш до СМГ. Simple Smile

# 286
  • Мнения: 4 877
Срокът за 2-рия модул е до 04/12. За пробния изпит - не знам.
Между другото, 1, все си мисля, че тази събота ще е много по-спокойно. Първо, защото е последния срок, и второ - повечето деца ще са на "Салабашев". Така че... Можеш да оставиш състезателя на състезание и да отскочиш до СМГ. Simple Smile

Благодаря много!   bouquet
А в събота доколко работеше книжарницата?

# 287
  • Мнения: 494
Срокът за 2-рия модул е до 04/12. За пробния изпит - не знам.
Между другото, 1, все си мисля, че тази събота ще е много по-спокойно. Първо, защото е последния срок, и второ - повечето деца ще са на "Салабашев". Така че... Можеш да оставиш състезателя на състезание и да отскочиш до СМГ. Simple Smile

Благодаря много!   bouquet
А в събота доколко работеше книжарницата?
До 14,00 ч. Simple Smile

# 288
  • София
  • Мнения: 320
Разбрахте ли за родителската среща на родителите на четвъртокласници с г-жа Директорката във връзка с приема в СМГ?


Не сме чували/прочели за никаква родителска среща, може ли малко повече информация, ако имате?

# 289
  • Мнения: 7 210
Хм  Thinking Никой ли не знае?
Ами  в тетрадката на дъщеря ми е записано за родителка среща на 11.12. от 10.30 ч. без уточнена зала за провеждане.
Вероятно тази събота на курса ще ви съобщят.
Пък който ще отсъства тази седмица, ще разчита на инфо от форума. Grinning

# 290
  • Мнения: 4 877
maggypan, благодаря!  Hug

Междудругото в нашата група в събота е влязал за малко Иван Симеонов и синът ми вече му е невероятен фен. Вкъщи това име е особено тачено, Симеонов е бил преподавател на мъжа ми.

# 291
  • Мнения: 494
maggypan, благодаря!  Hug

Междудругото в нашата група в събота е влязал за малко Иван Симеонов и синът ми вече му е невероятен фен. Вкъщи това име е особено тачено, Симеонов е бил преподавател на мъжа ми.
Той не преподава в тези модули, нали? Мисля, че подготвя учениците от 7-ми клас нагоре... newsm78

# 292
  • Мнения: 7 210
Той не преподава в тези модули, нали? Мисля, че подготвя учениците от 7-ми клас нагоре... newsm78
Води курсове на 5-ти и 7-ми клас.
Цяло щастие е да познаваш този учител и чест да преподава на детето ти. Peace

# 293
  • Мнения: 4 877
Toй е влязал за малко и ги "обстрелял" веднага с 3 забавни задачки.  Simple Smile

# 294
  • София
  • Мнения: 17 061
Фран, благодаря ти много, слагам бележка с въпрос към преподавателя веднага  Peace

# 295
# 296
  • Мнения: 1 987
Хм  Thinking Никой ли не знае?
Ами  в тетрадката на дъщеря ми е записано за родителка среща на 11.12. от 10.30 ч. без уточнена зала за провеждане.
Вероятно тази събота на курса ще ви съобщят.
Пък който ще отсъства тази седмица, ще разчита на инфо от форума. Grinning
11.12 е работен ден. Вероятно не са го взели предвид.

# 297
  • София
  • Мнения: 224
Toй е влязал за малко и ги "обстрелял" веднага с 3 забавни задачки.  Simple Smile

1, в кой курс ходи синът ти?

# 298
  • Мнения: 7 210
11.12 е работен ден. Вероятно не са го взели предвид.
Е, тук вече не зная. Аз съм от неработещите и за мен няма значение кога ще е родителската среща.
Може и дъщеря ми да е сгрешила. Все пак следете информацията и от вашите преподаватели.

# 299
  • София
  • Мнения: 3 284
11ти е неучебен и се очаква да си заведем децата на курс, предполагам това е причината да ни очакват там.
ЧХ също беше в работен, неучебен ден.

Да не би родителската среща да е само за един курс? Миналата седмица при Савова също имаше родителска среща от 10:30.

Общи условия

Активация на акаунт