Сутрин обича да си доспива в нашето легло!

  • 461
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Не знам как е при вас, но от 1 месец Алис, която е на 1г и 6м се буди сутрин кам 5-6 часа и единственият начин за доспиване  е при мами и тати, мислехме, 4е ще отмине но май си стана навик, кажете как е при вас, има ли рецепта за спане - всеки сам в креватчето си.

# 1
  • Мнения: 5 577
Щом е само сутрин, добре!

Но по цяла нощ небива.

# 2
  • Мнения: 6 243
Ако не ти пречи и има място й за нея - какъв е проблемът.
Не възпитаваме войници, а деца и чак толкоз строгост, ред и дисциплина не са нужни.

# 3
  • София
  • Мнения: 625
Ако не ти пречи и има място й за нея - какъв е проблемът.
Не възпитаваме войници, а деца и чак толкоз строгост, ред и дисциплина не са нужни.
newsm10 newsm10 smile3521
много ми хареса!!!! Ити идва при нас дори и към 2-3 гушва се така сладко в мама и само се вре в мен но пък ми е толкова приятно направо се разтапям.........
Казват ми че не бива че свиквал че дрън дрън.........това си е нашето дете какво лошо има да спи с мама и тати??Като се почувства сигурен ще си спи сам!
Не ни пречи и не виждам защо да го мъча и изнервям....

# 4
  • Мнения: 105
Да сякаш наистина сякаш се изнервят като не ги допускаме да спят при нас.
Няколко пъти направих опит след като заспи да я пренеса в креватчето и, но безуспешно, тя се събужда и изнервя.
Дано да премине този период на будене, не вярвам специално да се буди за да дойде при нас.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
светльо същото го прави но към 7 и спим до 9.30:)
много ми е приятно и неискам да го отучвам

# 6
  • Мнения: 2 241
Ние и до момента имаме този проблем, заспива при нас, пренасяме го в стаята му, в собственото му легло, но рано сутрин се събужда и идва да си доспи при нас.

Мен не ме дразни, даже ми е приятно да се гушим, но мъжът ми казва, че му е неспокоен сънят, когато детенце е при нас, защото се притеснява да не го затисне и се опитва да го отучи. Без успех засега.

Аз го успокоявам, че в крайна сметка никой не спи при родителите си до 20-годишна възраст и скоро проблемът ще отпадне. А и като знам, че ще дойде момент, в който не само няма да иска да спи при нас, а ще трябва да му искаме разрешение, за да влезем в стаята му Sad

# 7
  • Мнения: 1 613
Същата работа е и при нас Wink
Буди се към 5-6 и я взимам при нас и така си спим до 8-9 Wink

# 8
  • Мнения: 2 609
И ние имаме такива периоди.
Вземаме си я при нас и това е.Щом си иска детенцето,защо пък не Thinking.Не мисля,че ще свикне и няма да можем да я отучим.
Хубаво ни е да се гушкаме тримата Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 2 784
Болна тема! Към 4-5 се размрънква, преди и давах да цокне и като се унесе я пренасях в креватчето, но сега умората ми идва повече и я примъквам при нас. Майка ми се кара, че щяла да свикне, мъжо протестира, защото малката маймуна постепенно ме избутва и го притискаме в стената, ама аз нищо не мога да направя- и двете спим по-спокойно (тя- защото докато се размрънка и мама дава, аз- защото не ставам по 10 пъти и не се разсънвам), а и е толкова сладко да гушкаш топличко и сънено малко момиченце...  Heart Eyes Hug
Дано да отмине с възрастта, че догодина се отделяме самостоятелно и съм замислила да я пренеса в самостоятелна стая...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт