Питане за отвесната линия, която пресича корема

  • 951
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
Мили мами,

Може би въпросът е задаван многокрактно, за което много моля да ме извините, но ще съм благодарна за всяко ваше мнение!
Моята приятелка е бременна в началото на 6 месец и се притеснява от това, че все още няма характерната за бременните тъмна отвесна линия, която пресича корема?
Мислите ли, че има за какво да се притеснява и какво означава появяването на тази линия?
Благодаря!

Последна редакция: чт, 27 окт 2005, 15:26 от Godzilla

# 1
  • Мнения: 46 437
И аз не съм имала, лекарите, които ме преглеждаха не са казавали да е притеснително. Аз съм с много светла кожа newsm78 може и от това да е.

# 2
  • Мнения: 972
И аз нямах такава линия, аз също съм с многооо светла кожа.
Такава линия ми се появи веднага след раждането, но до месец изчезна.

# 3
  • Мнения: 7 186
Въпросната линия няма отношение към хода на бременността. Тя потъмнява вследствие на хормоните, при някои жени по- силно, при други по- слабо, а при трети не се променя.
Моята почти не се промени. Потъмня съвсееем слабо. След раждането избледнява постепенно.

# 4
  • Мнения: 8 505
Не при всяка бременна се получава.И пъпът не изпъква при всички.

Офф-Никол,и аз съм много бяла,толкова бяла,че линията още ми личи (бледа е,но все пак я има)

# 5
  • Мнения: 46 437
....Офф-Никол,и аз съм много бяла,толкова бяла,че линията още ми личи (бледа е,но все пак я има)

Ами при мен въобще не се появи, явно зависи от пигментацията  newsm78

# 6
  • Мнения: 145
Благодаря ви за бързите отговори!

В интерес на истината аз имах такава линия, която постепенно избледня, но нещо паметта ми изневерява и не можах да си спомня нито кога точно ми се появи, нито какво значеше тя....остарявам май   newsm78

# 7
  • Мнения: 14 133
И аз съм нямала такава линия така, че да не се шашка.

# 8
  • Мнения: 2 807
И аз съм със светла кожа и линията едва се виждаше.
Появи се някъде към 8-ми месец на бременността.

# 9
  • Мнения: 733
И аз още си нямам такава линия  newsm78 Може и да ми се появи пък знам ли

# 10
  • Мнения: 4 564
аз пък съм страшно мургава в 9м и нямям такава линия и пъпа не ми е изпъкнал

# 11
  • Мнения: 5 103
каква е тая линия честно да ви кажа незнам за какво става въпрос:)
аз още  съм в началото де.
Имам едно питане имам обица на пъпа кога трябва да я махна според вас??????????????

# 12
  • Мнения: 382
Аз не съм имала - и сега нямам. Не е задължително, а и никак не е красиво - да се радва че няма вместо да се притеснява Hug

# 13
Здравейте,аз първия път имах такава линия появи се накрая,може би 7-8 месец,сега съм в 6 и нямам ,а какво означава нямам никаква представа newsm78,но няма да се притесня ако този път не ми се появи. Wink

# 14
  • Мнения: 1 253
Бих казала за приятелката ти "Щастливка" Simple Smile Ако знаеш колко теми с въпроси "Кога ще изчезне тъмната линия?" има Simple Smile
Аз си имам тъничка такава линия. Беше си светла докато влезнах в 9-ти месец и сега вече потъмня. Поне е тънка, че съм виждала едни дебееели и тъмни линии....

Общи условия

Активация на акаунт