«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒеца от 1 до 6 г.
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

¬арна

ћнени€: 1 013
“акааа,отидохме днес във въпросни€ детски кът.ѕървото което е,че не искаха да пускат малки€ с кака си,а тр€бвало и аз да съм там,но поисках да говор€ с управител€ и естествено той разреши.—лед половин час ми звън€т да ми казват,че малки€ реве и да отивам да си го прибирам.ќтивам да си ги прибирам и въпросната какичка ко€то не искаше да ги пуска почва да ми вика,че каката не се занимавала с него,а си играела,а той б€гал чак навън,а една от редовните клиентки почва да ми вика,че малки€ много кашл€л и имал сополи,а той си е напълно здрав,може би от многото рев е имал сополки.ћо€та дъщер€ е толкова отговорна,че даже бих казала,че е повече от мен.Ќе пов€рвах на думите на въпросната гледачка.“ръгнахме си.ѕо път€ почнах да се карам на дъщер€ ми,а т€ ми каза,че всичко което са казали не е в€рно и че малки€ плачел от въпросната какичка и от филмчето което са пуснали там.Ќа всичкото отгоре когато плащах искаха да плат€ и за двете деца.≈ това вече  ми дойде в повече.ѕовече никога н€ма да стъп€ там,а даже и в сами€ ћол.
÷итирай

ћнени€: 2 240
...каката не се занимавала с него,а си играела...Ќа всичкото отгоре когато плащах искаха да плат€ и за двете деца.≈ това вече  ми дойде в повече.

≈ нали каката си е играла, защо да не платиш?!? Ќа практика си оставила две деца.
÷итирай

ћнени€: 6 224
¬ крайна сметка хората не виждам с какво са ти виновни.
ƒетето е започнало да плаче и са ти се обадили да отидеш да си го прибереш.
» след като си ги оставила 2те деца там естествено, че ще платиш и за двете.
ƒруг е въпроса, че независимо колко ти е отговорно гол€мото дете, то също иска да играе и не е длъжно да гледа малки€т си брат.
÷итирай

ћнени€: 12 695
ƒоколкото разбрах, каката е останала вместо майката, т.е. децата остават с придружител  newsm78
÷итирай

¬арна

ƒоколкото разбрах, каката е останала вместо майката, т.е. децата остават с придружител  newsm78
“очно така,каката е придружител. Peace

ј когато съм € оставила да гледа малки€ не си играе,а го гледа.
÷итирай

ƒоколкото разбрах, каката е останала вместо майката, т.е. децата остават с придружител  newsm78

ј длъжна ли е да го гледа според теб??? —амо защото му е сестра?
«авела си двете деца в детски клуб и очакваш по-гол€мото да ти гледа другото дете...
ƒа не говорим, че аз не бих приела две деца, едното от което по-гол€мо, да ми се води че е придружител.  акво може да направи 9г дете ако се случи инцидент н€какъв?
÷итирай

ћнени€: 2 240

«авела си двете деца в детски клуб и очакваш по-гол€мото да ти гледа другото дете...
ƒа не говорим, че аз не бих приела две деца, едното от което по-гол€мо, да ми се води че е придружител.  акво може да направи 9г дете ако се случи инцидент н€какъв?

—ъгласна съм. ќставила си ƒ¬≈ ƒ≈÷ј в платен детски клуб. ƒали ще си игра€т или ще се гледат едно друго, н€ма никакво значение. ѕолзваш ресурс на клуба, плащаш. Ќищо нередно не виждам в това.
÷итирай

¬арна

ƒа длъжна е да го гледа.
÷итирай

ћнени€: 4 286
Според мен това е един от най-добрите детски кътове във Варна.
преди  около две години имаше изрична забрана деца под три год. възраст да се оставят там.Беше ми неприятно, защото се случи веднъж моето дете да не може да влезе с приятелчето си, което беше няколко месеца по-малко, но всъщност много по-овладяно дете, по-спокойно и по-височко, на всичко отгоре му оставаше около  месец да навърши три.Но момичетта много любезно ми обясниха, че  някаква дама им вдигнала панаир/ това беше преди около две години/ и щяла да вика телевизии ит.н., защото не пуснали детето и на две и половина.И  в крайна сметка правилата са си правила.По-добре с правила, отколкото недоразумения, както в случая.

Към авторката- можеше да седнеш на пейката пред детския кът и да си наблюдаваш децата.Така вероятно малкото нямаше да се разплаче.
А момиченцето, след като е било вътре в детския кът, вероятно си е играло и забавлявало, защо да не му платиш такса.
А за забележките на майките ,че детето ти е болно, дори и да са несправедливи тези забележки, очевидно не са отправени от работещите  в детския кът, те каква отговорност да носят за реплики от случайни хора.

Съжалявам, че ми е далече и просто ме  мързи да ходя там иначе  през по-студените дни беше едно  от предпочитаните от мен и  от детето ми места.
÷итирай

жаси, имаш изкривени представи за това какво е длъжно едно дете на 9г, но не за това е темата.
» аз пак да те попитам - ако се случи непри€тен инцидент с малкото ти дете и гол€мото, което е "длъжно" да го гледа не може и не знае как да реагира?  акво се случва тогава?
ўе обвиниш детето си че не си е свършило работата? »ли ти ще си виновна, че вмен€ваш отговорност ,ко€то едно дете не бива и не тр€бва да носи?
÷итирай

¬арна

ћнени€: 1 530
ќт всички подобни заведени€ във ¬арна най-много ми допада именно това в ѕфое ћол. ƒоколкото съм запозната правилото и там и по другите подобни места е, деца под 3 години да не се допускат с придружител. —ъгласна съм с това и е добре да се спазва, а не да се търс€т варианти да се заобикал€. ѕреди години, когато дъщер€ ми беше на 2 и малко, б€хме на кафе в барчето на ѕалах. —ед€х в сепарето непосредствено до детски€ кът, имах непрекъснат визуален контакт с къта и децата вътре. »сках дъщер€ ми да влезе да си поиграе с братовчед си, който е три год. по-гол€м и  вътре имаше още само две деца, Ќќ... јниматорката беше категорична, че дете под три год. н€ма да приеме, такова било правилото.
ј миналата зима когато б€хме в ѕфое мол и т€ играеш в детски€ кът, беше се изпотила и ми се обадиха да ме питат какво да направ€т за да не седи с мокрите дрехи на гърба. “ова ми направи добро впечатление.
÷итирай

ћнени€: 577
пълна глупост е за мене, че си оставила малко дете без надзор, натоварила си каката да го следи вместо да си играе и накра€ роптаеш, че тр€бва да платиш  
« ѕоследна редакци€: вт, 29 юни 2010, 17:16 от MIK »
÷итирай

гр. ѕловдив

ћнени€: 5 751
Ќе сте прави
—игурно какичката, ко€то е гледала детето е била н€ко€ вещица, щом детето е плачело от не€
» каква наглост - да искат пари, че децата са сто€ли половин час. “р€бва да се плаща след 4 часа и то само ако детето не е плакало. ooooh!
÷итирай

¬арна

ћнени€: 563
¬ този детски кът, както и в повечето се остав€т деца над 3 г. , което см€там че е правилно . “ака че не виждам какъв е проблема, а не мисл€ че едно дете на 9 може да се €в€ва придружител на по-малкото  Confused
»наче за плащането - ще замълча .
÷итирай

¬арна

јбе момичета щом съм оставила дъщер€ си да гледа малки€ значи й имам пълно доверие.Ќ€кой беше писал,че ако станело инцидент кво щ€ла да направи.јко ще става инцидент и какичките които са там пак н€ма да направ€т кой знае какво. Rolling Eyes

» още нещо:ƒетски€ кът е с нов собственик от около 1 год.ѕреди съм ги водила и съм била много доволн.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора