«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

‘илми и “¬ сериали
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 49 отговора

ћнени€: 1 247
» аз се нареждам на опашката за Ѕарни на български - така и не € открих рекламата в този вариант. »наче друга любима ни е тази на бисквитите ќрео  Crazy

ак се €де бисквитка ќ–≈ќ / ѕърво отлееееп€ш ,после ...опа счупи се . 35 35 35 35 35
¬ рекламата хем първо отлеп€т бисквитката, хем после като си € хапват е ц€ла, а не разделена на 2   Mr. Green
÷итирай

Plovdiv

ћнени€: 887
» аз се нареждам на опашката за Ѕарни на български - така и не € открих рекламата в този вариант. »наче друга любима ни е тази на бисквитите ќрео  Crazy

ак се €де бисквитка ќ–≈ќ / ѕърво отлееееп€ш ,после ...опа счупи се . 35 35 35 35 35
¬ рекламата хем първо отлеп€т бисквитката, хем после като си € хапват е ц€ла, а не разделена на 2   Mr. Green

ј вижда се как бащата пак слепва двете половини от бисквитката. Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 740
јз съм Ѕарни, мил при€тел на децата,
идвам от страната на житата,
пълен е с мл€ко мо€т св€т
и със сладък, вкусен шоколад
.
.
.
Ѕарни - мечето, което обича детето!

“ази реклама € пеем по 1000 пъти на ден, мо€та дъщер€ е полуд€ла по тази песничка. » пеем ли пеем  Whistling
÷итирай

—офи€

ћнени€: 70
«апис.» ние сме луда по песничката за барни а сме само на 8 месеца:))много време е търсих и не € намираме,помагайте,мол€ ви
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 8 175
» ние само го пеем. » го и купуваме заради рекламата  ooooh! » бисквитите ќрео и т€х - като изпълн€ваме всички действи€  Laughing
ј като става дума за реклами да знаете къде може да се намер€т "кученца, котенца с памперс вълшебен"?
÷итирай

ћнени€: 1 247
ј като става дума за реклами да знаете къде може да се намер€т "кученца, котенца с памперс вълшебен"?
ћиналото л€то съм виждала в  асида, който беше на √лавната.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 329
» ние само го пеем. » го и купуваме заради рекламата  ooooh! » бисквитите ќрео и т€х - като изпълн€ваме всички действи€  Laughing
¬ ’иполенд. «а тези става въпрос, нали http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=2&sub=63 ?
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 3 502

акво съвпадение... ще търс€ и аз, мо€та √ери много € харесва и пее, т€ е дете с увреждане и не говори добре, но тази песничка € провокира да запее и да каже 4 реда думи едно след друго, къде са €сни думите, къде т€ си ги префасонира, но за нас е радост като € слушаме и почти всеки ден като се прибирам от работа и нос€ подарък - кексче Ѕарни.

ўе търс€ и аз... Praynig
÷итирай

ѕловдив

ўе вид€ на опаковката какво пише като сайт нещо, друго което ни остава е да си € свалим, при възможност н€ко€ мама и тати да ни € запишат от “¬ и после да се качи в нета...
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 8 175
ћиналото л€то съм виждала в  асида, който беше на √лавната.
» ние само го пеем. » го и купуваме заради рекламата  ooooh! » бисквитите ќрео и т€х - като изпълн€ваме всички действи€  Laughing
¬ ’иполенд. «а тези става въпрос, нали http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=2&sub=63 ?
Peace Ѕлагодар€!  bouquet

акво съвпадение... ще търс€ и аз, мо€та √ери много € харесва и пее, т€ е дете с увреждане и не говори добре, но тази песничка € провокира да запее и да каже 4 реда думи едно след друго, къде са €сни думите, къде т€ си ги префасонира, но за нас е радост като € слушаме и почти всеки ден като се прибирам от работа и нос€ подарък - кексче Ѕарни.

ўе търс€ и аз... Praynig

ƒругата седмица ще ми € изпее.  Love
÷итирай

ѕловдив

”др€м на камък момичета, нищо не намирам, то една снимка не вид€х дори на опаковката, гол€ма закадка, вчера √ера изхвърли опаковката докато се усет€, днес пак ще вид€ обаче този път какво пише, поне вносител, производител... н€къде да се закачим, да се мушнем.., търс€ помощ и от другаде...
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 168
ѕо-нагоре има постнат линк към полски ли там какъв е сайта не съм сигурна. “ам има клипче, но нито мелоди€та е същата, нито е на нашенски език, нищо. —амо клипчето е същото, ама то не върши работа.
÷итирай

ѕловдив

“о само това клипче се среща, не е хубава тази мелоди€ и н€ма нищо общо с нашата, т€ е по-хубава Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 70
јко поне тел.на вносител€ намерим ,мисл€ да се обад€ и да го помол€ да е качи н€къде в интернет за да си е свалим.» аз посто€нно се ров€ в нета ама нищо не намирам..Sad(
÷итирай

¬ полите на ¬итоша

ћнени€: 139
ўе след€ темата и аз.
 Ќашата госпожица полуд€ва по тази реклама Mr. Green. ’аресва също на кока кола и една на кафе. Flutter
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 49 отговора