Коремна хирургия или урология

  • 3 786
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 263
Къде би било по-удачно да се направи оперативна намеса в случай на Варикоцеле ( на 1 годишно дете).
Предпочитам да се доверя на Детска коремна хирургия в Пирогов, тъй като имам отзиви за работата им от мои близки, но не зная дали случая е от тяхната компетенция.
Същевременно пък попаднах на много съвестен и приятен лекар - именно уролог, който диагностицира проблема и смятам, че бих могла да му се доверя за операция, защото е от изчезващия вид лекари, които не те гледат в ръцете, а просто съвестно си вършат работата и се опитват наистина да помогнат.
Ще съм благодарна за мнения особено от хора минали през подобна намеса.

# 1
  • Мнения: 308
Лени, аз лично бих отишла в коремно.Била съм и в двете отделения.Не знам, обаче, дали в коремно могат да оперират проблема ви.Но от друга страна, щом си намерила лекаря, няма какво да се колебаеш.Успех в избора и лечението!

# 2
  • Мнения: 7 263
Много ти благодаря hisa   bouquet силно се надявам да получа и още мнения.

# 3
  • Мнения: 3 415
Ако уролога е д-р Давидов от Токуда,аз бих му се доверила,успех!

# 4
  • Мнения: 1 426
Детска урология Пирогов. Колкото и отвратително да е отделението там са най-добрите детски уролози.

# 5
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
мдаа, наистина по-добре уролог. между другото аз също харесвам д-р давидков от токуда. но пък и детските уролози на пирогов са професионалисти. важното е да не се мотаете много...

# 6
  • Мнения: 7 263
Отново да ви благодаря момичета, принципно и аз съм се спряла на Пирогов, защото въпреки мизерните условия там, специалистите му са на ниво и със сигурност имат опит и умения, каквито не съм сигурна, че в другите болници имат.

# 7
  • Мнения: 7 263
Допълвам си въпроса - търся отзиви за д-р Стоян Пеев ( Урология в Пирогов) - намерих мнения през търсачката и естествено те са от нашия сайт  Laughing
Наистина не мога още да повярвам на късмета да попаднем на такъв съвестен и свестен лекар и то съвсем случайно без връзки, без познати и т.н.
Поне от това, което прочетох мнението ми е същото, но ми се искаше да набавя и малко по-скорошни мнения.
Също в първия пост съм объркала диагнозата става дума за хидроцеле, ама спеча не води до нищо хубаво  Rolling Eyes Embarassed
Помогнете момичета  Praynig

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 20:24 от Lennyh

# 8
  • София
  • Мнения: 175
Lennyh, синът ми беше с урологични проблеми и 2 пъти е опериран в детската урология. Бяхме при друг лекар, но имам впечатления и от д-р Пеев. Наистина ми се струва много добър лекар. Две от децата в стаята, в която лежахме, бяха негови пациенти. Майките бяха много доволни от него. Особено единият случай беше много тежък, но се беше справил много добре.

# 9
  • Мнения: 7 263
Alluria много ти благодаря   bouquet. Нашата операция се води лека и рутинна, ама нали знаеш като е за твоето си гардже на страха очите са големи.

# 10
  • Мнения: 7 263
Темата е вече старичка, но понеже получих вече 2 питания на ЛС пиша и тук, за да сме докрай полезни.
Операцията на малкия мина - успешно!
Изключително съм благодарна на д-р Пеев  Peace - естествено на първо място за професионализма му, защото това е най-важното. Но и в чисто човешки план, днес рядко се срещат лекари - Човеци, затова смело мога да кажа, че го препоръчвам.

# 11
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Детска хирургия на Пирогов - побутвам темата - ако се включи проф.Бранков той може да препоръча и колеги там и да ви каже всичко което ви е нужно.

# 12
  • Мнения: 7 263
Благодаря ти за отзивчивостта docsi  Peace нашата операция вече мина  Simple Smile писах отново, за да може и други да ползват инфото Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 186
Много добре сте попаднали на д-р Пеев. Много перспективен и добре подготвен. Разбира се, ние също правим тези операции, но в случая е въпрос на личен избор. Желая бързо възстановяване.

# 14
  • Мнения: 7
Съжалявам, че подновявам толкова стара тема, но трябва да споделя мнението си за д-р Калоян Давидов от Токуда, защото съм шокиран от отношението му като лекар и човек. Изключително груб, говори ти с тон, все едно си му изял сладоледа и изобщо не си направи хатъра да ме прегледа дори. Отидох при него, защото все пак е начело на урологичната клиника на Токуда. Четейки други коментари в мрежата, разбрах, че настроенията му често се менят и не съм единственият, към който се е държал така. Освен това четох, че е дал коренно различни диагнози на един и същи човек за 2 посещения в рамките на няколко месеца. На ваше място аз бих имал едно голямо наум преди да го посетя.
Но не ми вярвайте сляпо - проверете в Гугъл какво казват и други хора за него.

Последна редакция: сб, 20 дек 2014, 00:59 от zauberer

Общи условия

Активация на акаунт