Отговори
  • Мнения: 37
http://www.facebook.com/group.php?gid=133253516700521&ref=search

Отворете горния линк. Там се провежда конкурс "Коя е най красивата мис България за всички времена"
Всяка миска е представена с 10 снимки. Под всяка една снимка има възможност за гласуване. Може да гласувате за момичето което харесвате с 10 гласа под десетте и снимки.
Победителка е тази която събере най много гласове!
Конкурса се провежда в 3 тура, в момента е втория, на страницата има подробна информация.....

Има, има няколко доста красиви момичета...!

Последна редакция: нд, 04 юли 2010, 14:38 от Marina J

# 1
  • Мнения: 37
Гласувайте и под десетте снимки на миската която харесвате!
Гласуванията под всички 10 снимки се събират и дават крайния резултат за всяко момиче.

Може да поразгледате и други техни снимки в интернет извън групата защото на някои момичета не са им сложени най добрите снимки.    

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 20:31 от Marina J

# 2
  • Мнения: 2
Харесвам най-много Росица Иванова и Теди Бургазлиева, Наталия Гуркова е много красива, но не е фотогенична.Последните три миски за мен не са въобще за конкурси, а още по-малко да са носителки на титлата Peace

# 3
  • Мнения: 212
Росица Иванова и Жени Калканджиева. Това са двете най-красиви миски за мен.
Както и новата ни миска-много ми е чаровна и се откроява,за разлика от вълка от миналата година.

# 4
  • Мнения: 637
Теди Бургазлиева и Роси Иванова Peace

# 5
  • Мнения: 6 301
Най-новата миска ми е много незапомняща се, ако я срещна на улицата никога няма да я разпозная. Учудвам се, че Юлия Юриевич е в челната тройка ooooh!

# 6
  • Мнения: 202
Теди Бургазлиева и Наталия Гуркова Peace

# 7
  • Мнения: 2 448
Oт тези, за които се сещам Роси Иванова, Елена Тихомирова и Теди Бургазлиева , но не ги намирам всички на едно място от последните 20 години, защото може да съм забравила някоя от по отдавнашните , а да ми е харесвала.

Последна редакция: сб, 03 юли 2010, 22:31 от pasinet

# 8
  • Мнения: 2 175
Ако е за последните 20 г - не трябва ли да са 20 на брой?  newsm78

И Маги Вълчанова нямам спомен да е била мис България.. newsm78

# 9
  • Мнения: 2 448
Ако е за последните 20 г - не трябва ли да са 20 на брой?  newsm78

И Маги Вълчанова нямам спомен да е била мис България.. newsm78

Ами нали по едно време имаше по два конкурса мис Бг и мис Бг вселена, Маги Вълчанова мисля, че е от вселенските.  Laughing Обаче пък аз намирам имената на 1990- 1995 да речем, но като снимки нищо.  Confused

# 10
  • Мнения: 9 814
pasinet, първата ставаше Мис България и отиваше на мис Свят, а втората на мис Вселена.
Иначе имаше по две мис Българии- една организирана от Ирина Папазова- Интерсаунд и друга от Жени Калканджиева- Визаж.

За мен най-красива е Теди Бургазлиева, но за съжаление не успя да отиде изобщо на световен конкурс.
Аааа и Роси Иванова също много ми харесва.
Повече обаче са недоразуменията.

# 11
  • Мнения: 2 448
Да Франческа това имах предвид, ама го написах и аз.  Laughing
Обаче ето тук гледам един списък, някои имена нищо не ми говорят, а не мога да намеря снимки, нищичко не ми излиза.

# 12
  • Мнения: 9 814
Да Франческа това имах предвид, ама го написах и аз.  Laughing
Обаче ето тук гледам един списък, някои имена нищо не ми говорят, а не мога да намеря снимки, нищичко не ми излиза.

Коя не ти говори нищо? Ако мога тъй де поне да ти я опиша.  Laughing

А сега се сетих- и Стела Огнянова е страхотна.

# 13
  • Мнения: 2 175
Бе какви са тия вселени, тия космоси со бре.. #Crazy ooooh!
Излиза, че сме си имали по две мис Българии едновременно? newsm78

# 14

Общи условия

Активация на акаунт