Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мили мами,току-що забелязах, че на синчето ми съвсем мъничко се е показало първото зъбче, просто е пробило венеца. За колко време ще израсте цялото?
Цитирай

все тук

Първо - честито първо зъбче.  Laughing
А по въпроса - може би за около седмица-две, че и до месец. Относително е понятието, защото при всяко дете това е индивидуално. На Денислав пръвите два зъба израснаха много по-бързо, отколкото горните два.
Цитирай

Все на втория етаж

Честито зъбе.
Ами относително е. На Алекс всички различно се показаха.Дори четвъртия като изби,доста късно се показа и около месец беше тризъба Very Happy
Цитирай

на ОколовръсТното в ПАЛАТка

Ако питаш кога, ще ПОНИКНЕ цялото зъбче. Еми около 2 месеца, но всичко е относително и доста индивидуално.
Цитирай

Варна

Честито зъбче!
При нас първите 2 изникнаха доста бързо,после по бавно , а на 8 зъб буквално се мъчи няколко месеца.Сега всичко ни е в устата,като последните 2 отгоре са се показали от около месец но още не ми дава да мием горните зъбки защото явно го болят.
Цитирай

Варна

При Рая, от момента на показване на зъбчето до цялостното му израстване, минават 2 седмици . В момента е със седем зъба. Изключение прави само шистия, който изникваше в продължение на месец .
Дали го обясних добре  newsm78. В общи линии мисля, че всичко е индивидуално !
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.