Отглеждам алпинист

  • 1 062
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
Да разкажа какво ми се случи вчера: Тръгва си бавачката вечерта и кзава на дребния "Айде чао Боби, аз си отивам вкъщи да спинкам", при което той скочи и започна да повтаря "пи, пи" (т.е спи), събу пантофите, подреди ги до леглото и започна да се катери по решетките, като почти успя да си метне крака отгоре на решетката  Shocked Прехвърлих го в кошарата, прави се че спи известно време и като реши, че се е наспал, тръгна да излиза сам, но неуспя, понеже от едната страна решетката ми е по-висока. Ако беше пробвал другата решетка сигурно щеше да успее да се преметне  Shocked
Сега съм в шок от новите му умения и се чудя да свалям решетките ли, да търся начин да ги удължавам ли или направо да му цопна една мрежа отгоре и да направя клетка за зверчето  Mr. Green
Какво да правя  newsm78
Предио време бях чела за едни мрежи, които се поставят на леглата за да не падат дребните, като им се свалят преградите - имате ли представа дали се продават в Бг и къде да ги търся newsm78

# 1
  • Мнения: 5 577
Нашия е същия - бута си одеалата на камара и се качва отгоре.
И вече голяма радот колко е висок.  Shocked

Нямам решение на този въпрос.  Thinking

# 2
  • Мнения: 8 505
И моето диване ги върши подобни.Махнах две от пръчките на кошарата и сега се качва и слиза оттам.Не смея да махна цялата преграда,защото много се върти към сутринта,когато вече се е понаспала.

# 3
  • Мнения: 2 807
Някъде към вашата възраст, дори и малко по-рано, и аз свалих решетката на Дани.
По-добре, отколкото да се опитва да я прескача  Wink

# 4
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
И моето диване ги върши подобни.Махнах две от пръчките на кошарата и сега се качва и слиза оттам.Не смея да махна цялата преграда,защото много се върти към сутринта,когато вече се е понаспала.
Това с пръчките е идейно -въобще не бях се сетила  Embarassed
Ще поставя на тати задача да измисли как да ги свалим без да съсипем леглото  Wink
мерси за идеята  Hug

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 919
Ние сме махнали решетката и детското легло е залепено за нашата спалня.
Отделна стая скоро няма да има.
А иначе номерът с пръчките една приятелка го беше приложила успешно.

# 6
  • София
  • Мнения: 748
ох,аз от снощи реших да слагам бебока на долното ниво.леглото ни е на бертони и има дупка през която да излиза детето,която се закопчава с цип.реших да оставя вратичката отворена,за да го виждам нощем.до тук добре,ама в 1 часа се събудих от бесен рев и какво да видя-бебока лежи на пода и се дере.той милия се завъртял на сън и тупнал през дупката.а нивото е към 30см. защото аз съм сложила и допълнително матраче.ако ви кажа че изпаднах в шок!добре,че не съм чула как му е издрънчала главата в пода,че сигурно щях да откача.а дупката му се пада зад главата,не е странично на леглото,просто се чудя как се е завъртял,че е успял да се изтъркаля.на всичкото отгоре тази сутрин му дадох да смуче ябълка,с парчета от която се задави,та му бърках и в гърлото!сега ме боли ужасно глава,като резултат от всички емоции!а това е едва началото!

# 7
  • Мнения: 14 133
Всички дребосъци умират от желание да се катерят навсякъде.И моят син е същият.

# 8
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ле,лееее, аз аз се радвам, че моето диваненце се научи да се качва сам на спалнята ни Grinning.Значи въобще да не се радвам, с оглед на това какво ни чака Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 603
Ние засега сме с по-висока решетка. Само носа му се вижда отгоре и се надявам скоро да не я прескочи. Инъче, планираме да направим една не много широка дъска и да я нанижем на мястото на решетката. Така няма да пада от леглото, а ще може да слиза и да се качва сам.
ОФФ: Като прочетох заглавието на темата се сетих за друго. Нашият син като му правихме "проходилка" взе първо една джаджа за катерене, а после компас. Та може и наистина алпинист да стане.  Mr. Green

# 10
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Ние от месец и половина излизаме и по-рядко влизаме в леглото самички ConfusedВ началото бях шокирана, но се оказа, че няма никакви инциденти - не е паднала нито веднъж...явно вече се раждат алпинисти newsm78

# 11
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
По-миналата нощ Габи се събуди в 00,30 часа и не заспа до 4. Няколко пъти пробвах да я приспя, дори я носих на ръце. Оставях я и сама в кошарата. Тя почва да плаче и да вика МАМИИИИ и да се катери по мрежата на кошарата /тя е на ТСМ/. Преди се качваше на някоя играчка, но сега става направо страшно.

# 12
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Махай преградите...!:)
Аз ги махнах когато видях как Елина иска да слезе от креватчето с главата надолу..Simple Smile

# 13
  • Мнения: 507
И аз съм си мислила да махна две от пръчките на рашетката но имам притеснения че след това тя изобщо няма да се задържа в леглото си Thinking

# 14
  • Sofiа
  • Мнения: 3 235
да се похвала, че махнахме 3 пръчки от преградата и му направихме входче  Mr. GreenСнощи го тества 10 пъти и е много доволен, макар че на няколко пъти тръгна да излиза вдигайки крак да се катери пак  Confused Ако и това не помогне ще махам изцяло решетките, но ще има голямо падане нощем.
Междувременно заковах прозорците и шкафовете (т.е сложих райбери) и съм прибрала абсолютно всичко от секциите в случай, че стане без да разбера и тръгне да подрежда из стаята.
Надявам се, че съм предвидила всичко при обезопасяването на стаята  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт