My Toys - В света на играчките - 32!

  • 41 725
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122
Това е сайта :










http://images.mytoys.com/mytoys/images/flyer/schulflyer10/index2.html





Място за регистрация
Колко е доставката може да видите тук
Състоянието на поръчката може да следите от тук
Доставката до България и до дома ви се извършва от GLS и Интерлогистика
Преводач от немски на български
Често задавани въпроси!


За поръчката :

За да направите поръчка ,първо трябва да се регистрирате .
Избирате артикула и при поставяне в кошницата след секунди излиза малко прозорче ,което проверява дали стоката е налична , от него избирате Weitershoppen за да продължите с пазаруването или .. Zur Kasse  за да видите какво има в кошницата и поръчате .
След като приключите с избора на стоки,влезте в кошницата и натиснете Weiter zur Kasse   намиращ се отгоре вдясно над артикулите. Излизат ви данни от профила, както и самите артикули.Под адреса за доставка в дясно има каре : Gutschein / Rabatt / Gratisartikel , в него попълвате кода за намаление ,винаги с малки латински букви и потвърждавате първо с бутона до него – Einlosen , ако ви приеме кода ви връща на Weiter zur Kasse .
В ляво над артикулите имате поле  Zahlungsart, където попълвате данните на вашата кредитна/дебитна карта. След като се убедите, че всичко сте попълнили вярно слагате отметка на кутийката под сумите и натискате Bestellung abschiken.
До няколко часа ще получите автоматичен имейл за потвърждение на поръчката.
Ще ви изпратят мейл и когато поръчката ви се опакова и тръгва.
Kак да поръчате може да видите и тук

В Meine konto, в Auftragsübersicht може да следите състоянието на пратката. Там ще ви излезе и подробната фактура с поръчката,както и номера на пратката.Там излиза информацията за нейното движение,като кликнете на страницата на логистиката GLS Sendungsauskunft.

   Движението и местонахождението на вашата поръчка може да следите от тук , с номера на пакета на поръчката Ви / можете да го  видите в профила си в сайта, или в мейла , който са ви изпратили/ .


За артикулите

z.Zt. nicht lieferbar в момента артикула не се предлага
Leider Ausverkauft изчерпан артикул
Speditions-Artikel, nur in Deutschland lieferbar -не се доставя извън Германия
- отнася се за обемисти артикули ,пише го под цената .
***Всяка стока си има свой собствен артикулен номер, който можете да видите като кликнете на него в прозорчето с цената.
***При дрехи и обувки- всеки размер е с отделен артикулен номер.
***Ако правите голяма поръчка е най-лесно да добавяте стоките по артикулни номера. Линка към дадената стока завършва на този артикулен номер.
***Когато даден артикул е изчерпан, линка води на начална страница на сайта.
***Ако искате да поръчате повече бройки от един артикул, след като го добавите в кошницата избирате желаната бройка от падащо меню срещу конкретния артикул директно в кошницата.
Ако излезете от профила си преди да направите поръчка ще трябва отново да прибавяте стоките при следващото влизане- сайта не помни!!!

                       OЩЕ...

Кода винаги се пише с малки  латински букви !

Връщане на артикули

До сега  има пуснати поръчки с кредитни карти и дебитни визи електрон на БПБ, ПИБ, ЦКБ, КТБ,ДСК , Райфайзен банк , ПроКредит.
Картата, с която ще се плаща трябва да има поне 3 мес. валидност.
От скоро има много отказани ,неприети поръчки или такива на които искат банков превод ,когато се поръчва с карта ,на която  името на  картодържателя не съвпада с   името на /акаунта / на клиената.

С благодарности към  marianik открила този сайт и всички спомогнали за информацията в първия пост!      bouquet

                             Към първата тема  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28   29 30 31










Ако нямате собствена кредитна карта или просто не ви се занимава, има любезни мами, които предлагат комбинирани поръчки с пощенски разделени между участниците в съответната поръчка:

jijibiji


ivasl


DeCuTa


snezko


Приятно и успешно пазаруване на всички !

# 1
  • Мнения: 288
Благодарности Мини     bouquet     Съвсем навреме идва новата темичка, както се казва "Нова булка, нов късмет!"  Сайтът работи и сме готови за поръчки  Grinning
Успешни да са за всички ни  Hug



ПП: да попитам дали някой е имал подобен вариант: http://www.mytoys.de/Ravensburger-Fits/Spiele/Ravensburger/KID/d … .14.01.04/1824009
Говорихме си с една майка, че я има в електронен вариант, но съм малко старомодна Blush  и предпочитам "механично и лично" да играем семейно или с приятели, а може и да се бъбри междувременно  Laughing ... е-вариант е доста по-самотно или като оптимист по-добре да кажа "самостоятелно"   Simple Smile

Последна редакция: ср, 07 юли 2010, 23:19 от ivasl

# 2
  • София
  • Мнения: 813
Честита нова темичка  Hug
Да я напълним с много и успешни покупки  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 1 476
Mini   bouquet

Betelgeize и за теб  Hug

И...хубава новина, дано няма повче тревоги  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 153
Няма, няма да пестим пари Joy

# 5
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мър-мяу!

# 6
  • Мнения: 102
Здравейте! И аз имам въпросче Simple Smile Някой поръчвал ли си е от този тип игри за 2-3 годишно дете



Ще се радвам да споделите мнение дали тези варианти са добри или да предложите други  Hug Ако може и дали на дете на 2-3 години му допада подобна игра. На мен ми се иска да е с по-големи плочки, по възможност дървени, че хартиените карти ги унищожаваме много бързо, но не мога да избера.

Благодаря предварително!  Hug

п.п. ivasl този тетрис наистина изглежда много интересен!!! Дали са нужни някакви големи познания по немски език или е по-скоро следване на схеми  Thinking

# 7
  • Мнения: 134
От кога начисляват разликата между бг ддс и немското ддс  newsm78 Аз скоро не съм пазарувала от тук, но преди нямаше такова нещо (само в амазон ми начисляваха разликата). Сега като не съм се логнала в сайта дава едни цени, но след логването са по-високи - например блуза за 4,99, след логването става 5,04 (или нещо подобно)  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: X
Благодаря за темата  bouquet

# 9
  • Мнения: 511
Мini  bouquet
Gigamiga купих тази последната на Selecta, преди примерно 4-5 месеца. Плочките са големи и дървени, имат си сладурски картинки с отлично качество....абе много ми харесва. Детето хич не се трогна от играта(изключвам първоначалния 30 мин.интерес), нареждам я веднъж на месеца (за 5-6 мин.) и приключва. Обаче със същите тези плочки си измисля сама доста по-интересни занимания-прави си мини кули, нарежда ги като килимче, раздава ги като карти, пари и разни подобни игри, като основната крайна цел е да бъдат разпръснати из къщата.  Mr. Green Разбира се всяко дете е различно... Crazy

# 10
  • Мнения: 288
Здравейте! И аз имам въпросче Simple Smile Някой поръчвал ли си е от този тип игри за 2-3 годишно дете
http://images.mytoys.com/intershoproot/eCS/Store/de/images/120/99/1209920-n.jpg[/img]
Ще се радвам да споделите мнение дали тези варианти са добри или да предложите други  Hug Ако може и дали на дете на 2-3 години му допада подобна игра. На мен ми се иска да е с по-големи плочки, по възможност дървени, че хартиените карти ги унищожаваме много бързо, но не мога да избера.
п.п. ivasl този тетрис наистина изглежда много интересен!!! Дали са нужни някакви големи познания по немски език или е по-скоро следване на схеми  Thinking

 Hug Този тетрикс и на Суахили да беше, пак може да се Laughing  Няма значение дали сме от една националност с него ... има "схеми" шаблони за подреждане на фигурите, а "реда", по който се определя коя следваща фигура  да се постави, се тегли с карта, в различен цвят за различните играчи. Така и Мъничетата ни могат да участват, а за по-големите на гърба на "схемите" има точки, които се отчитат и печели, който е с най-много точки. Ние сме още далече от "точкуване" и затова ще печели някое от децата  Laughing. Питам за мнение, ако някой има подобен, точно защото и ние като вас всичко гризем, намачкваме, оцветяваме и т.н  Laughing Надявам се да ме успокоите, ако някой го е виждал на живо ... ще оцелеят ли фигурките или на есен ще поръчвам нова игра  Crazy

При нас, подобно на последното ти предложение (Memo Primo), оцелява все още (купуван е от Австрия миналото лято), въпреки някои липсващи плочки, защото ги носят в детската и не винаги се сещат да си ги вземат на тръгване  Mr. Green   Качеството е добро и картинките са трайни, не избеляват  Peace И тях сме ги облизвали  Laughing  Все още си играем и с дървените пъзели и те са здрави и красиви. Може би и на вас ще допаднат  Peace  Имаме някои от тези и подобни: http://www.mytoys.de/catalog/search?query=holzpuzzle&productsPerPage=20

# 11
  • Мнения: 288
От кога начисляват разликата между бг ддс и немското ддс  newsm78 Аз скоро не съм пазарувала от тук, но преди нямаше такова нещо (само в амазон ми начисляваха разликата). Сега като не съм се логнала в сайта дава едни цени, но след логването са по-високи - например блуза за 4,99, след логването става 5,04 (или нещо подобно)  Rolling Eyes

kristalka, цените са така променливи от десетина дни. Няма значение логване, не-логване. Случвало ми се е докато качвам нещата в кошничката и "доразгледам" за още нещо ... да се променят от по-ниски към по-високи и обратното. Разликата в цената на отделните артикули не е голяма и като крайна сума не се усеща. Може би би се усетила, ако се поръчат примерно 20-тина колела  Laughing  Провери по-късно отново артикулите и сигурно ще забележиш, че цените са в "изходно" положение.  Дори и да си сложила нещо в кошничката, като се лог-неш по-късно, цените могат да бъдат променени  Peace

Dennia , писали сме едновременно  Hug  И ние ползваме често мемо картите не по предназначение  Laughing Точно ги разнасят из цялата къща и навън, по джобчета и в пликчета, измислят си историйки и приказки, в "главните роли" ... плочки с любими картинки  Joy

# 12
  • Мнения: 400
Цоп! И аз тук!

# 13
  • Мнения: 59
мерси за темичката!

# 14
  • Мнения: 30
И аз искам да благодаря още веднъж на jijibiji - Диди   bouquet   bouquet   bouquet

Диди, благодаря за експресната доставка до Варна  Hug

Колелото е наистина чудесно, бъдещият рожденник  от вчера насам не е слязъл от него  Simple Smile
Препоръчвам го на всички, които търсят такъв тип колело за баланс  Peace

http://www.mytoys.de/Kettler-Laufrad-Speedy-125-Zoll/-blue/Kettl … o.br01.19/1923129

Общи условия

Активация на акаунт