китен

  • 179 712
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Здравейте .
Ако някой е почивал в хотел" Каменец" - Китен, моля да сподели впечатления.
и аз моля за коментари от този хотел

# 16
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Здравейте .
Ако някой е почивал в хотел" Каменец" - Китен, моля да сподели впечатления.
и аз моля за коментари от този хотел
Също се присъединявам към молбата Laughing!

# 17
  • Мнения: 400
А тоя хотел е хубаво,че е на плажа,обаче да ви светна,че тоя плаж е просто отвратителен-много тесен,у водата има скали,мръсно е,абе отврат ooooh!
Иначе самото градче много ми харесва Peace

# 18
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Някой има ли впечатления от хотел "Кремиковци" в Китен?

# 19
  • Мнения: 1 067
Хотел Кремиковци на моето семейство му харесва - ресторантът, басейнът...но на плаж ходим на ММЦ.

# 20
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Някой има ли впечатления от хотел "Кремиковци" в Китен?
Аз все още  съм в чуденка за "Кремиковци". Повечето мнения са негативни откъм базата на хотела и позитивни към ресторанта към хотела.Цената е подозрително ниска, а не ми се иска да спя в мизерия и стари мебели newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 1 342
Плажа пред Каменец,наистина е малък,има и много редове платени чадъри,но мисля,че хотела разполага с шезлонги и чадъри,поне така ми се върти в главата.Повече ме притеснява,че точно пред хотела е дискотека Кариби,а от дясно е Зангадор,и се съмнявам в спокойното спане,ние именно заради това се отказахме от него,защото освен дискотеките,зад хотела,на улицата има 2 бара,които музиката бичи яко.За младежи и хора без деца сигурно е готино...Иначе и на мен хотела много ми хареса,и цената му е поносима!

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 499
Дайте отзиви за хотел Кремиковци-имат ли климатици стаите?

# 23
  • Мнения: 189
В хотел "кремиковци" съм била преди години. Относно базата имат стари, реновирани стаи и бунгала. В някои от стаите има климатици, но цената е по-висока. Имат няколко басейна, ресторанта е добър и има водна пързалка до него, но не знам сега дали функционира.

Аз също мисля да сме на Китен тази година, засега гледам хотел"ариана" , имате ли отзиви newsm78

# 24
  • Мнения: 7 947
И двата хотела са занемарени и соц. Арианата е в нещо като гора, но е по-далеч от плажа. Приятели ходят там трета година и казват - че за тая цена - е ОК.
Била съм в Бодуров. Теос е в същата сграда - близнаци са, а до тях е Морски легенди - всичките са на пясъка на северния плаж. Ама той е доста гъчкан.

# 25
  • Мнения: 189
А Ариана на какво разстояние от плажа е, пише 150м, което си е ок? А и за паричките, които искат си е ОК, няма отрицателни мнения за тях дори, което е чак невероятно newsm78

# 26
  • Мнения: 7 947
Ааа, само знам, че порциите не са особено големи, нищо повече. А, и че имали групи ученици.

# 27
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 635
Кремиковци си е соц отвсякъде. Не знам кой ви е казал добро мнения за ресторанта, но той си е меко казано ужасен. Отвратна закуска, после уж обедно меню, но ако имаш нерви да изчакаш да го донесат, малки порции, никакво разнообразие. На вечеря всяка вечер една и съща програма, обслужване под всякаква критика. Стаите.............повечето са също с обзавеждане от соца. Е има и някои с по-нови мебели, но не мисля, че може да очакваш много от хотела. Стара база с нелюбезен персонал - това е моето мнение. Има басейн-да, но там винаги има някакво течение, духа ужасно. Аз не бих отишла там на почивка, иначе имам инфо защото доста години ходих там служебно (тогава няма как да избираш).
Забравих да кажа-гледката е приказна!!!

# 28
  • Мнения: 910
Я да се запиша да следя темата. На Китен бях миналата година с децата и много ми хареса за почивка от типа " С деца на море" Най-вече заради плиткия и спокоен плаж

# 29
  • Мнения: 574
Тази година и ние май ще сме пак на Китен. Миналата година бяхме за първи път и страшно ни хареса, общо взето става за хора с малки деца. Бяхме в Теос, който е точно на пясъка на Атлиман. Много хубав, нов и чист хотел, почистваше се всеки ден. Но тази година ми се иска нещо по-евтино, тъй като отпуската ми сигурно ще бъде в топ-сезона, а там ми идва скъпо. Мои близки бяха миналата година в семейна къща "Елит'',  http://www.elitkiten.com/ бяха много доволни, хотела има и ресторант, от който също бяха доволни и почти през цялата си почивка са се хранили там.По-близо е до южния плаж, но ще се разходим пак и до северния. Не знам как е на южния, но на Атлиман морето е много плитко, става за малки деца, чисто е, ние бяхме в зона с платени чадъри.

Общи условия

Активация на акаунт