китен

  • 179 715
  • 745
  •   1
Отговори
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Моля ако някой е ходил в Китен и познава града да ме ориентира по отношение на улици.Тази година ще сме там ,но тъй като не го познавам, а и от картата нищо не мога да разбера.Харесахме си квартира по Интернет едната е зад ДСК, а другата е на ул.Урдовиза срещуположна на улицата на ДСК.Коя от двете е по-добра като място близо ли са до плаж и до центъра?
А ако някой има координати на квартира в китен от която сте доволни ще съм ви много благодарна. Благодаря

# 1
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Най добре вземи квартира на  ул. Урдовиза.Тя е близо и до двата плажа  а и може да видиш и морето от терасата.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 342
Зависи в коя част на Урдовиза-но,да тя е близо и до двата плажа,докато тази до ДСК ти е близо до големия(Южния плаж)!
Относно квартирите-днес се върнахме оттам и мога да ти кажа,че почти няма къща или хотел без табела за свободни стаи,така,че и без резервация да отидеш бързо ще си намериш!

# 3
  • Parsberg
  • Мнения: 435
А знаеш ли по колко вървят в момента квартирите?Тези които съм намерила са по 12лв.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 342
Не,нямам никаква идея...

# 5
  • Мнения: 143
Можете ли да ми препоръчате хотелче или къща за гости в Китен?

# 6
  • Мнения: 409
http://www.kiten-bg.com/listing-%D0%A7%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B5%D … %B2%D0%B8-52.html
Ето няколко години ходим там и сме много доволни. Peace

# 7
  • Мнения: 143
z_eneva , благодаря ти! Стаите с климатик и хладилник ли са? Има ли двор, че не мога да се ориентирам по снимките. Търся тихо и спокойно място, без много шум.

# 8
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Най добре влез в сайта на квартири и вили по черноморието и виж за Китен...Оотбележи си някои  и на място ги виж.Аз така прав

# 9
  • Мнения: 409
z_eneva , благодаря ти! Стаите с климатик и хладилник ли са? Има ли двор, че не мога да се ориентирам по снимките. Търся тихо и спокойно място, без много шум.

Няма климатик но хладилник и телевизор има.Много близо е до главната улица, но е тихо има двор има и каде да си играят децата . Hug

# 10
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Вчера се върнахме от китен и много ни хареса.Бяхме на частна квартира на ул.Урдовиза.Но и на което място да отидете все е близо до един от двата плажа.Ние посещавахме плажа Атлиман.С храната нещо ударихме на камък че то докато разберем къде какво има и къде е по-изгодно то ни свърши почивката EmbarassedКвартирата ни беше почти нова.Стаята разполага с санитарен възел телевизор и хладилник тераса.Иначе трудно се намират квартири на място.Навсякъде пише че има свободни стаи но като питаш са все заети но не си свалят табелите.Така че първо резервирайте за по-сигурно.

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
А знаеш ли по колко вървят в момента квартирите?Тези които съм намерила са по 12лв.
12 leva??Tova na 4owek li e newsm78,za decata pak tolkova li se plasta?Struva mi se strasno izgodno Laughing.

Izviniavam se za latinitsata....kredora mi e niakade...ne se znae kade): Thinking

# 12
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ние снощи се върнахме от Китен,бяхме на бунгала "Йони"-много тихо и спокойно място,на 150 м. от северния плаж,в гора са.Обурудвани са с всичко без климатик-хладилник,печка,даже и посуда си имаше.Много е хубаво особенно и деца като има Peace

# 13
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Ние заминаваме на 09.08 за Китен.
Дълго се чудихме къде да отседнем и накрая си запазихме в същата къща.
Запазили сме си апартамен в семейна къща Панаьотови на ул.Люлин 3.
Миналата година също бяхме при тях и останахме много довлони и
Китен ни хареса много.

# 14
  • Мнения: 2 724
Здравейте .
Ако някой е почивал в хотел" Каменец" - Китен, моля да сподели впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт