закон за етажната собственост

  • 4 600
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Как мислите,редно ли е за да отглеждате животно,или да направите преустройство на дома си да искате разрешение от съседите? Ами ако съседите не са дорожелателни към вас и напук не дават съгласие какво остава-да се изнесете ли? Смятам,че всеки си е господар в собствения дом,и няма нужда да пита съседите за каквото и да е било.може би има хора с мнение по въпроса.

# 1
  • Мнения: 46 477
Кой е този закон, според който се иска съгласието на съседите за тези неща  Shocked
Иначе - не, не мисля, че трябва тяхното съгласие, стига да не засягам интересите им, т.е. направеното от мен да причинява шум или нещо друго в техния дом.

# 2
  • Мнения: 4 841
Нямаш проблеми!
Ако животното е коза или прасе - най-много да трябва да поканиш съседите по на пържола, като му дойде времето! А ако пържолката е на скара, изпечена на преустроената на къщичка-барбекю тераса, освежена с леген вода преди това - какво повече може да иска човек от живота  newsm10

# 3
  • Мнения: 125
Ами ако съседите не са дорожелателни към вас и напук не дават съгласие какво остава-да се изнесете ли?
В такъв случай бягаш при кмета за помощ tooth tooth tooth

# 4
  • Мнения: 2 011
Ееее ...пак ли ??? Аман от  безмислени теми ! И аз искам много работи ама не може !  Thinking
Ако по някакъв начин би попречила на  съседите си с намеренията ти  за преустройство - ДА , ПЪРВО ЩЕ ИМ ИСКАШ РАЗРЕШЕНИЕ.  Peace  Но разрешение  за преустройства се вземат  от Общината !  Crossing Arms А там първо ти искат разрешението от съседите ( ако по някакъв начин ги касае промяната)  Peace
Ако си живееш  в къща си е твой проблем какво ще си построиш  в двора!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 957
Как мислите,редно ли е за да отглеждате животно,или да направите преустройство на дома си да искате разрешение от съседите? Ами ако съседите не са дорожелателни към вас и напук не дават съгласие какво остава-да се изнесете ли? Смятам,че всеки си е господар в собствения дом,и няма нужда да пита съседите за каквото и да е било.може би има хора с мнение по въпроса.

На кой етаж живееш, скъпа?
Редно ли е съседът да те попита, ако реши да събаря носещ панел. Щото аз тъй си го представях - пречи ми стената - бутам я. Добре, че специалисти ми обясниха за какво става дума. Добре, че бързо вдявам.
Редно ли е съсед-ерген да слуша музика всяка нощ музиката на мах, нищо, че 5 други семейства полудяват, твоето включително?
Редно ли е да си прострял дрехите си и да ти ливнат леген кална водичка, ама върху твоите дрехи, не нечии хипотетични?
Редно ли е да крадат крушките на стълбището през 2-3 дни, но крушките, които ти си купила, не абстрактни крушки?
Или да си изведат абсорбатора на усвоения балкон точно до прозореца на спалнята ти, ама на твоята точно спалня?
Я пак?

# 6
  • Мнения: 9 814
Редно е, да. Защото иначе рискувам да ми падне съседът на главата, барабар със скърцащото си легло и къщичката си за скаричката, нищо че е с акт 16.
Редно е и да ме питат за кучетата, папагалите и алигаторите си, защото им душа миризмите и ходя в лайната във входа. И често се питам аз също къде живея? В столичния зоопарк, или приют за кучета?

А който не му изнясат законите, да фаща гората.

# 7
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
А редно ли е всеки новоизлюпен да пуска тема след тема във форума,при това с подвеждащи заглавия,само за да си начеше клавиатурата?

Да ти кажа ли аз какво е редно - първо да си проверяваш постовете за правописни или технически грешки,или поне да ги редактираш понякога  Mr. Green
И второ - намери си работа,момиче,или поне интересно хоби,което да не е свързано с този форум!!!

# 8
  • Мнения: 427
Когато жеивееш сред хора,ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАШ С ТЯХ, селянка такава!Как да ти се обясни!??  #Cussing out Във всяка тема те гонят, че нямаш акъл колкото един цървул, обче пак си продължаваш? Хайде изнасяй се, и по възможност в някое далечо малко село и освободи горките ти съседи от присъствието си.  Sick
            Joy Joy Joy
 
Нямаш проблеми!
Ако животното е коза или прасе - най-много да трябва да поканиш съседите по на пържола, като му дойде времето! А ако пържолката е на скара, изпечена на преустроената на къщичка-барбекю тераса, освежена с леген вода преди това - какво повече може да иска човек от живота  newsm10
              rotfImao rotfImbo
        " Луд умора няма. "
        " На простия не можеш да му дадеш нищо , можеш само да му вземеш. "

# 9
  • Мнения: 9 814
Когато жеивееш сред хора,ТРЯБВА ДА СЕ СЪОБРАЗЯВАШ С ТЯХ, селянка такава!Как да ти се обясни!??  #Cussing out Във всяка тема те гонят, че нямаш акъл колкото един цървул, обче пак си продължаваш? Хайде изнасяй се, и по възможност в някое далечо малко село и освободи горките ти съседи от присъствието си.  Sick
         

От тези думи миличка, прозира и твоята интелигентност.  smile3501

 

# 10
  • Мнения: 6
Е,съжалявам за грубия език, но след всички постове на авторката, не мога й отговарям по друг начин.  Stop

# 11
  • Мнения: 9 990
Редно е.Има правила.Има Закон за етажната собственост също така.То и гащи не е много редно на лицевата част на жилищната сграда да се опват.Блок не е като къща.Блокът е Къщата на още доста хора, барабар с теб.

# 12
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Кой е този закон, според който се иска съгласието на съседите за тези неща  Shocked

За кучетата май е задължително, за котките - не, защото не ги извеждат на разходка.

# 13
  • Мнения: 5 647
Дани, пак ли започна? Това продължение на изтритата ти тема ли е?
По въпроса: ЗУЕС

# 14
  • Мнения: 4 916
Кой е този закон, според който се иска съгласието на съседите за тези неща  Shocked

За кучетата май е задължително, за котките - не, защото не ги извеждат на разходка.


А за прасетата? Представи си, че Джордж Клуни иска да се нанесе в блок срещу Герена, но не иска да се разделя с домашния си любимец? Я каква готина двойка са - http://wedofunny.files.wordpress.com/2008/12/clooney20and20pig.jpg

Общи условия

Активация на акаунт